32-MB-TS
Er rijden momenteel 44.678 Piaggio Vespa's rond in Nederland. Deze Vespa komt uit het jaar 1984 en is nu 41 jaren, 10 maanden en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 maart 2025, dus sinds 1 jaar, 2 maanden en 4 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Vespa 125 rijden er nog 295 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1954 en september 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 3.069 en € 8.094, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 5.339 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Piaggio Vespa 125 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 augustus 2012. Het voertuig was toen 28 jaren, 1 maand en 19 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio Vespa voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Vespa 125 | 1984
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Vespa 125 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 5 kW (6.8 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 121cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 3 juli 1984 |
| Leeftijd | 41 jaren, 10 maanden en 22 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 41 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 maart 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 2 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 augustus 2012. Het voertuig was toen 28 jaren, 1 maand en 19 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 92 kg |
| Massa rijklaar | 96 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,23 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen frame a. luik by motor |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Piaggio Vespa voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 32-MB-TS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
32-MB-TS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 32-MB-TD | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 25-08-2012 | 17,2 jaar |
| 32-MB-TF | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 08-09-2012 | 19,1 jaar |
| 32-MB-TG | Suzuki | DL 1000 | Onbekend | 03-08-2012 | 22,2 jaar |
| 32-MB-TH | Honda | CBF600N | Onbekend | 26-04-2013 | 17,2 jaar |
| 32-MB-TJ | BMW | R 1150 | Onbekend | 08-08-2012 | 22,8 jaar |
| 32-MB-TK | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 09-08-2012 | 17,2 jaar |
| 32-MB-TL | Honda | NC700XA | € 6.999 | 16-08-2012 | 13,8 jaar |
| 32-MB-TN | Harley-Davidson | Xlh 1200 Sportster | Onbekend | 15-08-2012 | 33,3 jaar |
| 32-MB-TP | Harley-Davidson | Flhr | Onbekend | 17-08-2012 | 31,9 jaar |
| 32-MB-TR | Honda | WW125EX2 | € 2.590 | 25-08-2012 | 13,8 jaar |
| 32-MB-TS | Piaggio | Vespa | Onbekend | 21-08-2012 | 41,9 jaar |
| 32-MB-TT | Suzuki | DL650A | € 8.999 | 30-08-2012 | 13,7 jaar |
| 32-MB-TV | Yamaha | FZ 8 | € 10.999 | 31-08-2012 | 13,7 jaar |
| 32-MD-TS | Honda | CBR600RA | Onbekend | 24-05-2017 | 17,2 jaar |
| 32-MF-TS | Yamaha | XT 660 | Onbekend | 23-05-2015 | 20,8 jaar |
| 32-MG-TS | Kymco | KXR | € 1.999 | 22-06-2016 | 9,9 jaar |
| 32-MH-TS | Honda | MSX125A | € 3.899 | 30-06-2017 | 8,9 jaar |
| 32-MJ-TS | Suzuki | DL 1000 | € 13.299 | 29-06-2018 | 7,9 jaar |
| 32-MK-TS | Moto Guzzi | € 9.188 | 07-06-2019 | 11,7 jaar | |
| 32-ML-TS | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 23-05-2020 | 16,9 jaar |
| 32-MP-TS | Yamaha | MT 09 | € 9.498 | 25-11-2021 | 11,2 jaar |
| 32-MR-TS | Suzuki | GSX-S 1000 | € 14.599 | 03-08-2022 | 3,8 jaar |
| 32-MS-TS | BMW | R 1250 | € 29.913 | 19-05-2023 | 3 jaar |
| 32-MT-TS | Triumph | Scrambler 400 X | € 7.095 | 22-03-2024 | 2,2 jaar |
| 32-MV-TS | BMW | R 1200 | Onbekend | 15-01-2025 | 18,1 jaar |
| 32-MX-TS | Harley-Davidson | Fxbb | € 17.555 | 21-06-2025 | 5,9 jaar |
| 32-MZ-TS | Piaggio | Runner | Onbekend | 26-02-2026 | 26,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 5.339 en/of een gewicht van ± 92 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda ST125A | € 4.900 | 176 cm | 76 cm | 100 kg |
| Vespa Sprint | € 5.400 | - | - | 100 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.