31-MH-XT
Er rijden momenteel 44.678 Piaggio Vespa's rond in Nederland. Deze Vespa komt uit het jaar 1984 en is nu 41 jaren en 11 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 augustus 2017, dus sinds 8 jaren, 9 maanden en 26 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Vespa Pk 125 S AutoMatica rijden er nog 295 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1954 en september 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 3.069 en € 8.094, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 5.339 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Piaggio Vespa Pk 125 S AutoMatica is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 augustus 2017. Het voertuig was toen 33 jaren, 1 maand en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio Vespa voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Vespa Pk 125 S AutoMatica | 1984
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Vespa Pk 125 S AutoMatica |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 7 kW (9.5 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 121cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1984 |
| Leeftijd | 41 jaren en 11 maanden |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 41 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 augustus 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 9 maanden en 26 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 augustus 2017. Het voertuig was toen 33 jaren, 1 maand en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 90 kg |
| Massa rijklaar | 97 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,18 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. frame by motorruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Piaggio Vespa voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 31-MH-XT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
31-MH-XT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-MB-XT | BMW | R 1200 | Onbekend | 26-11-2012 | 15,6 jaar |
| 31-MD-XT | Gilera | M24 | Onbekend | 07-04-2014 | 23,9 jaar |
| 31-MF-XT | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 24-06-2015 | 17,8 jaar |
| 31-MG-XT | Yamaha | FZS 600 | Onbekend | 27-07-2016 | 24,1 jaar |
| 31-MH-XB | Suzuki | DL 650 | Onbekend | 28-07-2017 | 19,6 jaar |
| 31-MH-XD | Triumph | Bonneville T100 | € 11.625 | 21-07-2017 | 8,9 jaar |
| 31-MH-XF | Yamaha | MT 07 | € 9.398 | 25-07-2017 | 8,9 jaar |
| 31-MH-XG | Yamaha | FZ 1 | Onbekend | 24-07-2017 | 20,1 jaar |
| 31-MH-XH | Harley-Davidson | Flstf | Onbekend | 28-09-2019 | 17,3 jaar |
| 31-MH-XJ | Honda | CB1000RA | Onbekend | 26-07-2017 | 16,2 jaar |
| 31-MH-XK | Piaggio | € 10.486 | 27-07-2017 | 12,9 jaar | |
| 31-MH-XN | BMW | R 1200 | Onbekend | 28-10-2017 | 12 jaar |
| 31-MH-XP | Honda | CB1300SA | Onbekend | 20-09-2017 | 18,7 jaar |
| 31-MH-XR | Yamaha | YP400RA | € 6.999 | 08-08-2017 | 8,8 jaar |
| 31-MH-XS | Yamaha | MTN850 | € 10.299 | 12-08-2017 | 8,8 jaar |
| 31-MH-XT | Piaggio | Vespa | Onbekend | 04-08-2017 | 41,9 jaar |
| 31-MH-XV | KTM | 1290 Super Duke GT | € 17.973 | 21-09-2017 | 8,7 jaar |
| 31-MH-XX | KTM | 450 EXC | € 11.330 | 02-11-2017 | 8,6 jaar |
| 31-MH-XZ | KTM | 500 EXC | € 11.465 | 27-08-2018 | 7,8 jaar |
| 31-MJ-XT | Piaggio | Beverly | € 6.249 | 07-09-2018 | 7,7 jaar |
| 31-MK-XT | Frans Verheij Customs | SIC58 Bobber | € 5.125 | 28-06-2019 | 6,9 jaar |
| 31-ML-XT | BMW | R 1200 | € 19.476 | 19-06-2020 | 12,3 jaar |
| 31-MN-XT | Ducati | Multistrada V4 S | € 28.334 | 17-04-2021 | 5,1 jaar |
| 31-MP-XT | BMW | BMW | Onbekend | 27-01-2022 | 44,2 jaar |
| 31-MR-XT | Harley-Davidson | Fxstdi | Onbekend | 07-09-2022 | 21,3 jaar |
| 31-MS-XT | BMW | F 800 | Onbekend | 12-06-2023 | 8,7 jaar |
| 31-MT-XT | KTM | 1290 Super Duke R | € 18.820 | 14-06-2024 | 9,1 jaar |
| 31-MV-XT | KTM | 500 EXC | € 15.209 | 21-11-2024 | 1,5 jaar |
| 31-MX-XT | BMW | R 1200 | € 18.499 | 23-06-2025 | 13,1 jaar |
| 31-MZ-XT | BMW | S 1000 | € 21.574 | 17-03-2026 | 4,1 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.