28-MZ-JS
Er rijden momenteel 44.678 Piaggio Vespa's rond in Nederland. Deze Vespa komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren, 1 maand en 14 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 november 2025, dus sinds 6 maanden en 25 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Vespa rijden er nog 295 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1954 en september 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 3.069 en € 8.094, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 5.339 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Piaggio Vespa is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 30 september 2025. Het voertuig was toen 17 jaren, 5 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio Vespa voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Vespa | 2008
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Vespa |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 264 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 7.65 kW (10.4 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 124cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 april 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren, 1 maand en 14 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 5 november 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 30 september 2025. Het voertuig was toen 17 jaren, 5 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 183 kg |
| Massa rijklaar | 190 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 300 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,30 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer onder voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Piaggio Vespa voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 28-MZ-JS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
28-MZ-JS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 28-MB-JS | Yamaha | FJR 1300 | € 21.499 | 16-03-2012 | 14,2 jaar |
| 28-MD-JS | Honda | CB500FA | € 6.206 | 12-06-2013 | 13 jaar |
| 28-MF-JS | Honda | XL1000V | Onbekend | 30-09-2014 | 19,2 jaar |
| 28-MG-JS | Honda | CRF1000A | € 14.890 | 17-02-2016 | 10,3 jaar |
| 28-MH-JS | Kawasaki | Z900 ABS | € 9.599 | 18-03-2017 | 9,2 jaar |
| 28-MJ-JS | Yamaha | MTN1000 | € 18.598 | 21-03-2018 | 8,2 jaar |
| 28-MK-JS | Kawasaki | Z 800 | € 8.990 | 04-03-2019 | 11,9 jaar |
| 28-MN-JS | Triumph | Street Triple S | € 10.200 | 11-09-2021 | 7,7 jaar |
| 28-MP-JS | Ducati | Monster | € 13.184 | 24-07-2021 | 4,9 jaar |
| 28-MR-JS | Yamaha | FZ 8 | € 10.499 | 15-10-2022 | 15,7 jaar |
| 28-MS-JS | BMW | R 18 | € 40.619 | 03-03-2023 | 3,2 jaar |
| 28-MT-JS | BMW | R 1250 | € 24.356 | 27-09-2023 | 5,1 jaar |
| 28-MV-JS | Kawasaki | Ninja 500 | € 7.449 | 26-06-2024 | 1,9 jaar |
| 28-MX-JS | Honda | CMX500A | € 7.796 | 10-03-2026 | 4,1 jaar |
| 28-MZ-JB | Piaggio | Vespa GTS | € 7.999 | 03-10-2025 | 0,7 jaar |
| 28-MZ-JD | Cfmoto | 675SR-r | € 8.999 | 01-10-2025 | 0,7 jaar |
| 28-MZ-JF | BMW | R 1300 GS Adventure | € 34.443 | 26-09-2025 | 0,7 jaar |
| 28-MZ-JG | Harley-Davidson | Fxdwg Dyna Wide Glide | € 17.726 | 20-09-2025 | 14,6 jaar |
| 28-MZ-JH | Kawasaki | Versys 650 | € 8.849 | 24-09-2025 | 0,7 jaar |
| 28-MZ-JJ | Triumph | Bonneville Bobber | € 23.560 | 23-09-2025 | 5,4 jaar |
| 28-MZ-JK | Harley-Davidson | Street Glide Special | € 33.988 | 12-05-2026 | 5,3 jaar |
| 28-MZ-JL | Royal Enfield | Himalayan | € 6.874 | 27-09-2025 | 0,7 jaar |
| 28-MZ-JN | BMW | R 1200 | € 19.992 | 08-11-2025 | 9,1 jaar |
| 28-MZ-JP | BMW | R 1250 | € 21.255 | 29-09-2025 | 6,2 jaar |
| 28-MZ-JR | Piaggio | Sprint | € 5.899 | 25-10-2025 | 0,6 jaar |
| 28-MZ-JS | Piaggio | Vespa | Onbekend | 30-09-2025 | 18,1 jaar |
| 28-MZ-JT | Trmotor | GP-1 | € 3.935 | 01-10-2025 | 0,7 jaar |
| 28-MZ-JV | Kawasaki | 1400 GTR | Onbekend | 18-10-2025 | 16,8 jaar |
| 28-MZ-JX | Yamaha | MTT690 | € 12.698 | 11-10-2025 | 0,6 jaar |
| 28-MZ-JZ | BMW | R 1300 | € 30.520 | 11-10-2025 | 0,6 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 5.339 en/of een gewicht van ± 183 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha XT 600 | € 5.800 | - | - | 170 kg |
| Kawasaki ER-6N ABS | € 5.400 | 210 cm | 76 cm | 190 kg |
| Yamaha YP250R | € 5.400 | 221 cm | 77 cm | 170 kg |
| Royal Enfield Himalayan | € 5.800 | 219 cm | 84 cm | 190 kg |
| Royal Enfield Meteor 350 | € 5.400 | 214 cm | 85 cm | 180 kg |
| Yamaha YP250RA | € 5.600 | - | - | 180 kg |
| Kymco Downtown | € 5.300 | - | - | 180 kg |
| Aprilia VR | € 4.800 | - | - | 180 kg |
| Royal Enfield Hntr 350 | € 5.300 | 210 cm | 80 cm | 170 kg |
| Kawasaki J300 | € 5.700 | 224 cm | 78 cm | 180 kg |
| Aprilia VL | € 4.900 | - | - | 200 kg |
| Suzuki DL 250 | € 4.900 | 215 cm | 79 cm | 180 kg |
| Honda NSS300A | € 5.700 | 217 cm | 76 cm | 180 kg |
| Honda GB350S | € 5.000 | 218 cm | 79 cm | 170 kg |
| SYM Cruisym | € 5.500 | 219 cm | 76 cm | 190 kg |
| Kymco X-Town | € 5.200 | 225 cm | 81 cm | 190 kg |
| SYM ADX | € 5.000 | 219 cm | 81 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX 250 | € 5.500 | 209 cm | 74 cm | 170 kg |
| Royal Enfield Classic | € 5.000 | - | - | 190 kg |
| Kymco Dink | € 5.300 | 221 cm | 82 cm | 180 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.