15-MB-BG
Er rijden momenteel 44.678 Piaggio Vespa's rond in Nederland. Deze Vespa komt uit het jaar 2003 en is nu 23 jaren, 2 maanden en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 december 2016, dus sinds 9 jaren, 5 maanden en 23 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Vespa ET4 rijden er nog 295 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1954 en september 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 3.069 en € 8.094, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 5.339 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Piaggio Vespa ET4 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 24 augustus 2011. Het voertuig was toen 8 jaren, 5 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Piaggio Vespa voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Vespa ET4 | 2003
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Vespa ET4 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 277 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 7 kW (9.5 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 124cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 maart 2003 |
| Leeftijd | 23 jaren, 2 maanden en 4 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 5 december 2016 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren, 5 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 augustus 2011. Het voertuig was toen 8 jaren, 5 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 116 kg |
| Massa rijklaar | 123 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,24 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer a. brugstuk onder zadel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Piaggio Vespa voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 15-MB-BG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
15-MB-BG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 15-MB-BD | Piaggio | Gilera | Onbekend | 22-08-2011 | 28,4 jaar |
| 15-MB-BG | Piaggio | Vespa | Onbekend | 24-08-2011 | 23,2 jaar |
| 15-MB-BH | Honda | NSC110WH | € 1.899 | 06-09-2011 | 14,7 jaar |
| 15-MB-BJ | Honda | ST1300A | € 19.990 | 20-09-2011 | 14,7 jaar |
| 15-MB-BK | Kawasaki | Z750 ABS | Onbekend | 03-09-2011 | 17,9 jaar |
| 15-MB-BN | Yamaha | X City | € 4.499 | 08-09-2011 | 14,7 jaar |
| 15-MB-BP | Honda | MBX 80 | Onbekend | 06-09-2011 | 42 jaar |
| 15-MB-BR | Yamaha | FJR 1300 | € 21.499 | 15-09-2011 | 14,7 jaar |
| 15-MB-BS | Yamaha | WR 450 | € 9.999 | 15-09-2011 | 14,7 jaar |
| 15-MB-BT | Yamaha | FZ 8 | € 10.499 | 04-10-2011 | 14,7 jaar |
| 15-MB-BV | Yamaha | TDM 900 | Onbekend | 09-03-2012 | 20,4 jaar |
| 15-MB-BX | BMW | R 1200 | Onbekend | 11-10-2011 | 19,2 jaar |
| 15-MB-BZ | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 02-01-2012 | 21 jaar |
| 15-MD-BG | Kawasaki | Z800 ABS | € 7.484 | 18-02-2013 | 13,3 jaar |
| 15-MF-BG | Ducati | 899 Panigale | € 17.550 | 14-05-2014 | 12 jaar |
| 15-MG-BG | Piaggio | M34 | Onbekend | 07-08-2015 | 21 jaar |
| 15-MH-BG | Kawasaki | Z800 ABS | Onbekend | 03-04-2020 | 11,1 jaar |
| 15-MK-BG | Kawasaki | Z 900 | € 9.599 | 20-09-2018 | 7,7 jaar |
| 15-ML-BG | BMW | F 750 | € 11.996 | 25-07-2019 | 6,8 jaar |
| 15-MP-BG | Kawasaki | Versys 1000 | € 17.599 | 05-05-2021 | 5,1 jaar |
| 15-MR-BG | Honda | CB1100NA | € 15.698 | 23-02-2022 | 7,1 jaar |
| 15-MS-BG | BMW | R 1250 | € 28.595 | 15-10-2022 | 3,6 jaar |
| 15-MT-BG | Piaggio | SKR 125 | Onbekend | 28-06-2023 | 31,4 jaar |
| 15-MV-BG | Suzuki | GSX1300R | € 22.499 | 19-04-2024 | 2,1 jaar |
| 15-MX-BG | Kove | 450 Rally | € 11.488 | 26-12-2024 | 1,4 jaar |
| 15-MZ-BG | BMW | S 1000 | € 20.103 | 12-07-2025 | 5,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 5.339 en/of een gewicht van ± 116 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda CBF125NA | € 5.100 | 202 cm | 82 cm | 120 kg |
| Suzuki GSX-S 125 | € 5.200 | 200 cm | 75 cm | 130 kg |
| KTM 200 Duke | € 4.900 | 203 cm | 84 cm | 130 kg |
| Yamaha WR 125 | € 5.100 | 209 cm | 84 cm | 130 kg |
| Derbi GPR | € 5.000 | - | - | 120 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.