09-MZ-JD
Er rijden momenteel 44.678 Piaggio Vespa's rond in Nederland. Deze Vespa komt uit het jaar 1992 en is nu 34 jaren, 1 maand en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 september 2025, dus sinds 8 maanden en 8 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Vespa Cosa 200 rijden er nog 295 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1954 en september 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 3.069 en € 8.094, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 5.339 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Piaggio Vespa Cosa 200 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Piaggio haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Piaggio Vespa Cosa 200 tot de 4.5% traagste motoren.
Het voertuig is geïmporteerd op 18 september 2025. Het voertuig was toen 33 jaren, 4 maanden en 30 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio Vespa voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Vespa Cosa 200 | 1992
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Vespa Cosa 200 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 9 kW (12.2 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 198cc (0,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 april 1992 |
| Leeftijd | 34 jaren, 1 maand en 5 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 34 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 september 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 18 september 2025. Het voertuig was toen 33 jaren, 4 maanden en 30 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 113 kg |
| Massa rijklaar | 120 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 190 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 310 kg |
| Technische max massa voertuig | 310 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,27 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 89 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 89 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Piaggio Vespa voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 09-MZ-JD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
09-MZ-JD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 09-MB-JD | Honda | NT700VA | Onbekend | 10-03-2012 | 19,1 jaar |
| 09-MD-JD | Kawasaki | Ninja ZX-10R | Onbekend | 03-01-2014 | 18 jaar |
| 09-MG-JD | Kawasaki | Z1000SX ABS | € 10.476 | 26-02-2016 | 10,3 jaar |
| 09-MH-JD | Kawasaki | Z1000SX ABS | Onbekend | 28-02-2017 | 15,3 jaar |
| 09-MJ-JD | Piaggio | Runner | Onbekend | 26-02-2018 | 26,8 jaar |
| 09-MK-JD | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 08-05-2020 | 17,1 jaar |
| 09-ML-JD | Yamaha | MT 09 | € 11.598 | 23-11-2019 | 6,5 jaar |
| 09-MN-JD | KTM | 300 EXC | € 12.189 | 25-09-2020 | 6,9 jaar |
| 09-MP-JD | Gas Gas | EC 300 | € 10.950 | 30-06-2021 | 4,9 jaar |
| 09-MR-JD | Yamaha | XTZ 690 | € 13.198 | 21-04-2022 | 4,1 jaar |
| 09-MS-JD | Harley-Davidson | Flhxs | € 30.099 | 16-02-2023 | 10,4 jaar |
| 09-MT-JD | BMW | R 1250 | € 28.630 | 20-09-2023 | 2,7 jaar |
| 09-MV-JD | Yamaha | XTZ 690 | € 12.499 | 14-06-2024 | 1,9 jaar |
| 09-MX-JD | Suzuki | GSX 800 | € 9.699 | 27-03-2025 | 1,2 jaar |
| 09-MZ-JB | Honda | ADV750 | € 15.050 | 24-09-2025 | 0,7 jaar |
| 09-MZ-JD | Piaggio | Vespa | Onbekend | 18-09-2025 | 34,1 jaar |
| 09-MZ-JF | MV Agusta | Brutale | € 15.598 | 29-03-2026 | 2,1 jaar |
| 09-MZ-JG | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 07-04-2026 | 18,3 jaar |
| 09-MZ-JH | BMW | R 1300 | € 31.944 | 30-09-2025 | 0,7 jaar |
| 09-MZ-JJ | Benelli | TRK 702 | € 8.281 | 04-10-2025 | 0,6 jaar |
| 09-MZ-JK | Suzuki | GSF 650 | € 8.623 | 23-01-2026 | 12,9 jaar |
| 09-MZ-JL | Kawasaki | Ninja 650 | € 8.397 | 25-09-2025 | 2,1 jaar |
| 09-MZ-JN | Triumph | Bonneville Bobber | € 18.295 | 16-10-2025 | 0,6 jaar |
| 09-MZ-JP | BMW | R 1250 | € 19.556 | 25-10-2025 | 6,3 jaar |
| 09-MZ-JR | Triumph | Speed 400 | € 6.745 | 03-10-2025 | 0,6 jaar |
| 09-MZ-JS | Piaggio | Vespa | € 8.099 | 15-10-2025 | 0,6 jaar |
| 09-MZ-JV | KTM | 300 EXC | € 13.055 | 07-10-2025 | 0,6 jaar |
| 09-MZ-JX | Honda | ADV750 | € 9.686 | 03-10-2025 | 1,2 jaar |
| 09-MZ-JZ | Honda | CB1100A | € 12.998 | 09-10-2025 | 12,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 5.339 en/of een gewicht van ± 113 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda CBF125NA | € 5.100 | 202 cm | 82 cm | 120 kg |
| Zero Motorcycles LS1 | € 5.400 | 187 cm | 75 cm | 100 kg |
| Derbi GPR | € 5.000 | - | - | 120 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.