08-MZ-SZ
Er rijden momenteel 44.678 Piaggio Vespa's rond in Nederland. Deze Vespa komt uit het jaar 2023 en is nu 3 jaren, 4 maanden en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 1 dag. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Vespa Sei Giorni rijden er in dezelfde variant (1) nog 116 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2005 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 6.438 en € 10.023, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 7.891 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Vespa Sei Giorni bedraagt € 7.499 incl. BTW en BPM, deze Piaggio Vespa Sei Giorni is daardoor € 392 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Piaggio haalt een maximumsnelheid van 123 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Piaggio Vespa Sei Giorni tot de 10.9% traagste motoren.
Het voertuig is geïmporteerd op 18 februari 2026. Het voertuig was toen 3 jaren, 1 maand en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio Vespa voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Vespa Sei Giorni | 2023
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Vespa Sei Giorni |
| Lengte | 1,98 m |
| Breedte | 0,77 m |
| Hoogte | 1,19 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 123 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 7.499 |
| Bruto BPM | € 855 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 17.5 kW (24 pk) |
| Continue vermogen | 17.5 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | MD31M |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 278cc (0,3 liter motor) |
| Transmissie | Continu Variabele Transmissie (CVT) (automaat) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 3 januari 2023 |
| Leeftijd | 3 jaren, 4 maanden en 22 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 18 februari 2026. Het voertuig was toen 3 jaren, 1 maand en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 156 kg |
| Massa rijklaar | 163 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 177 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 340 kg |
| Technische max massa voertuig | 340 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,38 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type MD3C | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 03 | |
| Typegoedkeuringsnummer e9*168/2013*11663*04 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Piaggio Vespa voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 08-MZ-SZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
08-MZ-SZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 08-MB-SZ | Yamaha | FZ 1 | Onbekend | 26-07-2012 | 18,8 jaar |
| 08-MD-SZ | Triumph | Street Triple R | € 10.390 | 27-02-2014 | 12,2 jaar |
| 08-MG-SZ | Jialing | Onbekend | 01-06-2016 | 10 jaar | |
| 08-MH-SZ | BMW | R 1200 | Onbekend | 16-06-2017 | 14,8 jaar |
| 08-MJ-SZ | SYM | Jet 14 | € 2.593 | 20-06-2018 | 7,9 jaar |
| 08-MK-SZ | Honda | NC750XA | € 9.199 | 24-05-2019 | 7 jaar |
| 08-ML-SZ | BMW | K 1200 | Onbekend | 04-05-2020 | 26,7 jaar |
| 08-MN-SZ | Suzuki | DL650A | € 8.297 | 20-03-2021 | 11,3 jaar |
| 08-MP-SZ | Honda | NC750SA | € 7.039 | 06-11-2021 | 10,3 jaar |
| 08-MR-SZ | Harley-Davidson | Fat Boy | Onbekend | 28-07-2022 | 23,3 jaar |
| 08-MS-SZ | Benelli | Tornado | € 2.679 | 26-05-2023 | 3 jaar |
| 08-MT-SZ | Harley-Davidson | Street Glide | € 40.001 | 14-03-2024 | 2,2 jaar |
| 08-MV-SZ | Yamaha | MTT850 | € 13.898 | 15-02-2025 | 7,2 jaar |
| 08-MX-SZ | KTM | 1190 Adventure | € 17.480 | 22-05-2025 | 10,9 jaar |
| 08-MZ-SB | Yamaha | XTZ 690 | € 13.899 | 07-02-2026 | 0,3 jaar |
| 08-MZ-SF | Kawasaki | EJ650A1 | Onbekend | 05-02-2026 | 23,4 jaar |
| 08-MZ-SG | Harley-Davidson | Pan America 1250 Special | € 26.695 | 02-03-2026 | 0,2 jaar |
| 08-MZ-SH | BMW | F 800 | € 14.088 | 07-02-2026 | 9,7 jaar |
| 08-MZ-SJ | Ducati | Multistrada V2 S | € 21.460 | 12-02-2026 | 0,3 jaar |
| 08-MZ-SK | BMW | R 1250 | € 11.724 | 10-02-2026 | 5 jaar |
| 08-MZ-SL | Honda | NC750XD | € 10.269 | 14-02-2026 | 0,3 jaar |
| 08-MZ-SN | Yamaha | MTN850 | € 5.335 | 11-02-2026 | 9,2 jaar |
| 08-MZ-SP | Voge | R625 | € 7.199 | 24-02-2026 | 0,2 jaar |
| 08-MZ-SR | Ducati | Multistrada 950 | € 18.190 | 13-02-2026 | 7,1 jaar |
| 08-MZ-ST | BMW | F 900 | € 17.550 | 13-02-2026 | 5,2 jaar |
| 08-MZ-SV | Kawasaki | Z 900 | € 10.893 | 15-02-2026 | 1,9 jaar |
| 08-MZ-SX | Yamaha | MTT690 | € 11.498 | 17-02-2026 | 2,7 jaar |
| 08-MZ-SZ | Piaggio | Vespa | € 7.499 | 18-02-2026 | 3,4 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 7.891 en/of een afmeting van 198 x 77 cm en/of een gewicht van ± 156 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha MT 07 | € 7.200 | 209 cm | 75 cm | 170 kg |
| KTM 390 Adventure | € 7.800 | 229 cm | 96 cm | 170 kg |
| Kawasaki Eliminator | € 7.500 | 225 cm | 79 cm | 170 kg |
| Kawasaki Ninja 500 | € 7.500 | 200 cm | 73 cm | 170 kg |
| BMW G 310 | € 7.200 | 208 cm | 86 cm | 170 kg |
| Honda CRF300LRa | € 8.000 | 223 cm | 92 cm | 150 kg |
| Triumph Scrambler 400 X | € 7.200 | 212 cm | 90 cm | 170 kg |
| Aprilia RS 457 | € 7.800 | 196 cm | 80 cm | 170 kg |
| KTM 690 Sm | € 8.500 | - | - | 150 kg |
| Kawasaki Ninja 400 | € 7.500 | 199 cm | 71 cm | 160 kg |
| Yamaha YZF 320 | € 7.400 | 209 cm | 74 cm | 160 kg |
| Cfmoto 450SR | € 7.400 | 200 cm | 72 cm | 170 kg |
| Husqvarna SM 610 | € 8.500 | 208 cm | 85 cm | 140 kg |
| KTM RC 390 | € 7.600 | 205 cm | 80 cm | 160 kg |
| Aprilia Tuono | € 7.200 | 196 cm | 83 cm | 170 kg |
| Derbi Mulhacén 659 | € 8.000 | - | - | 170 kg |
| Husqvarna TE 630 | € 8.300 | - | - | 150 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.