05-MG-FL
Er rijden momenteel 44.678 Piaggio Vespa's rond in Nederland. Deze Vespa komt uit het jaar 1983 en is nu 42 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 maart 2016, dus sinds 10 jaren, 2 maanden en 6 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Vespa Px 125 E rijden er nog 295 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1954 en september 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 3.069 en € 8.094, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 5.339 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Piaggio Vespa Px 125 E is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 september 2015. Het voertuig was toen 32 jaren, 2 maanden en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio Vespa voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Vespa Px 125 E | 1983
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Vespa Px 125 E |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 7 kW (9.5 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 124cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1983 |
| Leeftijd | 42 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 42 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 maart 2016 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 2 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 september 2015. Het voertuig was toen 32 jaren, 2 maanden en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 106 kg |
| Massa rijklaar | 110 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,25 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type VNX2T | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. zywand by motorruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Piaggio Vespa voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 05-MG-FL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
05-MG-FL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 05-MB-FL | Piaggio | M45 | € 5.648 | 27-02-2012 | 14,2 jaar |
| 05-MD-FL | Triumph | Street Triple | € 9.390 | 12-04-2013 | 13,1 jaar |
| 05-MF-FL | KTM | 690 SMC | € 9.950 | 27-06-2014 | 11,9 jaar |
| 05-MG-FD | BMW | R 1200 | Onbekend | 07-11-2015 | 20,1 jaar |
| 05-MG-FF | Honda | VT 600 | Onbekend | 16-07-1993 | 34,3 jaar |
| 05-MG-FG | Suzuki | GSR 750 | Onbekend | 08-12-2015 | 14,2 jaar |
| 05-MG-FH | BMW | R 1200 | € 24.255 | 30-09-2015 | 10,7 jaar |
| 05-MG-FJ | Honda | CBF1000FA | Onbekend | 29-10-2015 | 15 jaar |
| 05-MG-FK | Suzuki | GSF 1250 | € 8.999 | 26-09-2015 | 10,7 jaar |
| 05-MG-FL | Piaggio | Vespa | Onbekend | 25-09-2015 | 42,9 jaar |
| 05-MG-FP | Suzuki | DL 650 | Onbekend | 09-03-2016 | 19,8 jaar |
| 05-MG-FR | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 03-10-2015 | 18 jaar |
| 05-MG-FT | Suzuki | DL650A | € 8.299 | 14-10-2015 | 10,6 jaar |
| 05-MG-FV | Harley-Davidson | Flstf | Onbekend | 10-10-2015 | 24 jaar |
| 05-MG-FX | Yamaha | XT 660 | Onbekend | 16-07-2016 | 18,9 jaar |
| 05-MH-FL | Harley-Davidson | Flhtk | Onbekend | 18-03-2017 | 12,9 jaar |
| 05-MJ-FL | Suzuki | DL 650 | € 8.999 | 02-12-2017 | 8,5 jaar |
| 05-MK-FL | BMW | R 1200 | € 24.695 | 21-11-2018 | 7,5 jaar |
| 05-ML-FL | Piaggio | Vespa GTS | € 6.419 | 18-09-2019 | 6,7 jaar |
| 05-MN-FL | Harley-Davidson | Street Glide Special | € 34.290 | 17-10-2020 | 5,6 jaar |
| 05-MP-FL | Kawasaki | Z 650 | € 7.799 | 22-06-2021 | 4,9 jaar |
| 05-MR-FL | BMW | F 750 | € 10.906 | 25-03-2022 | 5,8 jaar |
| 05-MS-FL | BMW | C1 | Onbekend | 12-12-2022 | 22,8 jaar |
| 05-MT-FL | Triumph | Street Triple R | € 7.402 | 28-07-2023 | 14,9 jaar |
| 05-MV-FL | Honda | CB500FA | € 7.098 | 14-05-2024 | 5,8 jaar |
| 05-MX-FL | Honda | MT 8 | Onbekend | 11-02-2025 | 45,9 jaar |
| 05-MZ-FL | BMW | S 1000 | € 21.612 | 08-08-2025 | 9,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 5.339 en/of een gewicht van ± 106 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda ST125A | € 4.900 | 176 cm | 76 cm | 100 kg |
| Zero Motorcycles LS1 | € 5.400 | 187 cm | 75 cm | 100 kg |
| Vespa Sprint | € 5.400 | - | - | 100 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.