95-MK-FD
Er rijden momenteel 298 Piaggio Typhoons rond in Nederland. Deze Typhoon komt uit het jaar 1995 en is nu 30 jaren, 9 maanden en 30 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 mei 2026, dus sinds 7 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Piaggio Typhoon 125 rijden er nog 102 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 1995 en januari 2016. De nieuwwaarde van deze Piaggio Typhoon 125 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 30 oktober 2018. Het voertuig was toen 23 jaren, 3 maanden en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio Typhoon voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Typhoon 125 | 1995
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Typhoon 125 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 9 kW (12.2 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 124cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 juli 1995 |
| Leeftijd | 30 jaren, 9 maanden en 30 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 30 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 30 oktober 2018. Het voertuig was toen 23 jaren, 3 maanden en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 95 kg |
| Massa rijklaar | 102 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,28 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type M02 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op frameplaat onder zadel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Piaggio Typhoon voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 95-MK-FD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
95-MK-FD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 95-MB-FD | Honda | VTX1300S | Onbekend | 18-10-2012 | 21,2 jaar |
| 95-MD-FD | Suzuki | GSR 750 | € 9.499 | 13-04-2013 | 13,1 jaar |
| 95-MF-FD | BMW | R NineT | € 17.047 | 24-06-2014 | 11,9 jaar |
| 95-MG-FD | MV Agusta | F3 | € 15.590 | 24-09-2015 | 10,7 jaar |
| 95-MH-FD | Honda | NC750XA | € 8.299 | 11-11-2016 | 9,5 jaar |
| 95-MJ-FD | BMW | F 700 | € 12.286 | 15-11-2017 | 8,5 jaar |
| 95-MK-FB | Victory | Hammer | Onbekend | 29-10-2018 | 19,2 jaar |
| 95-MK-FD | Piaggio | Typhoon | Onbekend | 30-10-2018 | 30,9 jaar |
| 95-MK-FF | Ducati | Monster | Onbekend | 09-11-2018 | 22,8 jaar |
| 95-MK-FG | Yamaha | FJR 1300 | Onbekend | 31-07-2019 | 12,2 jaar |
| 95-MK-FJ | Yamaha | Virago XV535 | Onbekend | 07-11-2018 | 29,1 jaar |
| 95-MK-FK | MV Agusta | Brutale 800 | € 20.490 | 13-11-2018 | 7,5 jaar |
| 95-MK-FL | Ducati | Multistrada 1200 | € 16.788 | 21-02-2019 | 15,1 jaar |
| 95-MK-FN | Ducati | Monster 1200 | € 16.390 | 27-11-2018 | 7,5 jaar |
| 95-MK-FP | Piaggio | Runner | Onbekend | 16-11-2018 | 25,5 jaar |
| 95-MK-FR | Harley-Davidson | Fat Boy | Onbekend | 20-11-2018 | 24,3 jaar |
| 95-MK-FT | Kawasaki | Z800 ABS | € 8.716 | 26-11-2018 | 11,9 jaar |
| 95-MK-FV | BMW | R 1100 | Onbekend | 27-11-2018 | 30,3 jaar |
| 95-MK-FX | HM | F 450 | Onbekend | 29-11-2018 | 20,3 jaar |
| 95-MK-FZ | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 03-12-2018 | 19,4 jaar |
| 95-ML-FD | Suzuki | VZR 1800 | Onbekend | 29-08-2019 | 20,4 jaar |
| 95-MN-FD | Suzuki | GSX1300R | Onbekend | 03-08-2020 | 17,2 jaar |
| 95-MP-FD | Moto Guzzi | LW | € 9.889 | 26-05-2021 | 14,9 jaar |
| 95-MR-FD | BMW | F 900 | € 16.440 | 16-03-2022 | 4,2 jaar |
| 95-MS-FD | Kymco | New People S | € 3.799 | 06-12-2022 | 3,5 jaar |
| 95-MT-FD | Moto Morini | 6 1-2 SCR | € 8.399 | 11-08-2023 | 2,8 jaar |
| 95-MV-FD | Honda | NX 250 | Onbekend | 01-05-2024 | 29,6 jaar |
| 95-MX-FD | Suzuki | DL 1000 | € 17.337 | 08-02-2025 | 10,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 2.559 en/of een gewicht van ± 95 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki UK 110 | € 2.400 | 185 cm | 67 cm | 90 kg |
| Honda NSC110WH | € 2.400 | - | - | 100 kg |
| Honda NSC110MPd | € 2.500 | 193 cm | 69 cm | 100 kg |
| Honda NSC 110 | € 2.600 | 193 cm | 69 cm | 90 kg |
| Yamaha LCG125 | € 2.800 | 188 cm | 69 cm | 90 kg |
| Suzuki UZ125 | € 2.700 | 183 cm | 69 cm | 100 kg |
| Yamaha XC 115S | € 2.500 | - | - | 90 kg |
| SYM HU10W | € 2.700 | 172 cm | 71 cm | 90 kg |
| Honda ANF125 | € 2.500 | - | - | 100 kg |
| LA Souris Alpha | € 2.600 | 190 cm | 70 cm | 100 kg |
| SYM Mio | € 2.800 | 178 cm | 70 cm | 90 kg |
| Kymco K-pipe | € 2.500 | 195 cm | 75 cm | 100 kg |
| Kymco Micare | € 2.500 | 183 cm | 70 cm | 100 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.