92-MF-VB
Er rijden momenteel 53.498 Piaggio Sprint's rond in Nederland. Deze Sprint komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren en 6 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Vespa Sprint rijden er in dezelfde variant (3) nog 122 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2014 en september 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 1.959 en € 6.661, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 4.729 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Vespa Sprint bedraagt € 4.895 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Piaggio Vespa Sprint € 166 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Piaggio Sprint voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Vespa Sprint | 2015
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Vespa Sprint |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 91 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 4.895 |
| Bruto BPM | € 495 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 7.9 kW (10.7 pk) |
| Continue vermogen | 7.9 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | M813M |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 124cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 mei 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 118 kg |
| Massa rijklaar | 130 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 175 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 305 kg |
| Technische max massa voertuig | 305 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,34 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type M81 | |
| Variant 3 | |
| Uitvoering 01 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2002/24*1741*02 | |
| Plaats chassisnummer r. frame onder zadel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Piaggio Sprint voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 92-MF-VB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
92-MF-VB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 92-MB-VB | BMW | F 700 | € 11.628 | 07-09-2012 | 13,7 jaar |
| 92-MD-VB | Honda | ANC125 | € 2.799 | 12-03-2014 | 12,2 jaar |
| 92-MF-VB | Piaggio | Sprint | € 4.895 | 21-05-2015 | 11 jaar |
| 92-MF-VD | Ducati | Multistrada 1200 | € 23.789 | 28-05-2015 | 11 jaar |
| 92-MF-VF | Yamaha | MT 09 | € 9.499 | 21-05-2015 | 11 jaar |
| 92-MF-VG | Suzuki | DL650A | Onbekend | 28-05-2015 | 17,1 jaar |
| 92-MF-VH | Kawasaki | Ninja ZX-10R | Onbekend | 21-05-2015 | 18 jaar |
| 92-MF-VK | Kawasaki | Z800 ABS | € 7.057 | 04-06-2015 | 11 jaar |
| 92-MF-VN | Honda | WW150EX2 | € 3.190 | 01-06-2015 | 11 jaar |
| 92-MF-VP | Kawasaki | Z300 ABS | € 4.066 | 06-06-2015 | 11 jaar |
| 92-MF-VR | Yamaha | MT 03 | Onbekend | 11-06-2015 | 20,3 jaar |
| 92-MF-VT | Honda | CBR1000RA | Onbekend | 06-06-2015 | 17,2 jaar |
| 92-MF-VV | Honda | NC750SA | € 7.040 | 11-06-2015 | 11 jaar |
| 92-MF-VX | Triumph | Bonneville | Onbekend | 04-11-2015 | 16,9 jaar |
| 92-MF-VZ | Kawasaki | Ninja 300 | € 4.422 | 05-06-2015 | 11 jaar |
| 92-MG-VB | Kawasaki | ER-6N ABS | € 5.134 | 30-06-2016 | 9,9 jaar |
| 92-MH-VB | BMW | R 1200 | € 25.280 | 11-10-2017 | 8,6 jaar |
| 92-MJ-VB | Honda | MSX125A | € 3.999 | 05-07-2018 | 7,9 jaar |
| 92-MK-VB | Piaggio | Sprint | € 5.549 | 04-07-2019 | 6,9 jaar |
| 92-ML-VB | Moto Guzzi | V 85 TT | € 14.595 | 30-05-2020 | 6 jaar |
| 92-MN-VB | Honda | CB650RA | € 9.399 | 27-03-2021 | 5,2 jaar |
| 92-MP-VB | Zündapp | 529-05 | Onbekend | 03-07-2019 | 47,9 jaar |
| 92-MR-VB | Honda | NSS350A | € 7.300 | 10-08-2022 | 3,8 jaar |
| 92-MS-VB | BMW | R 1250 | € 29.913 | 25-05-2023 | 3 jaar |
| 92-MT-VB | Ducati | Diavel | € 31.860 | 19-03-2024 | 2,2 jaar |
| 92-MV-VB | Moto Guzzi | V 9 | € 11.999 | 01-11-2024 | 1,6 jaar |
| 92-MX-VB | Yamaha | MTT890 | € 20.499 | 24-06-2025 | 0,9 jaar |
| 92-MZ-VB | Yamaha | MTT690 | € 13.198 | 05-03-2026 | 0,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 4.729 en/of een gewicht van ± 118 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| KTM 125 Duke | € 4.500 | 203 cm | 84 cm | 130 kg |
| Gilera Runner | € 4.500 | 183 cm | 74 cm | 120 kg |
| Gilera M24 | € 4.500 | 190 cm | 75 cm | 130 kg |
| Yamaha YZF R125 | € 4.800 | - | - | 130 kg |
| Yamaha WR 125 | € 4.900 | 209 cm | 84 cm | 130 kg |
| Honda CBF125NA | € 4.900 | 202 cm | 82 cm | 120 kg |
| KTM 200 Duke | € 4.900 | 203 cm | 84 cm | 130 kg |
| Suzuki GSX-S 125 | € 4.900 | 200 cm | 75 cm | 130 kg |
| Aprilia SX 125 | € 4.600 | 208 cm | 82 cm | 130 kg |
| Derbi GPR | € 5.000 | - | - | 120 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.