19-MK-DG
Er rijden momenteel 490 Piaggio M34's rond in Nederland. Deze M34 komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 1 maand en 14 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 mei 2020, dus sinds 6 jaren en 22 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio M34 rijden er in dezelfde variant (5) nog 135 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2007 en maart 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 3.250 en € 7.479, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 6.938 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Piaggio M34 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 oktober 2018. Het voertuig was toen 7 jaren, 5 maanden en 19 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio M34 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio M34 | 2011
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | M34 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 155 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 837 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 29 kW (39 pk) |
| Continue vermogen | 29 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | M34AM |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 493cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 april 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 1 maand en 14 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 8 mei 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 oktober 2018. Het voertuig was toen 7 jaren, 5 maanden en 19 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 202 kg |
| Massa rijklaar | 209 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,53 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type M34 | |
| Variant 5 | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2002/24*0395*02 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis onder zadel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Piaggio M34 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 19-MK-DG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
19-MK-DG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 19-MD-DG | Suzuki | VL 1500 | € 14.999 | 21-03-2013 | 13,2 jaar |
| 19-MG-DG | Honda | NC750SA | € 7.040 | 21-08-2015 | 10,8 jaar |
| 19-MH-DG | Suzuki | RV 125 | Onbekend | 04-10-2016 | 19,2 jaar |
| 19-MJ-DG | BMW | R 1200 | € 22.613 | 12-10-2017 | 8,6 jaar |
| 19-MK-DB | Kymco | Xciting 400i | Onbekend | 27-09-2018 | 11,7 jaar |
| 19-MK-DD | Harley-Davidson | 1200 | Onbekend | 28-09-2018 | 26,3 jaar |
| 19-MK-DF | Honda | CBR1000RR | Onbekend | 01-10-2018 | 22,2 jaar |
| 19-MK-DG | Piaggio | M34 | Onbekend | 03-10-2018 | 15,1 jaar |
| 19-MK-DJ | Yamaha | XVS 950 | € 13.830 | 11-10-2018 | 10,8 jaar |
| 19-MK-DK | Ducati | XDiavel | Onbekend | 08-10-2018 | 7,7 jaar |
| 19-MK-DL | Beta | € 10.824 | 12-10-2018 | 7,6 jaar | |
| 19-MK-DN | BMW | R 1250 | € 24.788 | 20-10-2018 | 7,6 jaar |
| 19-MK-DP | Triumph | Speed Triple | Onbekend | 16-10-2018 | 14,7 jaar |
| 19-MK-DR | KTM | 1090 Adventure | € 15.360 | 20-10-2018 | 7,6 jaar |
| 19-MK-DS | BMW | R 1200 | € 26.411 | 14-11-2018 | 7,5 jaar |
| 19-MK-DT | Kawasaki | J300 | € 5.849 | 01-11-2018 | 7,6 jaar |
| 19-MK-DV | Piaggio | M34 | Onbekend | 02-11-2018 | 22,1 jaar |
| 19-MK-DX | Honda | RC 47 | Onbekend | 03-11-2018 | 22,4 jaar |
| 19-MK-DZ | Kawasaki | Z 650 | € 7.499 | 03-11-2018 | 7,6 jaar |
| 19-ML-DG | Yamaha | MT 07 | € 7.182 | 13-08-2019 | 10,3 jaar |
| 19-MN-DG | Honda | CB650RA | € 9.299 | 23-07-2020 | 5,9 jaar |
| 19-MP-DG | Royal Enfield | Classic | € 6.449 | 22-05-2021 | 5 jaar |
| 19-MR-DG | Yamaha | MTT890 | € 12.399 | 08-03-2022 | 4,2 jaar |
| 19-MS-DG | Kawasaki | Z 400 | € 6.649 | 12-11-2022 | 3,5 jaar |
| 19-MT-DG | Honda | CBR1000RA | Onbekend | 10-08-2024 | 17,3 jaar |
| 19-MV-DG | KTM | Ktm 250 R Freeride | € 8.947 | 11-05-2024 | 10,4 jaar |
| 19-MX-DG | Ducati | Multistrada V4 Pikes Peak | € 37.460 | 06-02-2025 | 1,3 jaar |
| 19-MZ-DG | Yamaha | MTT890 | € 18.098 | 08-08-2025 | 0,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 6.938 en/of een gewicht van ± 202 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki SV 650 | € 7.400 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z 750 | € 7.500 | 209 cm | 80 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX 600 | € 7.600 | - | - | 210 kg |
| Kawasaki Z750 ABS | € 7.100 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| Honda CMX500A | € 7.100 | 221 cm | 82 cm | 180 kg |
| Honda NC700XA | € 7.200 | 221 cm | 83 cm | 210 kg |
| Kawasaki Versys 650 | € 7.600 | 217 cm | 84 cm | 200 kg |
| Kawasaki Versys | € 6.300 | 213 cm | 84 cm | 190 kg |
| Kawasaki ER - 6 N | € 6.900 | 210 cm | 76 cm | 190 kg |
| Kawasaki ER-6N ABS | € 6.400 | 211 cm | 77 cm | 190 kg |
| Honda CB500XA | € 7.100 | 210 cm | 83 cm | 190 kg |
| Honda NC750SA | € 7.500 | 222 cm | 78 cm | 210 kg |
| Kawasaki ER-6F ABS | € 6.500 | 210 cm | 77 cm | 200 kg |
| Suzuki SFV 650 | € 7.500 | - | - | 190 kg |
| Suzuki GSX 650 | € 7.300 | - | - | 220 kg |
| Honda NC700SA | € 7.100 | 220 cm | 76 cm | 210 kg |
| Honda CB500FA | € 7.100 | 208 cm | 79 cm | 180 kg |
| Kawasaki Vulcan S | € 7.600 | 231 cm | 88 cm | 220 kg |
| Yamaha YP400RA | € 7.200 | 219 cm | 78 cm | 210 kg |
| Kawasaki Versys ABS | € 7.600 | 213 cm | 84 cm | 200 kg |
| Honda PC34 | € 7.300 | 206 cm | 75 cm | 190 kg |
| Honda CBR500RA | € 7.300 | 208 cm | 75 cm | 190 kg |
| Royal Enfield Himalayan | € 7.200 | 229 cm | 85 cm | 190 kg |
| Suzuki AN 400 | € 7.300 | 227 cm | 76 cm | 210 kg |
| Benelli Leoncino | € 7.000 | 218 cm | 88 cm | 220 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.