MV-TR-07
Er rijden momenteel 53 Piaggio M23's rond in Nederland. Deze M23 komt uit het jaar 2003 en is nu 22 jaren, 10 maanden en 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 november 2022, dus sinds 3 jaren, 6 maanden en 18 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio M23 rijden er in dezelfde variant (1) nog 2 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2003 en juli 2003. De nieuwwaarde van deze Piaggio M23 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 augustus 2009. Het voertuig was toen 6 jaren en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio M23 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio M23 | 2003
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | M23 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 577 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 14 kW (19 pk) |
| Continue vermogen | 14 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | MF04E |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 249cc (0,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 15 juli 2003 |
| Leeftijd | 22 jaren, 10 maanden en 13 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 november 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 6 maanden en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 augustus 2009. Het voertuig was toen 6 jaren en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 170 kg |
| Massa rijklaar | 177 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 193 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 370 kg |
| Technische max massa voertuig | 370 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,44 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*92/61*00022*05 | |
| Plaats chassisnummer op frameplaat onder zadel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Piaggio M23 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MV-TR-07 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MV-TR-07
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MV-TB-07 | Suzuki | SFV 650 | Onbekend | 29-07-2009 | 16,8 jaar |
| MV-TD-07 | Harley-Davidson | Softail | Onbekend | 21-07-2009 | 20,3 jaar |
| MV-TF-07 | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 30-07-2009 | 16,8 jaar |
| MV-TG-07 | Harley-Davidson | Vrscdx Night Rod Special | Onbekend | 01-09-2009 | 16,7 jaar |
| MV-TH-07 | Suzuki | UX 150 | Onbekend | 31-07-2009 | 16,8 jaar |
| MV-TJ-07 | BMW | R 1200 | Onbekend | 29-07-2009 | 16,8 jaar |
| MV-TL-07 | Suzuki | DL 650 | Onbekend | 04-08-2009 | 16,8 jaar |
| MV-TN-07 | Yamaha | XJ 6 | Onbekend | 07-08-2009 | 16,8 jaar |
| MV-TP-07 | Piaggio | M45 | Onbekend | 05-08-2009 | 16,8 jaar |
| MV-TR-01 | Honda | CB1000R | Onbekend | 14-08-2009 | 16,8 jaar |
| MV-TR-05 | Suzuki | GSX-R 1000 | Onbekend | 03-08-2009 | 20,7 jaar |
| MV-TR-07 | Piaggio | M23 | Onbekend | 03-08-2009 | 22,9 jaar |
| MV-TR-09 | KTM | 640 LC4 SM | Onbekend | 03-08-2009 | 18,8 jaar |
| MV-TS-07 | Kawasaki | Vulkan | Onbekend | 04-08-2009 | 27,7 jaar |
| MV-TT-07 | Yamaha | FZ 1 | Onbekend | 16-09-2009 | 19 jaar |
| MV-TV-07 | BMW | F 800 | Onbekend | 12-08-2009 | 16,8 jaar |
| MV-TX-07 | Suzuki | AN 400 | Onbekend | 14-08-2009 | 16,8 jaar |
| MV-TZ-07 | Yamaha | FaZER05 | Onbekend | 15-08-2009 | 20,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 170 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Yamaha MTN690 | 209 cm | 78 cm | 180 kg |
| Kawasaki Z 650 | 206 cm | 78 cm | 180 kg |
| Yamaha YZF R6 | 204 cm | 71 cm | 190 kg |
| Yamaha MT 07 | 212 cm | 75 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | 247 cm | 71 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 600 | - | - | 190 kg |
| BMW F 650 | - | - | 190 kg |
| Suzuki SV 650 | 214 cm | - | 190 kg |
| Yamaha MTN890 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Suzuki VS 700 | - | - | 190 kg |
| Honda CB 500 | 223 cm | 78 cm | 180 kg |
| Yamaha MTN850 | 208 cm | 83 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja 650 | 206 cm | 74 cm | 190 kg |
| Yamaha XT 600 | - | - | 170 kg |
| Suzuki LS 650 | - | - | 170 kg |
| Honda VT 500 C | - | - | 190 kg |
| Yamaha XT 660 | 226 cm | 90 cm | 190 kg |
| Suzuki GS 500 | - | - | 190 kg |
| Yamaha CZD 300 | 219 cm | 80 cm | 180 kg |
| Honda CMX500A | 221 cm | 82 cm | 180 kg |
| Triumph Street Triple R | 207 cm | 79 cm | 180 kg |
| Suzuki VS 750 | - | - | 190 kg |
| Triumph Street Triple | 206 cm | 76 cm | 180 kg |
| Honda CBR600RR | 201 cm | 69 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | 209 cm | 71 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.