MT-98-XB
Er rijden momenteel 33 Piaggio Hexagon 125's rond in Nederland. Deze Hexagon 125 komt uit het jaar 1995 en is nu 31 jaren, 1 maand en 24 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 april 2024, dus sinds 2 jaren, 1 maand en 10 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Piaggio Hexagon 125 X rijden er nog 33 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 1994 en oktober 2000. De nieuwwaarde van deze Piaggio Hexagon 125 X is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Piaggio Hexagon 125 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Hexagon 125 X | 1995
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Hexagon 125 X |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 387 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 11 kW (15 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 124cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 april 1995 |
| Leeftijd | 31 jaren, 1 maand en 24 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 31 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 april 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 1 maand en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 138 kg |
| Massa rijklaar | 145 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,40 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op frameplaat onder zadel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Piaggio Hexagon 125 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MT-98-XB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MT-98-XB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MT-90-XB | Kawasaki | ZX-9R Ninja | Onbekend | 15-04-1995 | 31,1 jaar |
| MT-92-XB | Suzuki | VS 800 | Onbekend | 05-04-1995 | 31,2 jaar |
| MT-93-XB | Suzuki | VS 800 | Onbekend | 07-04-1995 | 31,2 jaar |
| MT-95-XB | Suzuki | GSX 600 | Onbekend | 18-04-1995 | 31,1 jaar |
| MT-96-XB | Suzuki | VS 600 | Onbekend | 12-04-1995 | 31,2 jaar |
| MT-97-XB | Suzuki | GSF 600 | Onbekend | 05-04-1995 | 31,2 jaar |
| MT-98-XB | Piaggio | Hexagon 125 | Onbekend | 06-04-1995 | 31,2 jaar |
| MT-98-XD | Hercules | K125BW | Onbekend | 04-04-1995 | 46,6 jaar |
| MT-98-XG | Kawasaki | GPX 600 R | Onbekend | 13-04-1995 | 31,2 jaar |
| MT-98-XJ | Honda | Fireblade | Onbekend | 28-04-1995 | 31,1 jaar |
| MT-98-XK | Ducati | 750 SS | Onbekend | 20-06-1995 | 31 jaar |
| MT-98-XN | Kawasaki | GPZ 400 | Onbekend | 15-04-1995 | 31,1 jaar |
| MT-98-XV | Suzuki | VS 800 | Onbekend | 04-05-1995 | 34,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 138 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Yamaha XT 500 | 216 cm | 88 cm | 140 kg |
| Honda XL 500 | - | - | 140 kg |
| Honda XR 600 | - | - | 130 kg |
| Heinkel 103 A-2 | 209 cm | 71 cm | 150 kg |
| KTM 690 SMC | 222 cm | 87 cm | 150 kg |
| Honda Cmx 250C | - | - | 150 kg |
| Honda CB550K3 | - | - | 140 kg |
| KTM 125 Duke | 207 cm | 84 cm | 150 kg |
| Honda XL 600R | - | - | 140 kg |
| Aprilia SR Gt 200 | 192 cm | 77 cm | 140 kg |
| Jawa 350 | - | - | 150 kg |
| Honda SH150AD | 209 cm | 74 cm | 130 kg |
| Honda KF05 | - | - | 120 kg |
| BMW R 25 | - | - | 150 kg |
| Honda CB 250 | - | - | 150 kg |
| Suzuki GN 250 | - | - | 140 kg |
| Suzuki DR-Z 400 | 225 cm | 89 cm | 150 kg |
| KTM 390 Duke | 203 cm | 84 cm | 140 kg |
| KTM 690 Duke | 215 cm | 84 cm | 150 kg |
| Honda WW150EX2 | - | - | 130 kg |
| Yamaha XT 550 | - | - | 140 kg |
| Aprilia RS 125 | 196 cm | 76 cm | 140 kg |
| Suzuki UH 200 | - | - | 150 kg |
| Honda NX 250 | - | - | 130 kg |
| Suzuki UX 150 | - | - | 140 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.