55-MS-HR
Er rijden momenteel 101 Piaggio C14's rond in Nederland. Deze C14 komt uit het jaar 2001 en is nu 24 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 februari 2023, dus sinds 3 jaren, 3 maanden en 24 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio C14 rijden er nog 3 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1997 en juni 2001. De nieuwwaarde van deze Piaggio C14 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Piaggio haalt een maximumsnelheid van 50 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Piaggio C14 tot de 0.1% traagste motoren.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 februari 2023. Het voertuig was toen 21 jaren, 7 maanden en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio C14 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio C14 | 2001
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | C14 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 50 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 182 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 3.1 kW (4.2 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 49cc |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2001 |
| Leeftijd | 24 jaren, 10 maanden en 28 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 februari 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 3 maanden en 24 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 februari 2023. Het voertuig was toen 21 jaren, 7 maanden en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 100 kg |
| Massa rijklaar | 107 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 290 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,27 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Piaggio C14 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 55-MS-HR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
55-MS-HR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 55-MB-HR | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 24-03-2012 | 20,1 jaar |
| 55-MD-HR | Yamaha | RJ05 | Onbekend | 15-05-2013 | 22,9 jaar |
| 55-MG-HR | Suzuki | VL 800 | € 9.300 | 16-01-2016 | 10,4 jaar |
| 55-MH-HR | Triumph | Tiger Sport | € 14.600 | 04-03-2017 | 9,2 jaar |
| 55-MJ-HR | Kawasaki | 1400 GTR ABS | Onbekend | 14-02-2018 | 10,7 jaar |
| 55-MK-HR | Honda | CBR300RA | € 4.989 | 31-01-2019 | 10,4 jaar |
| 55-ML-HR | KTM | 450 EXC | € 12.870 | 07-11-2019 | 6,6 jaar |
| 55-MN-HR | KTM | 450 EXC | € 11.580 | 01-05-2021 | 7,8 jaar |
| 55-MP-HR | BMW | R 1200 | € 19.949 | 20-07-2021 | 9,7 jaar |
| 55-MR-HR | Ducati | Hypermotard 950 | € 14.288 | 14-04-2022 | 7,1 jaar |
| 55-MS-HB | KTM | 1290 Super Duke GT | € 22.800 | 09-02-2023 | 3,3 jaar |
| 55-MS-HD | BMW | F 900 | € 13.808 | 28-01-2023 | 3,3 jaar |
| 55-MS-HF | AJP | PR7 | € 13.285 | 27-01-2023 | 3,3 jaar |
| 55-MS-HG | Yamaha | MTM850 | € 10.698 | 22-04-2026 | 9,6 jaar |
| 55-MS-HH | Kawasaki | Vulcan S | € 9.749 | 02-02-2023 | 3,3 jaar |
| 55-MS-HJ | Kawasaki | Versys 650 | € 8.197 | 10-03-2023 | 7,3 jaar |
| 55-MS-HK | Suzuki | SV 650 | € 7.898 | 28-03-2023 | 8,6 jaar |
| 55-MS-HL | Yamaha | XT 125 | Onbekend | 03-07-2023 | 19,6 jaar |
| 55-MS-HN | Honda | CB750A | € 8.500 | 08-02-2023 | 3,3 jaar |
| 55-MS-HP | Honda | CB650RA | € 9.487 | 18-03-2023 | 3,2 jaar |
| 55-MS-HR | Piaggio | C14 | Onbekend | 03-02-2023 | 24,9 jaar |
| 55-MS-HS | Suzuki | GSR 750 | € 7.953 | 11-02-2023 | 13,7 jaar |
| 55-MS-HT | KTM | 690 Enduro | € 13.750 | 16-02-2023 | 3,3 jaar |
| 55-MS-HV | Honda | NC700XA | € 7.499 | 17-05-2023 | 12,5 jaar |
| 55-MS-HX | Kawasaki | ER - 5 | Onbekend | 04-03-2023 | 25 jaar |
| 55-MS-HZ | Honda | CB500FA | € 6.499 | 16-08-2023 | 10,2 jaar |
| 55-MT-HR | KTM | 890 Adventure | € 16.700 | 16-09-2023 | 2,7 jaar |
| 55-MV-HR | BMW | R 1200 | € 15.655 | 30-05-2024 | 9,2 jaar |
| 55-MX-HR | Ducati | Multistrada V2 S | € 21.860 | 21-03-2025 | 1,2 jaar |
| 55-MZ-HR | Harley-Davidson | Street Glide | € 8.699 | 08-11-2025 | 12,4 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 100 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| KTM 350 EXC | 223 cm | 82 cm | 110 kg |
| KTM 300 EXC | 227 cm | 82 cm | 110 kg |
| Vespa P 200 E | - | - | 110 kg |
| KTM 250 EXC | 225 cm | 82 cm | 110 kg |
| Honda Z125MA | 171 cm | 76 cm | 100 kg |
| Honda CR250 Enduro | - | - | 110 kg |
| Zündapp KS 80 | - | - | 100 kg |
| Vespa 150 Sprint | - | 67 cm | 100 kg |
| Husqvarna FE 350 | 224 cm | 82 cm | 110 kg |
| Husqvarna TE 300 | 224 cm | 82 cm | 110 kg |
| Honda MSX125A | 176 cm | 73 cm | 100 kg |
| Suzuki UK 110 | 185 cm | 67 cm | 90 kg |
| Honda MSX125 | 176 cm | 76 cm | 100 kg |
| Honda MBX 80 | - | 57 cm | 100 kg |
| Vespa Sprint | - | - | 100 kg |
| Zündapp KS 125 Sport | - | - | 110 kg |
| Vespa GL-a | - | - | 90 kg |
| Honda C125A | 192 cm | 72 cm | 100 kg |
| Honda ST125A | 176 cm | 76 cm | 100 kg |
| Zündapp KS 125 | - | - | 100 kg |
| Honda NSC110MPd | 193 cm | 69 cm | 100 kg |
| Jawa 350 | - | - | 100 kg |
| Vespa 150 | - | - | 90 kg |
| Honda Crf 450 R | - | - | 110 kg |
| Honda XL 125 | - | - | 110 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.