53-MV-BD
Er rijden momenteel 721 Piaggio Beverly 400's rond in Nederland. Deze Beverly 400 komt uit het jaar 2022 en is nu 3 jaren, 11 maanden en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 mei 2026, dus sinds 16 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Piaggio Beverly 400 HPE rijden er in dezelfde variant (2) nog 583 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2021 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 2.612 en € 9.968, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 7.064 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Beverly 400 HPE bedraagt € 5.265 incl. BTW en BPM, deze Piaggio Beverly 400 HPE is daardoor € 1.799 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Piaggio haalt een maximumsnelheid van 139 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Piaggio Beverly 400 HPE tot de 14.7% traagste motoren.
Het voertuig is geïmporteerd op 10 april 2024. Het voertuig was toen 1 jaar, 10 maanden en 11 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio Beverly 400 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Beverly 400 HPE | 2022
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Beverly 400 HPE |
| Lengte | 2,16 m |
| Breedte | 0,80 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 139 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 5.265 |
| Bruto BPM | € 546 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 26 kW (35 pk) |
| Continue vermogen | 26 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | MD22M |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 399cc (0,4 liter motor) |
| Transmissie | Continu Variabele Transmissie (CVT) (automaat) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 31 mei 2022 |
| Leeftijd | 3 jaren, 11 maanden en 28 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 april 2024. Het voertuig was toen 1 jaar, 10 maanden en 11 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 188 kg |
| Massa rijklaar | 195 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 185 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 380 kg |
| Technische max massa voertuig | 380 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,55 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type MD2 | |
| Variant 2 | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e9*168/2013*11684*02 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Piaggio Beverly 400 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 53-MV-BD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
53-MV-BD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 53-MB-BD | Suzuki | GSF 1250 | Onbekend | 05-09-2012 | 17,1 jaar |
| 53-MD-BD | Honda | VT750C2B | € 9.557 | 08-02-2013 | 13,3 jaar |
| 53-MF-BD | Honda | NC750SA | € 7.499 | 03-05-2014 | 12,1 jaar |
| 53-MG-BD | BMW | R 1100 | Onbekend | 21-01-2017 | 29,5 jaar |
| 53-MH-BD | Suzuki | AN 400 | € 6.799 | 06-09-2016 | 9,7 jaar |
| 53-MJ-BD | Ducati | Scrambler | € 12.290 | 15-09-2017 | 8,7 jaar |
| 53-MK-BD | Yamaha | FZ 8 | Onbekend | 12-01-2019 | 15,2 jaar |
| 53-ML-BD | Aprilia | € 17.293 | 19-07-2019 | 10,9 jaar | |
| 53-MN-BD | Kawasaki | VN 2000 | Onbekend | 09-06-2021 | 22,3 jaar |
| 53-MP-BD | Suzuki | GSR 750 | € 8.999 | 06-05-2021 | 12,1 jaar |
| 53-MR-BD | KTM | 1090 Adventure | € 15.709 | 17-02-2022 | 8,9 jaar |
| 53-MS-BD | Ducati | Scrambler | € 13.089 | 15-06-2023 | 6,2 jaar |
| 53-MT-BD | Honda | CBR1000RR | Onbekend | 27-06-2023 | 19,6 jaar |
| 53-MV-BB | Yamaha | XTZ 690 | € 15.998 | 12-04-2024 | 2,1 jaar |
| 53-MV-BD | Piaggio | Beverly 400 | € 5.265 | 10-04-2024 | 4 jaar |
| 53-MV-BF | KTM | 1290 Superduke R | € 17.601 | 19-04-2024 | 10,7 jaar |
| 53-MV-BG | Honda | CB1000RA | Onbekend | 11-04-2024 | 17,1 jaar |
| 53-MV-BH | Aprilia | SM | Onbekend | 12-04-2024 | 17,2 jaar |
| 53-MV-BJ | Gilera | Runner | Onbekend | 12-04-2024 | 25,4 jaar |
| 53-MV-BK | Yamaha | YP250RA | € 4.903 | 21-06-2024 | 15,3 jaar |
| 53-MV-BL | Yamaha | MTT890 | € 14.897 | 17-04-2024 | 5 jaar |
| 53-MV-BN | BMW | R 1250 | € 31.083 | 17-04-2024 | 2,1 jaar |
| 53-MV-BP | KTM | 1390 Super Duke R | € 25.170 | 18-04-2024 | 2,1 jaar |
| 53-MV-BR | Benelli | TRK 702 | € 8.195 | 18-04-2024 | 2,1 jaar |
| 53-MV-BS | Kawasaki | Versys 1000 | € 16.599 | 19-04-2024 | 2,1 jaar |
| 53-MV-BT | Yamaha | YZF 125 | € 6.698 | 19-04-2024 | 2,1 jaar |
| 53-MV-BV | Suzuki | GSX 800 | € 9.699 | 20-04-2024 | 2,1 jaar |
| 53-MV-BX | Yamaha | MTN690 | € 8.599 | 04-05-2024 | 2,1 jaar |
| 53-MV-BZ | BMW | K 1600 | € 34.476 | 02-05-2024 | 2,1 jaar |
| 53-MX-BD | BMW | F 800 | € 12.742 | 05-03-2026 | 2,2 jaar |
| 53-MZ-BD | Yamaha | MTT890 | € 20.499 | 18-07-2025 | 0,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 7.064 en/of een afmeting van 216 x 80 cm en/of een gewicht van ± 188 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha MT 07 | € 7.500 | 212 cm | 75 cm | 210 kg |
| Suzuki SV 650 | € 7.400 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
| Yamaha MTN690 | € 7.500 | 209 cm | 75 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX 600 | € 7.600 | - | - | 210 kg |
| Honda CMX500A | € 7.100 | 221 cm | 82 cm | 180 kg |
| Kawasaki Z 650 | € 7.500 | 206 cm | 78 cm | 180 kg |
| Kawasaki Versys 650 | € 7.600 | 217 cm | 84 cm | 200 kg |
| Honda CB500FA | € 6.900 | 208 cm | 79 cm | 180 kg |
| Kawasaki ER - 6 N | € 7.200 | 211 cm | 77 cm | 190 kg |
| Yamaha CZD 300 | € 7.000 | 219 cm | 80 cm | 180 kg |
| Yamaha XT 660 | € 7.500 | 222 cm | 85 cm | 180 kg |
| Kawasaki ER-6N ABS | € 6.400 | 211 cm | 77 cm | 190 kg |
| Yamaha MT 03 | € 6.800 | 207 cm | 86 cm | 180 kg |
| Honda CB500XA | € 7.100 | 210 cm | 83 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z650 ABS | € 7.400 | 206 cm | 78 cm | 180 kg |
| Kawasaki ER-6F ABS | € 6.500 | 210 cm | 77 cm | 200 kg |
| Suzuki SFV 650 | € 7.500 | - | - | 190 kg |
| Honda NC700SA | € 7.100 | 220 cm | 76 cm | 210 kg |
| Cfmoto 450MT | € 7.600 | 221 cm | 87 cm | 180 kg |
| Honda ADV350A | € 7.400 | 220 cm | 90 cm | 180 kg |
| Yamaha YP400RA | € 7.200 | 219 cm | 78 cm | 210 kg |
| Kawasaki Versys ABS | € 7.600 | 213 cm | 84 cm | 200 kg |
| Honda PC34 | € 7.300 | 206 cm | 75 cm | 190 kg |
| Honda NSS350A | € 7.600 | 217 cm | 75 cm | 180 kg |
| Suzuki AN 400 | € 7.700 | 227 cm | 76 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.