28-MBB-9
Er rijden momenteel 721 Piaggio Beverly 400's rond in Nederland. Deze Beverly 400 komt uit het jaar 2021 en is nu 5 jaren en 17 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 31 maart 2026, dus sinds 2 maanden. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Beverly 400 HPE rijden er in dezelfde variant (2) nog 583 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2021 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 2.612 en € 9.968, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 7.064 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Beverly 400 HPE bedraagt € 4.423 incl. BTW en BPM, deze Piaggio Beverly 400 HPE is daardoor € 2.641 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Piaggio haalt een maximumsnelheid van 139 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Piaggio Beverly 400 HPE tot de 14.7% traagste motoren.
Het voertuig is geïmporteerd op 31 maart 2026. Het voertuig was toen 4 jaren, 10 maanden en 17 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio Beverly 400 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Beverly 400 HPE | 2021
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Beverly 400 HPE |
| Lengte | 2,16 m |
| Breedte | 0,80 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 139 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 4.423 |
| Bruto BPM | € 429 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 26 kW (35 pk) |
| Continue vermogen | 26 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | MD22M |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 399cc (0,4 liter motor) |
| Transmissie | Continu Variabele Transmissie (CVT) (automaat) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 14 mei 2021 |
| Leeftijd | 5 jaren en 17 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 31 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 31 maart 2026. Het voertuig was toen 4 jaren, 10 maanden en 17 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 188 kg |
| Massa rijklaar | 195 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 380 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,55 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type MD2 | |
| Variant 2 | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e9*168/2013*11684*01 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Piaggio Beverly 400 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 28-MBB-9 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
28-MBB-9
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 28-MBB-1 | Kawasaki | Z 650 | € 7.999 | 03-04-2026 | Nieuw |
| 28-MBB-2 | Honda | ADV750 | € 14.948 | 27-03-2026 | 3,2 jaar |
| 28-MBB-4 | Kawasaki | Z900RS | € 13.849 | 31-03-2026 | 0,2 jaar |
| 28-MBB-5 | BMW | R 1250 | € 24.148 | 28-03-2026 | 2,9 jaar |
| 28-MBB-6 | Yamaha | MTT890 | € 17.299 | 15-04-2026 | Nieuw |
| 28-MBB-7 | Honda | CMX1100A | € 12.300 | 18-04-2026 | Nieuw |
| 28-MBB-8 | Suzuki | GSX-S 1000 | € 14.599 | 03-04-2026 | Nieuw |
| 28-MBB-9 | Piaggio | Beverly 400 | € 4.423 | 31-03-2026 | 5 jaar |
| 28-MBD-9 | Yamaha | XTZ 690 | € 13.899 | 10-04-2026 | Nieuw |
| 28-MBF-9 | Harley-Davidson | Low Rider ST | € 32.845 | 07-05-2026 | Nieuw |
| 28-MBG-9 | Aprilia | RS 660 | € 12.999 | 16-04-2026 | 2,9 jaar |
| 28-MBH-9 | Yamaha | MTT890 | € 18.499 | 02-05-2026 | Nieuw |
| 28-MBJ-9 | BMW | R 1300 GS Adventure | € 33.293 | 30-04-2026 | Nieuw |
| 28-MBK-9 | Kawasaki | ER-6F ABS | Onbekend | 05-05-2026 | 17,8 jaar |
| 28-MBL-9 | Triumph | Trident | € 9.193 | 09-05-2026 | 3,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 7.064 en/of een afmeting van 216 x 80 cm en/of een gewicht van ± 188 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha MT 07 | € 7.500 | 212 cm | 75 cm | 210 kg |
| Suzuki SV 650 | € 7.400 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
| Yamaha MTN690 | € 7.500 | 209 cm | 75 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX 600 | € 7.600 | - | - | 210 kg |
| Honda CMX500A | € 7.100 | 221 cm | 82 cm | 180 kg |
| Kawasaki Z 650 | € 7.500 | 206 cm | 78 cm | 180 kg |
| Kawasaki Versys 650 | € 7.600 | 217 cm | 84 cm | 200 kg |
| Honda CB500FA | € 6.900 | 208 cm | 79 cm | 180 kg |
| Kawasaki ER - 6 N | € 7.200 | 211 cm | 77 cm | 190 kg |
| Yamaha CZD 300 | € 7.000 | 219 cm | 80 cm | 180 kg |
| Yamaha XT 660 | € 7.500 | 222 cm | 85 cm | 180 kg |
| Kawasaki ER-6N ABS | € 6.400 | 211 cm | 77 cm | 190 kg |
| Yamaha MT 03 | € 6.800 | 207 cm | 86 cm | 180 kg |
| Honda CB500XA | € 7.100 | 210 cm | 83 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z650 ABS | € 7.400 | 206 cm | 78 cm | 180 kg |
| Kawasaki ER-6F ABS | € 6.500 | 210 cm | 77 cm | 200 kg |
| Suzuki SFV 650 | € 7.500 | - | - | 190 kg |
| Honda NC700SA | € 7.100 | 220 cm | 76 cm | 210 kg |
| Cfmoto 450MT | € 7.600 | 221 cm | 87 cm | 180 kg |
| Honda ADV350A | € 7.400 | 220 cm | 90 cm | 180 kg |
| Yamaha YP400RA | € 7.200 | 219 cm | 78 cm | 210 kg |
| Kawasaki Versys ABS | € 7.600 | 213 cm | 84 cm | 200 kg |
| Honda PC34 | € 7.300 | 206 cm | 75 cm | 190 kg |
| Honda NSS350A | € 7.600 | 217 cm | 75 cm | 180 kg |
| Suzuki AN 400 | € 7.700 | 227 cm | 76 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.