95-MF-SR
Er rijden momenteel 26 MV Agusta Stradale 800's rond in Nederland. Deze Stradale 800 komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 1 maand en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 januari 2026, dus sinds 4 maanden en 3 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze MV Agusta Stradale 800 rijden er in dezelfde variant (20) nog 23 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2015 en december 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 14.989 en € 15.590, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 15.552 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Stradale 800 bedraagt € 15.590 incl. BTW en BPM, daardoor is deze MV Agusta Stradale 800 € 38 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle MV Agusta Stradale 800 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MV Agusta Stradale 800 | 2015
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | MV Agusta |
| Handelsbenaming | Stradale 800 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 214 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 15.590 |
| Bruto BPM | € 1.973 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 85 kW (116 pk) |
| Continue vermogen | 85 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | B31 |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 798cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 april 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 1 maand en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 januari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 205 kg |
| Massa rijklaar | 213 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 170 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 383 kg |
| Technische max massa voertuig | 383 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,46 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type S3 | |
| Variant 20 | |
| Uitvoering BA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0603*03 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 96 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 96 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle MV Agusta Stradale 800 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 95-MF-SR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
95-MF-SR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 95-MD-SR | BMW | R 1200 | Onbekend | 08-02-2014 | 13,1 jaar |
| 95-MF-SB | BMW | R 1100 | Onbekend | 09-04-2015 | 25,3 jaar |
| 95-MF-SF | Yamaha | FZ 8 | Onbekend | 16-04-2015 | 15 jaar |
| 95-MF-SG | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 17-04-2015 | 16,3 jaar |
| 95-MF-SH | Harley-Davidson | Cvo Road Glide | € 46.000 | 18-04-2015 | 11,1 jaar |
| 95-MF-SJ | Suzuki | SFV 650 | Onbekend | 30-06-2015 | 16,2 jaar |
| 95-MF-SK | BMW | R 1200 | Onbekend | 15-04-2015 | 18,5 jaar |
| 95-MF-SN | Harley-Davidson | Road Glide Special | € 30.000 | 23-04-2015 | 11,1 jaar |
| 95-MF-SP | Kawasaki | Versys 650 | € 6.416 | 23-04-2015 | 11,1 jaar |
| 95-MF-SR | MV Agusta | Stradale 800 | € 15.590 | 28-04-2015 | 11,1 jaar |
| 95-MF-ST | Harley-Davidson | Flhx Street Glide | Onbekend | 25-04-2015 | 13,9 jaar |
| 95-MF-SV | Yamaha | TDM 900 | Onbekend | 30-09-2015 | 17,5 jaar |
| 95-MF-SX | Kawasaki | Vulcan S | € 8.299 | 28-04-2015 | 11,1 jaar |
| 95-MF-SZ | Kawasaki | VN900 Classic | Onbekend | 28-05-2018 | 16,7 jaar |
| 95-MG-SR | Honda | NT700VA | Onbekend | 01-11-2016 | 17,2 jaar |
| 95-MH-SR | BMW | K 1200 | Onbekend | 20-06-2017 | 18,8 jaar |
| 95-MJ-SR | Honda | CB1000RA | € 15.499 | 20-07-2018 | 7,9 jaar |
| 95-MK-SR | KTM | 1290 Super Duke R | € 18.820 | 17-05-2019 | 7 jaar |
| 95-MN-SR | Suzuki | GSR 750 | € 9.441 | 01-04-2021 | 10,7 jaar |
| 95-MP-SR | Yamaha | MT 09 | € 9.498 | 23-07-2022 | 11,3 jaar |
| 95-MR-SR | Triumph | Bonneville Bobber | € 17.400 | 16-07-2022 | 3,9 jaar |
| 95-MS-SR | Piaggio | Skipper | Onbekend | 05-05-2023 | 27,9 jaar |
| 95-MT-SR | Triumph | Speed Triple 1200 RR | € 22.850 | 01-03-2024 | 2,2 jaar |
| 95-MV-SR | Kawasaki | Z 900 | € 10.899 | 13-09-2024 | 1,7 jaar |
| 95-MX-SR | BMW | R 1250 | € 22.736 | 22-05-2025 | 7,1 jaar |
| 95-MZ-SR | Harley-Davidson | Flhx | € 20.850 | 13-02-2026 | 3,4 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 15.552 en/of een gewicht van ± 205 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | € 15.800 | 221 cm | 92 cm | 210 kg |
| Honda CBR1000RR | € 16.400 | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 16.000 | 293 cm | 80 cm | 200 kg |
| Yamaha MTT890 | € 15.000 | 218 cm | 90 cm | 220 kg |
| BMW F 900 | € 15.600 | 216 cm | 92 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 14.800 | 214 cm | 84 cm | 220 kg |
| Yamaha MTN1000 | € 15.700 | 210 cm | 81 cm | 210 kg |
| Yamaha XP 560 | € 15.500 | 220 cm | 78 cm | 210 kg |
| Triumph Tiger | € 14.900 | 211 cm | 84 cm | 220 kg |
| BMW F 800 | € 15.000 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| KTM 890 Adventure | € 16.200 | 225 cm | 89 cm | 210 kg |
| Honda CRF1000A | € 15.000 | 234 cm | 93 cm | 230 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 14.300 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| KTM 1190 Adventure | € 16.700 | 226 cm | 89 cm | 210 kg |
| Triumph Speed Triple | € 14.400 | 210 cm | 80 cm | 200 kg |
| BMW R NineT | € 16.300 | 218 cm | 88 cm | 210 kg |
| BMW F 850 | € 16.200 | 231 cm | 88 cm | 220 kg |
| KTM 790 Adventure | € 15.200 | 225 cm | 89 cm | 200 kg |
| BMW F 750 | € 14.100 | 226 cm | 85 cm | 220 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 14.800 | 210 cm | 87 cm | 210 kg |
| Aprilia RP | € 14.200 | 206 cm | 74 cm | 210 kg |
| BMW S 1000 | € 16.400 | 207 cm | 82 cm | 200 kg |
| Ducati Streetfighter | € 14.300 | 215 cm | 78 cm | 190 kg |
| Honda CB1000RA | € 15.900 | 212 cm | 79 cm | 210 kg |
| Yamaha MTN890 | € 14.100 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.