MX-JL-11
Er rijden momenteel 36 MV Agusta F4 1000's rond in Nederland. Deze F4 1000 komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 1 maand en 23 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 mei 2012, dus sinds 14 jaren. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze MV Agusta F4 1000 R rijden er in dezelfde variant (10) nog 23 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2010 en maart 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 15.831 en € 24.997, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 21.077 uitkomt. De nieuwwaarde van deze F4 1000 R bedraagt € 21.700 incl. BTW en BPM, daardoor is deze MV Agusta F4 1000 R € 623 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle MV Agusta F4 1000 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MV Agusta F4 1000 R | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | MV Agusta |
| Handelsbenaming | F4 1000 R |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 305 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 305 km | |
| Nieuwprijs | € 21.700 |
| Bruto BPM | € 2.861 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 137 kW (186 pk) |
| Continue vermogen | 137 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | F61 |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 998cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 2 april 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 1 maand en 23 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 mei 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 199 kg |
| Massa rijklaar | 213 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 165 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 378 kg |
| Technische max massa voertuig | 378 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,43 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type F6 | |
| Variant 10 | |
| Uitvoering AA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0564*00 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 98 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 98 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle MV Agusta F4 1000 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-JL-11 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-JL-11
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-JB-11 | Harley-Davidson | Flhrc Road King Classic | € 24.775 | 26-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JD-11 | Ducati | Monster 696 | Onbekend | 17-03-2010 | 17,8 jaar |
| MX-JF-11 | BMW | F 650 | Onbekend | 02-04-2010 | 18,2 jaar |
| MX-JG-11 | BMW | K 1100 | Onbekend | 31-03-2010 | 32,8 jaar |
| MX-JH-11 | Triumph | Street Triple R | € 9.990 | 27-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JJ-11 | Honda | VFR1200F | € 16.990 | 26-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JL-11 | MV Agusta | F4 1000 | € 21.700 | 02-04-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JL-12 | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 23-04-2010 | 18,4 jaar |
| MX-JL-13 | Harley-Davidson | XL883 | Onbekend | 30-03-2010 | 26,8 jaar |
| MX-JL-14 | BMW | R 1200 | Onbekend | 22-04-2010 | 17,3 jaar |
| MX-JL-15 | KTM | 990 Supermoto | € 13.600 | 27-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JL-16 | KTM | 990 Supermoto | € 13.600 | 16-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-JL-17 | Honda | CBR 600 | € 1.485 | 09-04-2010 | 23,9 jaar |
| MX-JL-18 | BMW | R 1200 | Onbekend | 22-04-2010 | 17,3 jaar |
| MX-JL-19 | KTM | 990 Supermoto | € 15.000 | 31-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JN-11 | Honda | CBF600SA | € 8.550 | 25-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JP-11 | Suzuki | AN 650 | € 10.999 | 16-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-JR-11 | Suzuki | SV 650 | Onbekend | 22-04-2010 | 26,2 jaar |
| MX-JS-11 | Piaggio | M68 | € 3.769 | 19-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-JT-11 | BMW | S 1000 | € 19.199 | 06-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-JV-11 | Yamaha | RJ07 | Onbekend | 26-03-2010 | 21,5 jaar |
| MX-JX-11 | Suzuki | GSR 600 | Onbekend | 10-04-2010 | 19,2 jaar |
| MX-JZ-11 | Honda | CBF1000F | € 12.250 | 20-04-2010 | 16,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 21.077 en/of een gewicht van ± 199 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW S 1000 | € 21.200 | 218 cm | 114 cm | 220 kg |
| KTM 1290 Super Duke R | € 20.100 | 218 cm | 84 cm | 210 kg |
| Ducati Streetfighter | € 20.300 | 212 cm | 87 cm | 200 kg |
| BMW R NineT | € 20.400 | 218 cm | 90 cm | 220 kg |
| Aprilia Tuono | € 21.700 | 207 cm | 83 cm | 200 kg |
| BMW F 900 | € 19.400 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| Ducati 1098 | € 19.600 | 210 cm | 73 cm | 190 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 21.600 | 206 cm | 69 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 20.400 | 210 cm | 71 cm | 200 kg |
| Triumph Speed Triple 1200 RS | € 21.200 | 209 cm | 81 cm | 190 kg |
| Ducati Multistrada V2 S | € 21.700 | 228 cm | 96 cm | 210 kg |
| Ducati Monster 1200 | € 20.500 | 218 cm | 85 cm | 210 kg |
| Yamaha YZF 1000 | € 22.500 | 206 cm | 69 cm | 190 kg |
| Ducati Panigale V2 | € 21.200 | 209 cm | 78 cm | 200 kg |
| Aprilia RK | € 19.100 | - | - | 190 kg |
| Triumph Tiger 900 Rally PRO | € 19.400 | 232 cm | 94 cm | 220 kg |
| Yamaha MTN1000 | € 20.000 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 21.400 | 209 cm | 75 cm | 200 kg |
| Ducati Multistrada 1200 | € 20.600 | 220 cm | 99 cm | 210 kg |
| Honda CBR1000RA | € 22.400 | 207 cm | 72 cm | 190 kg |
| Ducati Desert X | € 19.700 | 239 cm | 96 cm | 220 kg |
| Ducati 1198 | € 20.600 | - | - | 190 kg |
| Ducati Hypermotard 950 | € 20.100 | 215 cm | 90 cm | 200 kg |
| Triumph Thruxton | € 19.800 | 211 cm | 75 cm | 210 kg |
| Triumph Speed Triple 1200 RR | € 22.600 | 209 cm | 76 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.