47-MB-KV
Er rijden momenteel 36 MV Agusta F4 1000's rond in Nederland. Deze F4 1000 komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren, 1 maand en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 augustus 2018, dus sinds 7 jaren, 9 maanden en 16 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze MV Agusta F4-1000 rijden er nog 9 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2004 en maart 2012. De nieuwwaarde van deze MV Agusta F4-1000 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 29 maart 2012. Het voertuig was toen 7 jaren, 11 maanden en 10 dagen oud.
Bekijk ook alle MV Agusta F4 1000 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MV Agusta F4-1000 | 2004
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | MV Agusta |
| Handelsbenaming | F4-1000 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 3.409 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 122 kW (166 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 998cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 april 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren, 1 maand en 8 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 augustus 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 9 maanden en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 29 maart 2012. Het voertuig was toen 7 jaren, 11 maanden en 10 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 197 kg |
| Massa rijklaar | 210 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 95 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 95 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle MV Agusta F4 1000 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 47-MB-KV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
47-MB-KV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 47-MB-KB | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 28-03-2012 | 20,1 jaar |
| 47-MB-KD | Suzuki | GSR 750 | € 9.999 | 23-03-2012 | 14,2 jaar |
| 47-MB-KF | KTM | 990 Supermoto | € 13.699 | 30-03-2012 | 14,2 jaar |
| 47-MB-KG | Honda | PC36 | Onbekend | 27-03-2012 | 24,4 jaar |
| 47-MB-KK | Triumph | Tiger 800 | € 9.888 | 03-05-2012 | 15,5 jaar |
| 47-MB-KL | Kawasaki | ER-6N ABS | € 5.497 | 28-03-2012 | 14,2 jaar |
| 47-MB-KP | Yamaha | XP 500 | € 11.499 | 27-03-2012 | 15,2 jaar |
| 47-MB-KR | Honda | VT750S | € 7.490 | 31-03-2012 | 14,2 jaar |
| 47-MB-KS | Honda | ST1300A | Onbekend | 20-04-2012 | 21,2 jaar |
| 47-MB-KT | Honda | CBR250RA | € 4.790 | 05-04-2012 | 14,2 jaar |
| 47-MB-KV | MV Agusta | F4 1000 | Onbekend | 29-03-2012 | 22,1 jaar |
| 47-MB-KX | BMW | R 1150 | Onbekend | 30-03-2012 | 21,8 jaar |
| 47-MD-KV | Piaggio | M19 | Onbekend | 02-08-2013 | 24,3 jaar |
| 47-MG-KV | Piaggio | M45 | Onbekend | 09-03-2016 | 14,9 jaar |
| 47-MH-KV | Honda | CBR600 F | Onbekend | 24-03-2017 | 25,1 jaar |
| 47-MJ-KV | Yamaha | MTN690 | € 7.599 | 29-03-2018 | 8,2 jaar |
| 47-MK-KV | Kawasaki | Z750 ABS | € 7.996 | 12-03-2019 | 16,3 jaar |
| 47-ML-KV | Honda | NT700VA | Onbekend | 06-06-2020 | 20,2 jaar |
| 47-MP-KV | MZ | ETZ 150 | Onbekend | 26-07-2021 | 39,7 jaar |
| 47-MR-KV | Yamaha | XP 560 | € 15.599 | 19-05-2022 | 4 jaar |
| 47-MS-KV | Yamaha | MTN890 | € 12.899 | 31-03-2023 | 3,2 jaar |
| 47-MT-KV | Suzuki | DL 800 | € 11.699 | 24-10-2023 | 2,6 jaar |
| 47-MV-KV | Harley-Davidson | Flhxs | € 25.820 | 26-06-2024 | 11,4 jaar |
| 47-MX-KV | Honda | CMX1100D | € 11.744 | 07-05-2025 | 4,6 jaar |
| 47-MZ-KV | Yamaha | TRX 850 | Onbekend | 24-10-2025 | 29,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 197 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 221 cm | 100 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 650 | 206 cm | 78 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | 247 cm | 71 cm | 220 kg |
| Yamaha MT 09 | 216 cm | 95 cm | 220 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 89 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| BMW F 650 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 210 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | 209 cm | 71 cm | 210 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| BMW S 1000 | 218 cm | 114 cm | 210 kg |
| Yamaha XTZ 690 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Suzuki SV 650 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
| Yamaha MTN690 | 209 cm | 78 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX-R 600 | - | - | 210 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 210 kg |
| BMW F 900 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| Yamaha MTN890 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 220 kg |
| Honda Transalp | 226 cm | 92 cm | 210 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.