19-MD-GR
Er rijden momenteel 43 MV Agusta F4's rond in Nederland. Deze F4 komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren en 1 maand oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze MV Agusta F4 R rijden er in dezelfde variant (30) nog 14 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2011 en december 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 19.490 en € 24.189, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 22.008 uitkomt. De nieuwwaarde van deze F4 R bedraagt € 21.814 incl. BTW en BPM, deze MV Agusta F4 R is daardoor € 194 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle MV Agusta F4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MV Agusta F4 R | 2013
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | MV Agusta |
| Handelsbenaming | F4 R |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 310 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 310 km | |
| Nieuwprijs | € 21.814 |
| Bruto BPM | € 2.833 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 144 kW (196 pk) |
| Continue vermogen | 144 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | F61 |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 998cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 april 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren en 1 maand |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 april 2013 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 jaren en 1 maand. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 199 kg |
| Massa rijklaar | 213 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 165 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 378 kg |
| Technische max massa voertuig | 378 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,43 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type F6 | |
| Variant 30 | |
| Uitvoering AA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0564*01 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 98 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 98 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle MV Agusta F4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 19-MD-GR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
19-MD-GR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 19-MD-GB | Triumph | Rocket 111 Roadster | Onbekend | 27-05-2013 | 16 jaar |
| 19-MD-GD | Harley-Davidson | Street BOB | € 16.870 | 19-04-2013 | 13,1 jaar |
| 19-MD-GF | BMW | R 1200 | € 20.812 | 19-04-2013 | 13,1 jaar |
| 19-MD-GG | BMW | R 1200 | Onbekend | 02-05-2013 | 15,9 jaar |
| 19-MD-GH | Aprilia | SM | Onbekend | 16-05-2013 | 16,9 jaar |
| 19-MD-GJ | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 27-04-2013 | 18,7 jaar |
| 19-MD-GK | Zelfbouw | Bobber | Onbekend | 18-04-2013 | 13,1 jaar |
| 19-MD-GN | Honda | CBR500RA | € 6.896 | 25-04-2013 | 13,1 jaar |
| 19-MD-GR | MV Agusta | F4 | € 21.814 | 27-04-2013 | 13,1 jaar |
| 19-MD-GT | Honda | CBR1000RR | € 16.557 | 03-05-2013 | 13,1 jaar |
| 19-MD-GV | Yamaha | RN12 | Onbekend | 19-06-2013 | 21,4 jaar |
| 19-MD-GX | Harley-Davidson | Flstf Fat Boy | Onbekend | 06-05-2013 | 21,4 jaar |
| 19-MD-GZ | Ducati | Monster 1100 | € 13.290 | 15-05-2013 | 13 jaar |
| 19-MF-GR | Ducati | M 600 | Onbekend | 24-07-2014 | 24,2 jaar |
| 19-MG-GR | Piaggio | M31 | Onbekend | 13-11-2015 | 17 jaar |
| 19-MH-GR | Suzuki | SFV 650 | € 6.999 | 20-01-2017 | 9,4 jaar |
| 19-MJ-GR | Ducati | Supersport | Onbekend | 21-03-2018 | 9,1 jaar |
| 19-MK-GR | BMW | F 850 | € 20.775 | 11-02-2019 | 7,3 jaar |
| 19-ML-GR | BMW | R 1200 | € 18.348 | 25-04-2020 | 8,7 jaar |
| 19-MN-GR | Honda | CBF600SA | Onbekend | 31-10-2020 | 22,2 jaar |
| 19-MP-GR | Triumph | Street Triple RS | € 13.600 | 29-06-2021 | 4,9 jaar |
| 19-MR-GR | Yamaha | MTT690 | € 9.398 | 21-03-2023 | 4,6 jaar |
| 19-MS-GR | Yamaha | YZF 690 | € 10.099 | 17-03-2023 | 3,2 jaar |
| 19-MT-GR | BMW | C 400 | € 11.142 | 31-08-2023 | 2,7 jaar |
| 19-MV-GR | Kawasaki | Ninja 1000SX | € 16.649 | 24-05-2024 | 2 jaar |
| 19-MX-GR | Cfmoto | 450SR | € 6.899 | 18-09-2025 | 0,7 jaar |
| 19-MZ-GR | Royal Enfield | Classic 350 | € 6.474 | 27-08-2025 | 0,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 22.008 en/of een gewicht van ± 199 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW S 1000 | € 22.100 | 217 cm | 85 cm | 220 kg |
| KTM 1290 Super Duke R | € 21.000 | 218 cm | 84 cm | 210 kg |
| Aprilia Tuono | € 21.700 | 207 cm | 83 cm | 200 kg |
| Ducati Streetfighter | € 22.200 | 213 cm | 87 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 21.600 | 206 cm | 69 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 20.400 | 210 cm | 71 cm | 200 kg |
| Ducati 1098S | € 24.200 | 210 cm | 73 cm | 190 kg |
| Triumph Speed Triple 1200 RS | € 21.200 | 209 cm | 81 cm | 190 kg |
| Ducati Multistrada V2 S | € 21.700 | 228 cm | 96 cm | 210 kg |
| Yamaha YZF 1000 | € 22.500 | 206 cm | 69 cm | 190 kg |
| Ducati Panigale V2 | € 21.200 | 209 cm | 78 cm | 200 kg |
| Ducati 1199 Panigale | € 22.500 | 205 cm | 72 cm | 180 kg |
| Yamaha MTN1000 | € 20.000 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| Ducati Multistrada 1200 | € 20.600 | 220 cm | 99 cm | 210 kg |
| Ducati Monster 1200 | € 21.600 | 218 cm | 85 cm | 210 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 22.400 | 209 cm | 75 cm | 200 kg |
| BMW R NineT | € 22.800 | 211 cm | 87 cm | 210 kg |
| Honda CBR1000RA | € 22.400 | 207 cm | 72 cm | 190 kg |
| Ducati 1198 | € 20.600 | - | - | 190 kg |
| Ducati Desert X | € 19.900 | 239 cm | 96 cm | 220 kg |
| Ducati Hypermotard 950 | € 20.100 | 215 cm | 90 cm | 200 kg |
| Triumph Speed Triple 1200 RR | € 22.600 | 209 cm | 76 cm | 190 kg |
| BMW HP 2 Megamoto | € 20.900 | - | - | 190 kg |
| Honda CBR1000RR | € 20.400 | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10RR | € 22.500 | 209 cm | 74 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.