97-MH-TJ
Er rijden momenteel 109 MV Agusta F3's rond in Nederland. Deze F3 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 3 maanden en 3 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze MV Agusta F3 675 rijden er nog 11 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2012 en oktober 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 13.749 en € 13.989, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 13.829 uitkomt. De nieuwwaarde van deze MV Agusta F3 675 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 24 juni 2017. Het voertuig was toen 5 jaren, 4 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle MV Agusta F3 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MV Agusta F3 675 | 2012
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | MV Agusta |
| Handelsbenaming | F3 675 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.746 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 94 kW (128 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 675cc (0,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 februari 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 3 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 juni 2017. Het voertuig was toen 5 jaren, 4 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 179 kg |
| Massa rijklaar | 190 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,38 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type F3 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 106 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 106 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle MV Agusta F3 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 97-MH-TJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
97-MH-TJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 97-MB-TJ | BMW | F 800 | € 10.460 | 14-08-2012 | 13,8 jaar |
| 97-MD-TJ | Ducati | Multistrada 1200 | € 18.990 | 20-03-2014 | 12,2 jaar |
| 97-MF-TJ | Honda | CB500FA | € 6.499 | 05-10-2015 | 10,6 jaar |
| 97-MH-TB | Honda | ST1300A | Onbekend | 30-06-2017 | 19 jaar |
| 97-MH-TD | Kawasaki | Z800 ABS | Onbekend | 14-06-2017 | 12,9 jaar |
| 97-MH-TF | BMW | R NineT | € 16.575 | 17-06-2017 | 8,9 jaar |
| 97-MH-TG | BMW | F 800 | € 14.729 | 30-06-2017 | 8,9 jaar |
| 97-MH-TH | Yamaha | MTN1000 | € 18.598 | 23-06-2017 | 8,9 jaar |
| 97-MH-TJ | MV Agusta | F3 | Onbekend | 24-06-2017 | 14,3 jaar |
| 97-MH-TK | Indian Motorcycle | Roadmaster | € 36.699 | 22-06-2017 | 8,9 jaar |
| 97-MH-TL | Yamaha | MT 09 | € 11.598 | 24-06-2017 | 8,9 jaar |
| 97-MH-TN | Honda | NC750SA | € 7.199 | 28-06-2017 | 8,9 jaar |
| 97-MH-TP | Honda | CB600F | Onbekend | 28-07-2017 | 19,4 jaar |
| 97-MH-TR | Honda | RD11 | Onbekend | 28-06-2017 | 23 jaar |
| 97-MH-TS | BMW | R 1200 | € 23.734 | 30-06-2017 | 8,9 jaar |
| 97-MH-TT | Harley-Davidson | Street Glide Special | € 30.990 | 01-07-2017 | 8,9 jaar |
| 97-MH-TV | Triumph | Bonneville T100 | € 11.000 | 30-06-2017 | 8,9 jaar |
| 97-MH-TX | Honda | CB550F | Onbekend | 28-06-2017 | 47 jaar |
| 97-MH-TZ | Triumph | Tiger Explorer | Onbekend | 07-07-2017 | 13,7 jaar |
| 97-MJ-TJ | Triumph | Street Scrambler | € 11.850 | 26-06-2018 | 7,9 jaar |
| 97-MK-TJ | Yamaha | MTT850 | € 11.899 | 29-05-2019 | 7 jaar |
| 97-ML-TJ | Honda | C125A | € 3.899 | 26-05-2020 | 6 jaar |
| 97-MN-TJ | Ducati | Multistrada V4 S | € 27.834 | 19-03-2021 | 5,2 jaar |
| 97-MP-TJ | Kawasaki | Z 900 | € 10.099 | 07-04-2022 | 6 jaar |
| 97-MR-TJ | Suzuki | SV 650 | € 7.599 | 29-07-2022 | 3,8 jaar |
| 97-MS-TJ | Kawasaki | Z900RS | € 13.949 | 18-05-2023 | 3 jaar |
| 97-MT-TJ | Yamaha | MTN690 | € 8.099 | 21-03-2024 | 2,2 jaar |
| 97-MV-TJ | Ducati | Streetfighter | € 73.570 | 25-09-2024 | 1,7 jaar |
| 97-MX-TJ | Honda | ADV750 | € 14.999 | 04-06-2025 | 1 jaar |
| 97-MZ-TJ | Honda | XL750 | € 12.050 | 05-03-2026 | 0,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 13.829 en/of een gewicht van ± 179 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha YZF R6 | € 12.700 | 204 cm | 71 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 13.200 | 219 cm | 71 cm | 190 kg |
| Ducati Monster | € 13.800 | 213 cm | 82 cm | 190 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 13.100 | 237 cm | 91 cm | 200 kg |
| KTM 990 Supermoto | € 14.300 | 218 cm | 84 cm | 190 kg |
| Triumph Street Triple RS | € 13.900 | 207 cm | 79 cm | 180 kg |
| Yamaha MTN890 | € 13.500 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| KTM 990 Superduke | € 13.700 | 212 cm | 84 cm | 190 kg |
| KTM 890 Duke | € 13.500 | 214 cm | 81 cm | 180 kg |
| Honda CBR600RR | € 12.900 | 201 cm | 69 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 13.700 | 212 cm | 80 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 14.800 | - | - | 180 kg |
| Ducati Monster 1100 | € 13.100 | - | - | 180 kg |
| Aprilia RS 660 | € 13.000 | 200 cm | 77 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 12.700 | 211 cm | 72 cm | 200 kg |
| Ducati Streetfighter | € 14.300 | 215 cm | 78 cm | 190 kg |
| BMW F 800 | € 13.100 | 217 cm | - | 190 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 13.100 | 203 cm | 71 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 14.400 | 209 cm | 74 cm | 200 kg |
| Aprilia Tuareg | € 13.600 | 222 cm | 97 cm | 200 kg |
| Triumph Daytona 675 | € 13.300 | 205 cm | 71 cm | 170 kg |
| Ducati Hypermotard 1100 | € 13.400 | - | - | 190 kg |
| Ducati Hypermotard | € 13.600 | - | - | 190 kg |
| Honda CBR600RA | € 14.000 | 201 cm | 69 cm | 180 kg |
| Aprilia Tuono | € 13.500 | 200 cm | 84 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.