86-MS-PF
Er rijden momenteel 109 MV Agusta F3's rond in Nederland. Deze F3 komt uit het jaar 2023 en is nu 3 jaren, 1 maand en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 2 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze MV Agusta F3 Rosso rijden er in dezelfde variant (NX) nog 34 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2021 en april 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.526 en € 41.557, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 23.299 uitkomt. De nieuwwaarde van deze F3 Rosso bedraagt € 19.457 incl. BTW en BPM, deze MV Agusta F3 Rosso is daardoor € 3.842 goedkoper dan gemiddeld.
Deze MV Agusta kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 240 km/uur. Daardoor behoort deze MV Agusta F3 Rosso tot de snelste 9.5% motoren van Nederland.
Bekijk ook alle MV Agusta F3 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MV Agusta F3 Rosso | 2023
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | MV Agusta |
| Handelsbenaming | F3 Rosso |
| Lengte | 2,03 m |
| Breedte | 0,73 m |
| Hoogte | 1,11 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 240 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 19.457 |
| Bruto BPM | € 2.508 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 108 kW (147 pk) |
| Continue vermogen | 108 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | F31 |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 798cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 15 april 2023 |
| Leeftijd | 3 jaren, 1 maand en 12 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 192 kg |
| Massa rijklaar | 199 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,38 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type D | |
| Variant NX | |
| Uitvoering DC | |
| Typegoedkeuringsnummer e9*168/2013*11762*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 100 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 100 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) (UE) 134/2014/I-II-VI-VII*2018/295 | |
Vergeet ook niet alle MV Agusta F3 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 86-MS-PF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
86-MS-PF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 86-MB-PF | Yamaha | XT 1200 | € 15.999 | 24-05-2012 | 14 jaar |
| 86-MD-PF | KTM | 350 EXC | € 10.400 | 23-09-2013 | 12,7 jaar |
| 86-MF-PF | Kawasaki | ER-6F ABS | Onbekend | 17-03-2015 | 14,2 jaar |
| 86-MG-PF | Hercules | RX 9 | Onbekend | 14-04-2016 | 42,9 jaar |
| 86-MH-PF | Yamaha | GPD 125 | € 3.398 | 19-05-2017 | 9 jaar |
| 86-MJ-PF | Benelli | Leoncino | € 6.258 | 17-05-2018 | 8 jaar |
| 86-MK-PF | Kawasaki | Versys 650 | € 8.249 | 12-04-2019 | 7,1 jaar |
| 86-ML-PF | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 12-09-2020 | 18,1 jaar |
| 86-MN-PF | Yamaha | MT 07 | € 8.999 | 06-02-2021 | 9,7 jaar |
| 86-MP-PF | Honda | ADV750 | € 8.745 | 06-09-2021 | 5 jaar |
| 86-MS-PB | Piaggio | Vespa GTS | € 7.599 | 11-04-2023 | 3,1 jaar |
| 86-MS-PD | Kawasaki | ER-6N ABS | € 7.997 | 20-04-2023 | 15,1 jaar |
| 86-MS-PF | MV Agusta | F3 | € 19.457 | 15-04-2023 | 3,1 jaar |
| 86-MS-PG | Yamaha | MTT690 | € 10.498 | 11-04-2023 | 3,1 jaar |
| 86-MS-PH | Suzuki | GSF 650 | Onbekend | 23-02-2024 | 21,1 jaar |
| 86-MS-PK | Kawasaki | Z 650 | € 8.199 | 20-04-2023 | 3,1 jaar |
| 86-MS-PL | Suzuki | DL 800 | € 12.399 | 13-04-2023 | 3,1 jaar |
| 86-MS-PN | Yamaha | MTN125 | € 5.998 | 14-04-2023 | 3,1 jaar |
| 86-MS-PP | Aprilia | Tuono | € 9.845 | 23-12-2023 | 5 jaar |
| 86-MS-PR | BMW | R 1250 | € 30.230 | 18-04-2023 | 3,1 jaar |
| 86-MS-PS | Kawasaki | Versys | Onbekend | 11-05-2023 | 17,1 jaar |
| 86-MS-PT | BMW | K 1600 | € 35.219 | 18-04-2023 | 3,1 jaar |
| 86-MS-PV | Yamaha | XP 560 | € 14.599 | 20-04-2023 | 3,1 jaar |
| 86-MS-PX | KTM | 1290 Super Duke R | € 20.847 | 14-04-2023 | 6 jaar |
| 86-MS-PZ | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 17-04-2023 | 27,3 jaar |
| 86-MT-PF | Harley-Davidson | Ultra Limited | € 42.315 | 12-01-2024 | 2,4 jaar |
| 86-MV-PF | Yamaha | MTT850 | € 13.898 | 01-08-2024 | 5,7 jaar |
| 86-MX-PF | Yamaha | MTN690 | € 9.398 | 30-04-2025 | 1,1 jaar |
| 86-MZ-PF | Yamaha | MTN690 | € 8.592 | 09-02-2026 | 2,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 23.299 en/of een afmeting van 203 x 73 cm en/of een gewicht van ± 192 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| KTM 1290 Super Duke R | € 21.500 | 217 cm | 84 cm | 200 kg |
| BMW S 1000 | € 22.000 | 209 cm | 81 cm | 200 kg |
| Ducati Streetfighter | € 23.300 | 213 cm | 83 cm | 200 kg |
| KTM 1390 Super Duke R | € 25.000 | 212 cm | 84 cm | 210 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 21.600 | 206 cm | 69 cm | 190 kg |
| Ducati 1098S | € 24.200 | 210 cm | 73 cm | 190 kg |
| Ducati Multistrada V2 S | € 21.700 | 228 cm | 96 cm | 210 kg |
| Aprilia Tuono | € 22.200 | 207 cm | 83 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF 1000 | € 22.500 | 206 cm | 69 cm | 190 kg |
| Ducati 1199 Panigale | € 22.500 | 205 cm | 72 cm | 180 kg |
| Ducati Panigale V2 | € 22.300 | 209 cm | 76 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 22.400 | 209 cm | 75 cm | 200 kg |
| Honda CBR1000RA | € 22.400 | 207 cm | 72 cm | 190 kg |
| BMW R 1200 | € 25.300 | 214 cm | 75 cm | 190 kg |
| Ducati Multistrada 1200 | € 24.500 | - | - | 210 kg |
| Ducati 1299 Panigale | € 24.700 | 207 cm | 75 cm | 180 kg |
| Triumph Speed Triple 1200 RR | € 22.600 | 209 cm | 76 cm | 190 kg |
| Triumph Speed Triple 1200 RS | € 22.500 | 209 cm | 81 cm | 190 kg |
| KTM 890 Adventure | € 24.800 | 226 cm | 89 cm | 210 kg |
| Ducati 959 Panigale | € 21.900 | 207 cm | 76 cm | 200 kg |
| KTM 1190 RC8 | € 21.800 | 205 cm | 82 cm | 180 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10RR | € 22.500 | 209 cm | 74 cm | 200 kg |
| M.v. Agusta F4 1000 | € 22.300 | - | - | 210 kg |
| Aprilia RSV4 | € 21.800 | 206 cm | 74 cm | 200 kg |
| Ducati Monster 1200 | € 22.400 | 213 cm | 85 cm | 210 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.