07-MJ-DF
Er rijden momenteel 1.793 Kawasaki ER-6N ABSsen rond in Nederland. Deze ER-6N ABS komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 3 maanden en 4 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Kawasaki Er-6n ABS rijden er in dezelfde variant (D) nog 414 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2009 en september 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 5.063 en € 10.581, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 5.985 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Kawasaki Er-6n ABS is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 14 april 2018. Het voertuig was toen 8 jaren, 1 maand en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Kawasaki ER-6N ABS voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kawasaki Er-6n ABS | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Kawasaki |
| Handelsbenaming | Er-6n ABS |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 155 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 912 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 25 kW (34 pk) |
| Continue vermogen | 25 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | ER650AE |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 649cc (0,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 februari 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 3 maanden en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 14 april 2018. Het voertuig was toen 8 jaren, 1 maand en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 187 kg |
| Massa rijklaar | 204 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type ER650C | |
| Variant D | |
| Uitvoering 2A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0409*00 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Kawasaki ER-6N ABS voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 07-MJ-DF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
07-MJ-DF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 07-MB-DF | BMW | R 1200 | € 20.844 | 01-10-2011 | 14,7 jaar |
| 07-MD-DF | BMW | R 1200 | € 20.724 | 02-05-2013 | 13,1 jaar |
| 07-MF-DF | BMW | S 1000 | Onbekend | 23-05-2014 | 16 jaar |
| 07-MG-DF | Aprilia | SM | Onbekend | 14-08-2015 | 14,1 jaar |
| 07-MH-DF | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 30-09-2016 | 15,2 jaar |
| 07-MJ-DB | Husqvarna | TE 300 | € 10.930 | 11-10-2017 | 8,6 jaar |
| 07-MJ-DD | Moto Guzzi | LP | Onbekend | 23-02-2019 | 16 jaar |
| 07-MJ-DF | Kawasaki | ER-6N ABS | Onbekend | 14-04-2018 | 16,3 jaar |
| 07-MJ-DG | Yamaha | MT 07 | € 8.999 | 14-10-2017 | 8,6 jaar |
| 07-MJ-DH | Kawasaki | Z1000SX ABS | Onbekend | 14-04-2018 | 15,2 jaar |
| 07-MJ-DJ | Harley-Davidson | XL 1200N Nightster | Onbekend | 13-10-2017 | 16,9 jaar |
| 07-MJ-DK | BMW | R 1200 | Onbekend | 20-10-2017 | 18,2 jaar |
| 07-MJ-DL | Triumph | Tiger | Onbekend | 18-10-2017 | 17,2 jaar |
| 07-MJ-DN | Harley-Davidson | Street BOB | € 17.740 | 25-10-2017 | 8,6 jaar |
| 07-MJ-DP | Kawasaki | Z750R | Onbekend | 12-05-2018 | 14,9 jaar |
| 07-MJ-DR | Harley-Davidson | Heritage Softail Classic | Onbekend | 18-02-2018 | 21,3 jaar |
| 07-MJ-DS | KTM | 500 EXC | € 12.230 | 27-10-2017 | 8,6 jaar |
| 07-MJ-DT | Triumph | Street Triple RS | € 13.200 | 09-05-2018 | 8,1 jaar |
| 07-MJ-DV | Kymco | Downtown | € 5.999 | 30-12-2018 | 7,4 jaar |
| 07-MJ-DX | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 26-04-2018 | 17,2 jaar |
| 07-MJ-DZ | BMW | R 1200 | € 19.578 | 09-11-2017 | 8,6 jaar |
| 07-MK-DF | Harley-Davidson | Fxdb | Onbekend | 03-10-2018 | 17,4 jaar |
| 07-ML-DF | Kawasaki | Versys-X 300 | € 6.399 | 15-08-2019 | 6,8 jaar |
| 07-MN-DF | KTM | 450 EXC | € 12.180 | 30-07-2020 | 5,8 jaar |
| 07-MP-DF | Yamaha | FJR 1300 | € 20.498 | 20-05-2021 | 12,3 jaar |
| 07-MR-DF | Suzuki | GSF 650 | Onbekend | 04-03-2022 | 21,1 jaar |
| 07-MS-DF | Honda | CMX500A | € 7.350 | 05-11-2022 | 3,6 jaar |
| 07-MT-DF | Harley-Davidson | Fxdb Dyna Street BOB | € 15.117 | 22-01-2025 | 15,1 jaar |
| 07-MV-DF | Kawasaki | Z 900 | € 10.899 | 23-12-2024 | 1,4 jaar |
| 07-MX-DF | Yamaha | XT 660 | € 7.997 | 30-01-2025 | 16,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 5.985 en/of een gewicht van ± 187 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha XT 600 | € 5.800 | - | - | 170 kg |
| Piaggio Beverly | € 6.100 | 219 cm | 78 cm | 180 kg |
| Honda CB500FA | € 6.500 | - | 78 cm | 180 kg |
| Royal Enfield Himalayan | € 6.200 | 219 cm | 84 cm | 190 kg |
| Piaggio Beverly 350 | € 5.600 | 222 cm | 76 cm | 180 kg |
| Yamaha CZD 300 | € 6.400 | 219 cm | 78 cm | 170 kg |
| Royal Enfield Meteor 350 | € 5.900 | 215 cm | 85 cm | 190 kg |
| Royal Enfield Classic 350 | € 6.100 | 215 cm | 79 cm | 190 kg |
| Yamaha YP250RA | € 5.600 | - | - | 180 kg |
| Yamaha X-Max 300 | € 6.300 | 219 cm | 78 cm | 170 kg |
| Hyosung Comet | € 5.500 | - | - | 200 kg |
| Gilera M35 | € 6.100 | - | - | 200 kg |
| Honda NSS300A | € 5.700 | 217 cm | 76 cm | 180 kg |
| Yamaha YP400R | € 6.300 | - | - | 200 kg |
| Royal Enfield Bullet | € 6.400 | 220 cm | 80 cm | 180 kg |
| Husqvarna TR 650 | € 6.200 | - | - | 170 kg |
| SYM Cruisym | € 5.500 | 219 cm | 76 cm | 190 kg |
| Royal Enfield Scram 411 | € 6.300 | 221 cm | 84 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX 250 | € 5.500 | 209 cm | 74 cm | 170 kg |
| Piaggio Beverly 300 | € 6.000 | 213 cm | 80 cm | 180 kg |
| Kymco Downtown | € 6.500 | 225 cm | 78 cm | 190 kg |
| KTM 390 Adventure | € 6.500 | 226 cm | 96 cm | 170 kg |
| Royal Enfield Bullet 350 | € 6.200 | 215 cm | 79 cm | 190 kg |
| Voge 500R | € 6.500 | 210 cm | 77 cm | 190 kg |
| Kymco People S | € 6.000 | 217 cm | 75 cm | 180 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.