MJ-JB-91
Er rijden momenteel 640 Kawasaki EN 500's rond in Nederland. Deze EN 500 komt uit het jaar 1999 en is nu 27 jaren, 1 maand en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 april 2004, dus sinds 22 jaren, 1 maand en 22 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Kawasaki EN 500 A rijden er nog 633 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1989 en juli 2003. De nieuwwaarde van deze Kawasaki EN 500 A is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 10 juli 2003. Het voertuig was toen 4 jaren, 3 maanden en 13 dagen oud.
Bekijk ook alle Kawasaki EN 500 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kawasaki EN 500 A | 1999
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Kawasaki |
| Handelsbenaming | EN 500 A |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 760 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 37 kW (50 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 498cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 maart 1999 |
| Leeftijd | 27 jaren, 1 maand en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 27 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 april 2004 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 jaren, 1 maand en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 juli 2003. Het voertuig was toen 4 jaren, 3 maanden en 13 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 210 kg |
| Massa rijklaar | 217 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,56 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Kawasaki EN 500 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MJ-JB-91 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MJ-JB-91
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MJ-JB-91 | Kawasaki | EN 500 | Onbekend | 10-07-2003 | 27,2 jaar |
| MJ-JB-93 | Honda | SC 33 | Onbekend | 19-07-2003 | 27,2 jaar |
| MJ-JB-96 | Kawasaki | Ninja ZX-6R | Onbekend | 31-07-2003 | 23,1 jaar |
| MJ-JD-91 | Suzuki | GSX 750 | Onbekend | 21-07-2003 | 22,9 jaar |
| MJ-JF-91 | Yamaha | RN06 | Onbekend | 18-07-2003 | 22,9 jaar |
| MJ-JG-91 | Yamaha | YZF 600R | Onbekend | 23-07-2003 | 22,9 jaar |
| MJ-JH-91 | Ducati | M4 | Onbekend | 18-07-2003 | 22,9 jaar |
| MJ-JJ-91 | Honda | PC34 | Onbekend | 17-10-2003 | 25,2 jaar |
| MJ-JL-91 | BMW | R 1150 | Onbekend | 25-07-2003 | 22,8 jaar |
| MJ-JP-91 | BMW | R 1150 | Onbekend | 25-07-2003 | 22,8 jaar |
| MJ-JR-91 | Ducati | M | Onbekend | 22-07-2003 | 27 jaar |
| MJ-JS-91 | Suzuki | GSX 600 | Onbekend | 16-11-2021 | 22,8 jaar |
| MJ-JT-91 | BMW | R 1150 | Onbekend | 29-07-2003 | 22,8 jaar |
| MJ-JX-91 | Honda | SC51 | Onbekend | 31-07-2003 | 22,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 210 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 221 cm | 100 cm | 230 kg |
| BMW S 1000 | 225 cm | 114 cm | 220 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 210 kg |
| BMW R 100 | - | - | 230 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 220 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| Suzuki DL 1000 | 230 cm | 93 cm | 230 kg |
| Yamaha XTZ 690 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Honda VFR750 F | - | - | 220 kg |
| Yamaha MTT890 | 218 cm | 90 cm | 230 kg |
| BMW F 900 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| Honda NC750XD | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Honda Transalp | 226 cm | 92 cm | 210 kg |
| Honda NC750XA | 223 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX 750 | - | - | 230 kg |
| Honda ADV750 | 225 cm | 94 cm | 230 kg |
| Honda VT1100C | - | - | 220 kg |
| Honda Fireblade | - | - | 210 kg |
| Yamaha RJ07 | 210 cm | 76 cm | 200 kg |
| BMW R 1100 | 221 cm | 77 cm | 230 kg |
| Yamaha FZ 6 | 210 cm | 75 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.