98-MJ-PL
Er rijden momenteel 347 Kawasaki 1400 GTR ABSsen rond in Nederland. Deze 1400 GTR ABS komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 mei 2025, dus sinds 1 jaar en 27 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Kawasaki 1400 GTR ABS rijden er in dezelfde variant (C) nog 251 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2009 en juni 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 12.257 en € 21.130, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 15.456 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Kawasaki 1400 GTR ABS is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 30 mei 2018. Het voertuig was toen 8 jaren en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle Kawasaki 1400 GTR ABS voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kawasaki 1400 GTR ABS | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Kawasaki |
| Handelsbenaming | 1400 GTR ABS |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 210 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.202 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 78 kW (106 pk) |
| Continue vermogen | 78 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | ZXT40AE |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1352cc (1,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 mei 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 mei 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 30 mei 2018. Het voertuig was toen 8 jaren en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 279 kg |
| Massa rijklaar | 304 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,52 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type ZGT40C | |
| Variant C | |
| Uitvoering 2A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0442*01 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Kawasaki 1400 GTR ABS voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 98-MJ-PL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
98-MJ-PL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 98-MB-PL | Moto Guzzi | Breva | Onbekend | 12-01-2016 | 20,8 jaar |
| 98-MD-PL | Suzuki | GSX1300R | Onbekend | 05-04-2014 | 16,7 jaar |
| 98-MF-PL | Kawasaki | Z800 ABS | € 9.698 | 18-03-2015 | 11,2 jaar |
| 98-MG-PL | Suzuki | DL650A | € 8.999 | 26-04-2016 | 10,1 jaar |
| 98-MH-PL | Triumph | Tiger 800 | Onbekend | 11-05-2017 | 13,3 jaar |
| 98-MJ-PB | Yamaha | MTN1000 | € 18.598 | 03-05-2018 | 8,1 jaar |
| 98-MJ-PD | Harley-Davidson | Flstc Heritage Softail Classic | Onbekend | 02-05-2018 | 13,2 jaar |
| 98-MJ-PF | Kawasaki | ER-6F ABS | Onbekend | 09-05-2018 | 20 jaar |
| 98-MJ-PG | Triumph | Tiger XRT | € 15.850 | 11-05-2018 | 8,1 jaar |
| 98-MJ-PJ | Suzuki | DL 650 | € 8.999 | 18-05-2018 | 8 jaar |
| 98-MJ-PK | Harley-Davidson | Street BOB | € 17.350 | 12-05-2018 | 8,1 jaar |
| 98-MJ-PL | Kawasaki | 1400 GTR ABS | Onbekend | 30-05-2018 | 16 jaar |
| 98-MJ-PN | Kawasaki | Ninja 650 | € 7.899 | 12-05-2018 | 8,1 jaar |
| 98-MJ-PR | Ducati | Multistrada 1260 | € 23.590 | 16-05-2018 | 8 jaar |
| 98-MJ-PS | Piaggio | Gilera Runner | Onbekend | 14-05-2018 | 26,9 jaar |
| 98-MJ-PT | Honda | GL1800DA | € 42.498 | 23-05-2018 | 8 jaar |
| 98-MJ-PV | Honda | CB1000R | Onbekend | 16-02-2019 | 17,6 jaar |
| 98-MJ-PZ | Harley-Davidson | Electra Glide | Onbekend | 16-05-2018 | 22,3 jaar |
| 98-MK-PL | BMW | R 1200 | € 14.649 | 21-07-2021 | 11,2 jaar |
| 98-MN-PL | Harley-Davidson | Flstni | Onbekend | 18-01-2021 | 21,3 jaar |
| 98-MS-PL | BMW | M 1000 | € 31.729 | 05-05-2023 | 3,1 jaar |
| 98-MT-PL | BMW | R 1250 | € 21.541 | 03-02-2024 | 6 jaar |
| 98-MV-PL | Cfmoto | 700CL-x | € 7.499 | 07-08-2024 | 1,8 jaar |
| 98-MX-PL | KTM | 1290 Super Adventure | € 19.070 | 09-05-2025 | 9 jaar |
| 98-MZ-PL | Kawasaki | Z 650 | € 7.899 | 09-01-2026 | 0,4 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 15.456 en/of een gewicht van ± 279 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1150 | € 16.600 | 223 cm | 91 cm | 270 kg |
| BMW R 1100 | € 14.900 | - | - | 270 kg |
| Harley-Davidson Flstf Fat Boy | € 16.900 | - | - | 280 kg |
| Harley-Davidson Fxdb Dyna Street BOB | € 15.600 | 236 cm | 94 cm | 290 kg |
| Honda VFR1200X | € 16.500 | 229 cm | 92 cm | 260 kg |
| Harley-Davidson Street BOB | € 16.600 | 240 cm | 92 cm | 300 kg |
| Harley-Davidson Fxdb | € 16.500 | 236 cm | 95 cm | 300 kg |
| BMW R 850 | € 15.700 | - | - | 280 kg |
| Harley-Davidson Fxst | € 16.300 | - | - | 300 kg |
| Moto Guzzi KD | € 14.900 | - | - | 270 kg |
| Yamaha RP11 | € 15.300 | - | - | 270 kg |
| Harley-Davidson Fxdc Dyna Super Glide Custom | € 16.700 | - | - | 300 kg |
| BMW K 1200 | € 15.600 | - | - | 280 kg |
| Moto Guzzi LZ | € 15.400 | - | - | 260 kg |
| Harley-Davidson FXD | € 16.700 | 236 cm | 93 cm | 290 kg |
| Harley-Davidson Fxdbi | € 16.200 | - | - | 300 kg |
| Harley-Davidson 1200 Custom | € 14.100 | 223 cm | 84 cm | 260 kg |
| Harley-Davidson Roadster | € 15.200 | 219 cm | 86 cm | 250 kg |
| Triumph Tiger Explorer | € 16.400 | - | - | 300 kg |
| Yamaha MT 01 | € 16.000 | 219 cm | 80 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson Superlow 1200T | € 14.900 | 221 cm | 85 cm | 270 kg |
| Honda CB1300SA | € 14.700 | - | - | 250 kg |
| Harley-Davidson 1200 Custom Limited B | € 14.000 | 223 cm | 94 cm | 260 kg |
| Yamaha MT 10 | € 15.400 | - | - | 270 kg |
| Yamaha XT 1200 | € 15.500 | 225 cm | 98 cm | 250 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.