47-MP-DP
Er rijden momenteel 347 Kawasaki 1400 GTR ABSsen rond in Nederland. Deze 1400 GTR ABS komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 2 maanden en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 augustus 2021, dus sinds 4 jaren, 9 maanden en 14 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Kawasaki 1400 GTR ABS rijden er in dezelfde variant (C) nog 251 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2009 en juni 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 12.257 en € 21.130, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 15.456 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 1400 GTR ABS bedraagt € 20.496 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Kawasaki 1400 GTR ABS € 5.040 duurder dan gemiddeld.
Deze Kawasaki kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 246 km/uur. Daardoor behoort deze Kawasaki 1400 GTR ABS tot de snelste 8.2% motoren van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 14 augustus 2021. Het voertuig was toen 10 jaren, 4 maanden en 22 dagen oud.
Bekijk ook alle Kawasaki 1400 GTR ABS voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kawasaki 1400 GTR ABS | 2011
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Kawasaki |
| Handelsbenaming | 1400 GTR ABS |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 246 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 20.496 |
| Bruto BPM | € 2.692 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 114 kW (155 pk) |
| Continue vermogen | 114 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | ZXT40AE |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1352cc (1,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 maart 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 2 maanden en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 augustus 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 9 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 14 augustus 2021. Het voertuig was toen 10 jaren, 4 maanden en 22 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 279 kg |
| Massa rijklaar | 304 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 228 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 532 kg |
| Technische max massa voertuig | 532 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,52 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type ZGT40C | |
| Variant C | |
| Uitvoering 1A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0442*02 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2021 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 95 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 95 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Kawasaki 1400 GTR ABS voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 47-MP-DP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
47-MP-DP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 47-MB-DP | BMW | R 1200 | Onbekend | 04-10-2011 | 16,3 jaar |
| 47-MF-DP | BMW | R 1100 | Onbekend | 04-06-2014 | 27,3 jaar |
| 47-MG-DP | CC | Ellobo | Onbekend | 28-08-2015 | 21,4 jaar |
| 47-MH-DP | Moto S.p.a. | WR450F | € 10.899 | 19-10-2016 | 9,6 jaar |
| 47-MJ-DP | Yamaha | MT 03 | Onbekend | 13-01-2018 | 20,1 jaar |
| 47-MK-DP | Suzuki | DL 1000 | € 13.799 | 19-10-2018 | 7,6 jaar |
| 47-ML-DP | Kawasaki | Versys-X 300 | € 6.399 | 21-08-2019 | 6,8 jaar |
| 47-MN-DP | Honda | NC750XA | € 9.199 | 30-07-2020 | 5,8 jaar |
| 47-MP-DB | Triumph | Tiger 850 Sport | € 12.700 | 25-05-2021 | 5 jaar |
| 47-MP-DD | Yamaha | XT 1200 | € 16.497 | 26-05-2021 | 12 jaar |
| 47-MP-DF | Piaggio | Vespa | Onbekend | 13-10-2005 | 20,6 jaar |
| 47-MP-DG | Honda | CRF1000A | € 15.799 | 01-06-2021 | 5 jaar |
| 47-MP-DH | Yamaha | MTN890 | € 12.299 | 19-05-2021 | 5 jaar |
| 47-MP-DJ | Piaggio | Vespa GTS | € 6.859 | 21-05-2021 | 5 jaar |
| 47-MP-DK | BMW | G 310 | € 5.971 | 20-05-2021 | 5 jaar |
| 47-MP-DL | Moto Guzzi | € 23.413 | 22-05-2021 | 9,2 jaar | |
| 47-MP-DN | Yamaha | MTM125 | € 4.390 | 19-05-2021 | 5 jaar |
| 47-MP-DP | Kawasaki | 1400 GTR ABS | € 20.496 | 14-08-2021 | 15,2 jaar |
| 47-MP-DR | Ducati | Scrambler | € 14.284 | 27-05-2021 | 5 jaar |
| 47-MP-DS | Zündapp | K 80 | Onbekend | 21-05-2021 | 42,6 jaar |
| 47-MP-DT | Suzuki | DL 1000 | € 12.498 | 28-05-2021 | 10,8 jaar |
| 47-MP-DV | Triumph | Tiger 900 Rally PRO | € 17.700 | 11-06-2021 | 5 jaar |
| 47-MP-DX | Yamaha | MTN690 | € 7.798 | 04-06-2021 | 5 jaar |
| 47-MP-DZ | BMW | R 1200 | Onbekend | 11-06-2021 | 20,9 jaar |
| 47-MR-DP | Honda | ADV350A | € 7.000 | 17-03-2022 | 4,2 jaar |
| 47-MS-DP | Piaggio | Sprint | € 4.976 | 16-11-2022 | 6,9 jaar |
| 47-MT-DP | Honda | CB1000R | Onbekend | 19-07-2023 | 17,1 jaar |
| 47-MV-DP | Moto Morini | X-Cape | € 7.999 | 01-05-2024 | 2,1 jaar |
| 47-MX-DP | LA Souris | TY125T-37D | € 2.569 | 27-01-2025 | 1,3 jaar |
| 47-MZ-DP | Triumph | TF450-e | € 11.995 | 04-10-2025 | 0,6 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 15.456 en/of een gewicht van ± 279 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1150 | € 16.600 | 223 cm | 91 cm | 270 kg |
| BMW R 1100 | € 14.900 | - | - | 270 kg |
| Harley-Davidson Flstf Fat Boy | € 16.900 | - | - | 280 kg |
| Harley-Davidson Fxdb Dyna Street BOB | € 15.600 | 236 cm | 94 cm | 290 kg |
| Honda VFR1200X | € 16.500 | 229 cm | 92 cm | 260 kg |
| Harley-Davidson Street BOB | € 16.600 | 240 cm | 92 cm | 300 kg |
| Harley-Davidson Fxdb | € 16.500 | 236 cm | 95 cm | 300 kg |
| BMW R 850 | € 15.700 | - | - | 280 kg |
| Harley-Davidson Fxst | € 16.300 | - | - | 300 kg |
| Moto Guzzi KD | € 14.900 | - | - | 270 kg |
| Yamaha RP11 | € 15.300 | - | - | 270 kg |
| Harley-Davidson Fxdc Dyna Super Glide Custom | € 16.700 | - | - | 300 kg |
| BMW K 1200 | € 15.600 | - | - | 280 kg |
| Moto Guzzi LZ | € 15.400 | - | - | 260 kg |
| Harley-Davidson FXD | € 16.700 | 236 cm | 93 cm | 290 kg |
| Harley-Davidson Fxdbi | € 16.200 | - | - | 300 kg |
| Harley-Davidson 1200 Custom | € 14.100 | 223 cm | 84 cm | 260 kg |
| Harley-Davidson Roadster | € 15.200 | 219 cm | 86 cm | 250 kg |
| Triumph Tiger Explorer | € 16.400 | - | - | 300 kg |
| Yamaha MT 01 | € 16.000 | 219 cm | 80 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson Superlow 1200T | € 14.900 | 221 cm | 85 cm | 270 kg |
| Honda CB1300SA | € 14.700 | - | - | 250 kg |
| Harley-Davidson 1200 Custom Limited B | € 14.000 | 223 cm | 94 cm | 260 kg |
| Yamaha MT 10 | € 15.400 | - | - | 270 kg |
| Yamaha XT 1200 | € 15.500 | 225 cm | 98 cm | 250 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.