16-MJ-RK
Er rijden momenteel 347 Kawasaki 1400 GTR ABSsen rond in Nederland. Deze 1400 GTR ABS komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 1 maand en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 februari 2019, dus sinds 7 jaren, 3 maanden en 17 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Kawasaki 1400GTr ABS rijden er in dezelfde variant (E1) nog 49 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2015 en juni 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 13.681 en € 20.698, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 14.874 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Kawasaki 1400GTr ABS is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 mei 2018. Het voertuig was toen 3 jaren, 1 maand en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle Kawasaki 1400 GTR ABS voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kawasaki 1400GTr ABS | 2015
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Kawasaki |
| Handelsbenaming | 1400GTr ABS |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 246 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.444 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 114 kW (155 pk) |
| Continue vermogen | 114 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | ZXT40AE |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1352cc (1,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 april 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 1 maand en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 9 februari 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 3 maanden en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 mei 2018. Het voertuig was toen 3 jaren, 1 maand en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 280 kg |
| Massa rijklaar | 305 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,52 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type ZGT40E | |
| Variant E1 | |
| Uitvoering A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0647*00 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Kawasaki 1400 GTR ABS voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 16-MJ-RK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
16-MJ-RK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 16-MB-RK | Ducati | M 600 | Onbekend | 15-06-2012 | 26,9 jaar |
| 16-MD-RK | KTM | 250 EXC | Onbekend | 04-01-2014 | 17,7 jaar |
| 16-MF-RK | KTM | 950 Supermoto | Onbekend | 04-04-2015 | 20,8 jaar |
| 16-MG-RK | Indian Motorcycle | Chief Vintage | € 26.399 | 15-05-2016 | 10 jaar |
| 16-MH-RK | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 18-05-2017 | 18,4 jaar |
| 16-MJ-RB | Honda | CRF1000D | Onbekend | 24-05-2018 | 10,2 jaar |
| 16-MJ-RD | Kawasaki | Z 650 | € 7.499 | 26-05-2018 | 8 jaar |
| 16-MJ-RG | Piaggio | Vespa GTS | € 5.579 | 25-05-2018 | 8 jaar |
| 16-MJ-RH | BMW | R NineT | € 15.999 | 24-05-2018 | 8 jaar |
| 16-MJ-RJ | Suzuki | GSX-S 750 | € 8.899 | 26-05-2018 | 8 jaar |
| 16-MJ-RK | Kawasaki | 1400 GTR ABS | Onbekend | 23-05-2018 | 11,1 jaar |
| 16-MJ-RL | Honda | WW125EX2 | € 2.999 | 25-05-2018 | 8 jaar |
| 16-MJ-RN | Yamaha | WR 125 | Onbekend | 24-05-2018 | 10,7 jaar |
| 16-MJ-RP | Harley-Davidson | Fxdb | Onbekend | 22-02-2019 | 11,2 jaar |
| 16-MJ-RR | Yamaha | X-Max 300 | € 6.499 | 01-06-2018 | 8 jaar |
| 16-MJ-RS | Harley-Davidson | Road King | Onbekend | 28-05-2018 | 26,3 jaar |
| 16-MJ-RT | Suzuki | GSX-S 1000 | € 14.499 | 31-05-2018 | 8 jaar |
| 16-MJ-RV | Ducati | Multistrada 1260 | € 23.590 | 31-05-2018 | 8 jaar |
| 16-MJ-RX | Yamaha | MTN690 | € 7.599 | 01-06-2018 | 8 jaar |
| 16-MK-RK | Kawasaki | Versys 650 | € 8.620 | 09-05-2019 | 7,1 jaar |
| 16-ML-RK | Kawasaki | Vulcan S | € 8.999 | 04-04-2020 | 6,1 jaar |
| 16-MN-RK | Harley-Davidson | Fxdb | € 16.400 | 19-02-2021 | 11,9 jaar |
| 16-MP-RK | Yamaha | MTT690 | € 9.398 | 15-10-2021 | 4,6 jaar |
| 16-MR-RK | Triumph | Street Triple | € 9.389 | 02-07-2022 | 12 jaar |
| 16-MS-RK | Piaggio | Runner | Onbekend | 19-04-2023 | 22,7 jaar |
| 16-MT-RK | Kawasaki | Ninja Zx-4R | € 10.299 | 07-02-2024 | 2,3 jaar |
| 16-MV-RK | Yamaha | MTN690 | € 7.797 | 17-08-2024 | 4,6 jaar |
| 16-MX-RK | Harley-Davidson | Fltrx | € 8.699 | 13-05-2025 | 11,4 jaar |
| 16-MZ-RK | Triumph | Daytona 675 | Onbekend | 25-01-2026 | 17,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 14.874 en/of een gewicht van ± 280 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1100 | € 14.900 | - | - | 270 kg |
| Harley-Davidson Fxdb Dyna Street BOB | € 15.600 | 236 cm | 94 cm | 290 kg |
| Honda XL1000VA | € 13.600 | 231 cm | 93 cm | 260 kg |
| BMW R 850 | € 15.700 | - | - | 280 kg |
| Harley-Davidson Fxst | € 16.300 | - | - | 300 kg |
| Moto Guzzi KD | € 14.900 | - | - | 270 kg |
| Yamaha RP11 | € 15.300 | - | - | 270 kg |
| BMW K 1200 | € 15.600 | - | - | 280 kg |
| Moto Guzzi LZ | € 15.400 | - | - | 260 kg |
| BMW C 650 | € 13.800 | 224 cm | 81 cm | 250 kg |
| Moto Guzzi California | € 14.300 | - | - | 270 kg |
| BMW R 1150 | € 16.200 | 223 cm | 91 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson Fxdbi | € 16.200 | - | - | 300 kg |
| Harley-Davidson 1200 Custom | € 14.100 | 223 cm | 84 cm | 260 kg |
| Harley-Davidson Roadster | € 15.200 | 219 cm | 86 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson Superlow 1200T | € 14.900 | 221 cm | 85 cm | 270 kg |
| Honda CB1300SA | € 14.700 | - | - | 250 kg |
| Harley-Davidson 1200 Custom Limited B | € 14.000 | 223 cm | 94 cm | 260 kg |
| Yamaha MT 10 | € 15.400 | - | - | 270 kg |
| Triumph Sprint GT | € 15.500 | - | - | 260 kg |
| Yamaha Tracer 900 | € 13.500 | 216 cm | 85 cm | 270 kg |
| Yamaha MT 01 | € 16.100 | 219 cm | 80 cm | 250 kg |
| Honda NSA700A | € 14.200 | - | - | 260 kg |
| Harley-Davidson XL1200X | € 13.700 | - | - | 260 kg |
| Yamaha Niken | € 15.900 | 215 cm | 89 cm | 260 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.