MZ-GD-95
Er rijden momenteel 413 Kawasaki 1400 GTR's rond in Nederland. Deze 1400 GTR komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 1 maand en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 juni 2024, dus sinds 1 jaar, 11 maanden en 6 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Kawasaki 1400 GTR rijden er in dezelfde variant (A) nog 381 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2007 en juli 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 12.433 en € 19.996, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 12.984 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 1400 GTR bedraagt € 12.433 incl. BTW en BPM, deze Kawasaki 1400 GTR is daardoor € 551 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Kawasaki 1400 GTR voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kawasaki 1400 GTR | 2011
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Kawasaki |
| Handelsbenaming | 1400 GTR |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 255 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 255 km | |
| Nieuwprijs | € 12.433 |
| Bruto BPM | € 2.202 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 114 kW (155 pk) |
| Continue vermogen | 114 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | ZXT40AE |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1352cc (1,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 5 april 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 1 maand en 22 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 juni 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 11 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 291 kg |
| Massa rijklaar | 308 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 200 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 508 kg |
| Technische max massa voertuig | 508 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,52 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type ZGT40A | |
| Variant A | |
| Uitvoering 11A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0310*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 95 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 95 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Kawasaki 1400 GTR voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MZ-GD-95 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MZ-GD-95
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MZ-GB-95 | BMW | R 1200 | € 18.792 | 15-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-GD-90 | BMW | R 1200 | Onbekend | 13-05-2011 | 18,2 jaar |
| MZ-GD-91 | BMW | S 1000 | Onbekend | 08-02-2011 | 16,1 jaar |
| MZ-GD-92 | Triumph | Street Triple R | Onbekend | 04-06-2011 | 16,5 jaar |
| MZ-GD-93 | MV Agusta | F4 1000 | € 21.700 | 08-01-2011 | 15,4 jaar |
| MZ-GD-94 | MV Agusta | F4 1000 | € 21.700 | 09-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-GD-95 | Kawasaki | 1400 GTR | € 12.433 | 05-04-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-GD-96 | Husaberg | 450 FE | € 10.500 | 11-01-2011 | 15,4 jaar |
| MZ-GD-98 | Moto Guzzi | 1000 SP | Onbekend | 20-12-2010 | 42,9 jaar |
| MZ-GD-99 | Honda | VFR1200F | € 16.990 | 20-01-2011 | 15,4 jaar |
| MZ-GF-95 | BMW | R 1200 | € 15.638 | 07-01-2011 | 15,4 jaar |
| MZ-GG-95 | BMW | R 1200 | Onbekend | 29-01-2011 | 18,4 jaar |
| MZ-GH-95 | Honda | CB 1300 | Onbekend | 02-02-2012 | 21,2 jaar |
| MZ-GJ-95 | KTM | 990 Superduke R | Onbekend | 31-12-2010 | 17,7 jaar |
| MZ-GL-95 | M.v. Agusta | F4 | € 21.700 | 04-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-GN-95 | Kawasaki | KLX 250 | € 3.763 | 11-11-2011 | 14,6 jaar |
| MZ-GP-95 | Triumph | Street Triple R | € 9.990 | 22-01-2011 | 15,4 jaar |
| MZ-GR-95 | BMW | R 1200 | Onbekend | 05-11-2011 | 18,7 jaar |
| MZ-GS-95 | Honda | CBF600 | Onbekend | 22-01-2011 | 23 jaar |
| MZ-GX-95 | Suzuki | GSX 650 | € 8.290 | 28-01-2011 | 15,3 jaar |
| MZ-GZ-95 | Suzuki | GSX 650 | € 7.999 | 28-01-2011 | 15,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 12.984 en/of een gewicht van ± 291 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha XVS 1300 | € 12.500 | - | - | 290 kg |
| Suzuki AN 650 | € 12.200 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Suzuki VL 1500 | € 13.000 | - | - | 320 kg |
| BMW R 1100 | € 14.200 | - | - | 260 kg |
| Moto Guzzi California | € 13.600 | - | - | 270 kg |
| Suzuki VZ 1500 | € 12.000 | - | - | 320 kg |
| Yamaha Tracer 900 | € 13.500 | 216 cm | 85 cm | 270 kg |
| Honda VTX1300S | € 13.900 | - | - | 310 kg |
| Honda VFR800X | € 13.400 | - | - | 300 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.