94-MB-PG
Er rijden momenteel 413 Kawasaki 1400 GTR's rond in Nederland. Deze 1400 GTR komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren, 1 maand en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 september 2018, dus sinds 7 jaren, 8 maanden en 23 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Kawasaki 1400 GTR rijden er in dezelfde variant (A) nog 381 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2007 en juli 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 12.433 en € 19.996, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 12.984 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Kawasaki 1400 GTR is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 24 september 2012. Het voertuig was toen 4 jaren, 5 maanden en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle Kawasaki 1400 GTR voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kawasaki 1400 GTR | 2008
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Kawasaki |
| Handelsbenaming | 1400 GTR |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 220 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.320 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 78 kW (106 pk) |
| Continue vermogen | 78 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | ZXT40AE |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1352cc (1,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 3 april 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren, 1 maand en 28 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 8 september 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 8 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 september 2012. Het voertuig was toen 4 jaren, 5 maanden en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 291 kg |
| Massa rijklaar | 308 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 200 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 508 kg |
| Technische max massa voertuig | 508 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,52 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type ZGT40A | |
| Variant A | |
| Uitvoering 21A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0310*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 92 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 92 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Kawasaki 1400 GTR voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 94-MB-PG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
94-MB-PG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 94-MB-PB | KTM | 300 EXC | € 9.249 | 22-05-2012 | 14 jaar |
| 94-MB-PD | Honda | CBF125M | € 2.599 | 06-07-2012 | 13,9 jaar |
| 94-MB-PF | Yamaha | YP250RA | € 5.899 | 18-06-2012 | 14 jaar |
| 94-MB-PG | Kawasaki | 1400 GTR | Onbekend | 24-09-2012 | 18,2 jaar |
| 94-MB-PH | Ducati | Streetfighter | € 13.790 | 29-05-2012 | 14 jaar |
| 94-MB-PJ | Honda | CBR600RA | € 14.499 | 26-05-2012 | 14 jaar |
| 94-MB-PK | Honda | CBR1000RR | € 17.499 | 31-05-2012 | 14 jaar |
| 94-MB-PL | Suzuki | SV 650 | Onbekend | 01-05-2014 | 20,6 jaar |
| 94-MB-PN | Harley-Davidson | XL Sportster 883L | € 10.155 | 01-06-2012 | 14 jaar |
| 94-MB-PP | BMW | R 1200 | Onbekend | 01-06-2012 | 21,1 jaar |
| 94-MB-PR | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 30-05-2012 | 21,7 jaar |
| 94-MB-PS | Kreidler | RS | Onbekend | 31-05-2012 | 46,2 jaar |
| 94-MB-PT | Yamaha | XVS 1300 | € 13.998 | 06-06-2012 | 14 jaar |
| 94-MB-PX | Yamaha | FJR 1300 | € 22.498 | 07-06-2012 | 14 jaar |
| 94-MB-PZ | Kawasaki | ER-6N ABS | € 5.930 | 13-06-2012 | 14 jaar |
| 94-MD-PG | Piaggio | Beverly 350 | € 5.799 | 24-10-2013 | 12,6 jaar |
| 94-MF-PG | Suzuki | GSR 750 | € 8.999 | 13-03-2015 | 11,2 jaar |
| 94-MJ-PG | BMW | R 1200 | € 26.671 | 08-05-2018 | 8,1 jaar |
| 94-MK-PG | Kawasaki | ER - 6 N | € 7.996 | 13-09-2019 | 14,1 jaar |
| 94-MN-PG | Honda | AC01 | Onbekend | 09-09-2006 | 38,4 jaar |
| 94-MP-PG | Kawasaki | Vulcan S | € 9.049 | 09-09-2021 | 4,7 jaar |
| 94-MR-PG | Harley-Davidson | Livewire | € 33.906 | 17-06-2022 | 4 jaar |
| 94-MS-PG | Yamaha | MT 07 | € 7.198 | 07-04-2023 | 12,1 jaar |
| 94-MT-PG | Yamaha | XJ 6 | € 8.998 | 16-02-2024 | 16 jaar |
| 94-MV-PG | Triumph | Speed Twin | € 11.245 | 10-08-2024 | 1,8 jaar |
| 94-MX-PG | Aprilia | Dorsoduro | € 11.044 | 26-04-2025 | 6,5 jaar |
| 94-MZ-PG | Kove | 800X | € 12.849 | 07-01-2026 | 0,4 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 12.984 en/of een gewicht van ± 291 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha XVS 1300 | € 12.500 | - | - | 290 kg |
| Suzuki AN 650 | € 12.200 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Suzuki VL 1500 | € 13.000 | - | - | 320 kg |
| BMW R 1100 | € 14.200 | - | - | 260 kg |
| Moto Guzzi California | € 13.600 | - | - | 270 kg |
| Suzuki VZ 1500 | € 12.000 | - | - | 320 kg |
| Yamaha Tracer 900 | € 13.500 | 216 cm | 85 cm | 270 kg |
| Honda VTX1300S | € 13.900 | - | - | 310 kg |
| Honda VFR800X | € 13.400 | - | - | 300 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.