69-MB-RL
Er rijden momenteel 413 Kawasaki 1400 GTR's rond in Nederland. Deze 1400 GTR komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 januari 2021, dus sinds 5 jaren, 4 maanden en 22 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Kawasaki 1400 GTR rijden er in dezelfde variant (A) nog 381 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2007 en juli 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 12.433 en € 19.996, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 12.984 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Kawasaki 1400 GTR is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 10 juli 2012. Het voertuig was toen 3 jaren, 1 maand en 21 dagen oud.
Bekijk ook alle Kawasaki 1400 GTR voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kawasaki 1400 GTR | 2009
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Kawasaki |
| Handelsbenaming | 1400 GTR |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 255 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 255 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.342 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 114 kW (155 pk) |
| Continue vermogen | 114 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | ZXT40AE |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1352cc (1,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 mei 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 5 januari 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 4 maanden en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 juli 2012. Het voertuig was toen 3 jaren, 1 maand en 21 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 291 kg |
| Massa rijklaar | 308 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 200 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 508 kg |
| Technische max massa voertuig | 508 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,52 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type ZGT40A | |
| Variant A | |
| Uitvoering 11B | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0310*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2021 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 95 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 95 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Kawasaki 1400 GTR voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 69-MB-RL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
69-MB-RL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 69-MB-RB | BMW | K 1200 | Onbekend | 05-07-2013 | 18,4 jaar |
| 69-MB-RD | Suzuki | DL650A | € 8.999 | 13-06-2012 | 14 jaar |
| 69-MB-RF | BMW | R 1200 | € 20.171 | 25-06-2012 | 13,9 jaar |
| 69-MB-RG | Yamaha | XP 500 | € 12.499 | 16-06-2012 | 14 jaar |
| 69-MB-RL | Kawasaki | 1400 GTR | Onbekend | 10-07-2012 | 17 jaar |
| 69-MB-RN | Harley-Davidson | Flht | Onbekend | 06-07-2012 | 25,3 jaar |
| 69-MB-RP | Harley-Davidson | Flhx Street Glide | € 26.970 | 28-06-2012 | 13,9 jaar |
| 69-MB-RR | BMW | R 1100 | Onbekend | 23-03-2013 | 27,4 jaar |
| 69-MB-RS | BMW | R 1200 | Onbekend | 16-08-2012 | 18,2 jaar |
| 69-MB-RT | Harley-Davidson | Vrscdx Night Rod Special | € 19.170 | 07-07-2012 | 13,9 jaar |
| 69-MB-RV | KTM | 500 EXC | € 10.249 | 25-01-2013 | 13,3 jaar |
| 69-MB-RX | Kawasaki | Z750R ABS | € 7.375 | 07-07-2012 | 13,9 jaar |
| 69-MB-RZ | KTM | 500 EXC | € 11.280 | 06-07-2012 | 13,9 jaar |
| 69-MD-RL | Honda | CBF125M | Onbekend | 01-10-2016 | 16,8 jaar |
| 69-MG-RL | Harley-Davidson | Forty-eight | € 14.000 | 21-05-2016 | 10 jaar |
| 69-MH-RL | BMW | R 1200 | Onbekend | 27-05-2017 | 15,2 jaar |
| 69-MJ-RL | Kawasaki | Z1000 SX | € 14.699 | 02-06-2018 | 8 jaar |
| 69-MK-RL | Honda | JF11 | Onbekend | 25-04-2019 | 22,3 jaar |
| 69-ML-RL | Kawasaki | Versys 1000 | € 14.299 | 11-04-2020 | 6,1 jaar |
| 69-MP-RL | Kawasaki | Vulcan S | € 8.649 | 29-01-2022 | 8,2 jaar |
| 69-MR-RL | Harley-Davidson | Fat Boy | € 23.111 | 28-06-2022 | 12,3 jaar |
| 69-MS-RL | Honda | ST125A | € 4.800 | 05-05-2023 | 3,1 jaar |
| 69-MT-RL | Kawasaki | Eliminator | € 7.699 | 14-02-2024 | 2,3 jaar |
| 69-MV-RL | Triumph | Tiger 900 Gt PRO | € 18.295 | 31-08-2024 | 1,7 jaar |
| 69-MX-RL | Kawasaki | Z 900 | € 10.799 | 23-05-2025 | 1 jaar |
| 69-MZ-RL | Benelli | TRK 702 | € 8.281 | 30-01-2026 | 0,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 12.984 en/of een gewicht van ± 291 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha XVS 1300 | € 12.500 | - | - | 290 kg |
| Suzuki AN 650 | € 12.200 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Suzuki VL 1500 | € 13.000 | - | - | 320 kg |
| BMW R 1100 | € 14.200 | - | - | 260 kg |
| Moto Guzzi California | € 13.600 | - | - | 270 kg |
| Suzuki VZ 1500 | € 12.000 | - | - | 320 kg |
| Yamaha Tracer 900 | € 13.500 | 216 cm | 85 cm | 270 kg |
| Honda VTX1300S | € 13.900 | - | - | 310 kg |
| Honda VFR800X | € 13.400 | - | - | 300 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.