ML-NN-50
Er rijden momenteel 276 KTM GS 620 LC4's rond in Nederland. Deze GS 620 LC4 komt uit het jaar 1998 en is nu 28 jaren, 2 maanden en 21 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 mei 2011, dus sinds 15 jaren en 7 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze KTM GS 620 Lc 4 rijden er nog 276 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 1994 en februari 2005. De nieuwwaarde van deze KTM GS 620 Lc 4 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 2 juni 2004. Het voertuig was toen 6 jaren, 2 maanden en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle KTM GS 620 LC4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
KTM GS 620 Lc 4 | 1998
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | KTM |
| Handelsbenaming | GS 620 Lc 4 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 932 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 20 kW (27 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 609cc (0,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 maart 1998 |
| Leeftijd | 28 jaren, 2 maanden en 21 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 28 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 mei 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 jaren en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 2 juni 2004. Het voertuig was toen 6 jaren, 2 maanden en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 140 kg |
| Massa rijklaar | 147 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 92 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 92 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle KTM GS 620 LC4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van ML-NN-50 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
ML-NN-50
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| ML-NB-50 | BMW | R 1150 | Onbekend | 09-06-2004 | 22 jaar |
| ML-ND-50 | Suzuki | DL 650 | Onbekend | 01-06-2004 | 22 jaar |
| ML-NG-50 | Suzuki | SV 650 | Onbekend | 04-06-2004 | 22 jaar |
| ML-NH-50 | Hyosung | Comet | Onbekend | 05-06-2004 | 22 jaar |
| ML-NJ-50 | Ducati | M900 Monster | Onbekend | 01-06-2004 | 32,3 jaar |
| ML-NN-50 | KTM | GS 620 LC4 | Onbekend | 02-06-2004 | 28,2 jaar |
| ML-NN-52 | Honda | SC 36 | Onbekend | 02-06-2004 | 24,9 jaar |
| ML-NN-54 | BMW | R 1100 | Onbekend | 08-06-2004 | 22 jaar |
| ML-NN-55 | BMW | R 1200 | Onbekend | 09-06-2004 | 22 jaar |
| ML-NN-56 | BMW | R 1150 | Onbekend | 09-06-2004 | 22 jaar |
| ML-NN-57 | BMW | R 1200 | Onbekend | 08-06-2004 | 22 jaar |
| ML-NN-59 | BMW | R 1200 | Onbekend | 05-06-2004 | 22 jaar |
| ML-NS-50 | Ducati | 916 | Onbekend | 11-06-2004 | 31,4 jaar |
| ML-NT-50 | Honda | CBF600SA | Onbekend | 09-06-2004 | 22 jaar |
| ML-NX-50 | Suzuki | DL 1000 | Onbekend | 12-06-2004 | 22 jaar |
| ML-NZ-50 | BMW | R 1200 | Onbekend | 11-06-2004 | 22 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 140 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Piaggio Vespa GTS | 197 cm | 77 cm | 150 kg |
| Yamaha XT 500 | 216 cm | 88 cm | 140 kg |
| Piaggio M45 | 193 cm | 76 cm | 150 kg |
| Honda XL 500 | - | - | 140 kg |
| Honda XR 600 | - | - | 130 kg |
| Heinkel 103 A-2 | 209 cm | 71 cm | 150 kg |
| Honda Cmx 250C | - | - | 150 kg |
| Honda CB550K3 | - | - | 140 kg |
| Honda XL 600R | - | - | 140 kg |
| Aprilia SR Gt 200 | 192 cm | 77 cm | 140 kg |
| Jawa 350 | - | - | 150 kg |
| Honda SH150AD | 209 cm | 74 cm | 130 kg |
| BMW R 25 | - | - | 150 kg |
| Honda CB 250 | - | - | 150 kg |
| Suzuki GN 250 | - | - | 140 kg |
| Suzuki DR-Z 400 | 225 cm | 89 cm | 150 kg |
| Yamaha XT 550 | - | - | 140 kg |
| Aprilia RS 125 | 196 cm | 76 cm | 140 kg |
| Suzuki UH 200 | - | - | 150 kg |
| Honda NX 250 | - | - | 130 kg |
| Suzuki UX 150 | - | - | 140 kg |
| Suzuki DR 500 | - | - | 140 kg |
| Yamaha XV 250 | - | - | 140 kg |
| Yamaha YZF R125 | 195 cm | 70 cm | 140 kg |
| BMW G 310 | 201 cm | 82 cm | 150 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.