MX-ZN-95
Er rijden momenteel 151 KTM Duke II's rond in Nederland. Deze Duke II komt uit het jaar 2003 en is nu 22 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 2 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze KTM Duke II 40 KW rijden er in dezelfde variant (N/A) nog 131 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 1999 en augustus 2008. De nieuwwaarde ligt tussen de € 1.070 en € 1.140, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 1.105 uitkomt. De nieuwwaarde van deze KTM Duke II 40 KW is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 9 september 2010. Het voertuig was toen 7 jaren, 2 maanden en 9 dagen oud.
Bekijk ook alle KTM Duke II voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
KTM Duke II 40 KW | 2003
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | KTM |
| Handelsbenaming | Duke II 40 KW |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.140 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 40 kW (54 pk) |
| Continue vermogen | 40 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 584 |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 625cc (0,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2003 |
| Leeftijd | 22 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 9 september 2010. Het voertuig was toen 7 jaren, 2 maanden en 9 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 158 kg |
| Massa rijklaar | 161 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 189 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 350 kg |
| Technische max massa voertuig | 350 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,45 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant N/A | |
| Uitvoering B | |
| Typegoedkeuringsnummer e1-92/61-00048/04 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle KTM Duke II voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-ZN-95 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-ZN-95
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-ZB-95 | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 05-08-2010 | 24,9 jaar |
| MX-ZF-95 | KTM | 300 EXC | Onbekend | 20-08-2010 | 19,7 jaar |
| MX-ZH-95 | BMW | K 1200 | Onbekend | 09-08-2010 | 24,3 jaar |
| MX-ZJ-95 | BMW | F 800 | € 12.733 | 19-08-2010 | 15,8 jaar |
| MX-ZL-95 | Yamaha | FZ 8 | € 9.999 | 14-08-2010 | 15,8 jaar |
| MX-ZN-90 | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 28-08-2010 | 25 jaar |
| MX-ZN-91 | Honda | CBR600 F | Onbekend | 12-08-2010 | 27,4 jaar |
| MX-ZN-93 | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 12-08-2010 | 27,3 jaar |
| MX-ZN-94 | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 27-08-2010 | 20,8 jaar |
| MX-ZN-95 | KTM | Duke II | Onbekend | 09-09-2010 | 22,9 jaar |
| MX-ZN-96 | Piaggio | Vespa | Onbekend | 12-08-2010 | 29,6 jaar |
| MX-ZN-97 | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 14-02-2011 | 24,9 jaar |
| MX-ZN-99 | Harley-Davidson | Flhx Street Glide | € 26.970 | 26-08-2010 | 15,8 jaar |
| MX-ZP-95 | Ducati | 916 | Onbekend | 22-01-2011 | 22,2 jaar |
| MX-ZR-95 | Yamaha | FZS 1000 | Onbekend | 12-05-2011 | 18,8 jaar |
| MX-ZS-95 | BMW | F 800 | € 12.700 | 21-08-2010 | 15,8 jaar |
| MX-ZV-95 | Kawasaki | Z1000 ABS | € 9.471 | 27-08-2010 | 15,8 jaar |
| MX-ZX-95 | Suzuki | GSX-R 750 | € 12.999 | 27-08-2010 | 15,8 jaar |
| MX-ZZ-95 | Suzuki | UH 200 | € 4.000 | 18-09-2010 | 15,7 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.