MV-SH-95
Er rijden momenteel 151 KTM Duke II's rond in Nederland. Deze Duke II komt uit het jaar 2000 en is nu 26 jaren, 2 maanden en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 april 2016, dus sinds 10 jaren, 1 maand en 15 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze KTM Duke II rijden er in dezelfde variant (N/A) nog 131 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 1999 en augustus 2008. De nieuwwaarde ligt tussen de € 1.070 en € 1.140, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 1.105 uitkomt. De nieuwwaarde van deze KTM Duke II is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 juli 2009. Het voertuig was toen 9 jaren, 3 maanden en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle KTM Duke II voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
KTM Duke II | 2000
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | KTM |
| Handelsbenaming | Duke II |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.095 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 40 kW (54 pk) |
| Continue vermogen | 40 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 584 |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 625cc (0,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 maart 2000 |
| Leeftijd | 26 jaren, 2 maanden en 12 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 april 2016 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 1 maand en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 juli 2009. Het voertuig was toen 9 jaren, 3 maanden en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 154 kg |
| Massa rijklaar | 161 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 189 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 350 kg |
| Technische max massa voertuig | 350 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,45 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant N/A | |
| Uitvoering B(40KW) | |
| Typegoedkeuringsnummer e1-92/61-00048/00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2009 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle KTM Duke II voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MV-SH-95 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MV-SH-95
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MV-SB-95 | Suzuki | GSX-R 1000 | Onbekend | 11-07-2009 | 20,2 jaar |
| MV-SF-95 | Piaggio | M45 | Onbekend | 11-07-2009 | 16,9 jaar |
| MV-SG-95 | Ducati | 999 | Onbekend | 07-07-2009 | 21,2 jaar |
| MV-SH-91 | Harley-Davidson | Flstc | Onbekend | 17-02-2010 | 23,7 jaar |
| MV-SH-93 | BMW | F 650 | Onbekend | 08-07-2009 | 20,8 jaar |
| MV-SH-94 | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 31-07-2009 | 19 jaar |
| MV-SH-95 | KTM | Duke II | Onbekend | 08-07-2009 | 26,2 jaar |
| MV-SH-96 | BMW | R 1200 | Onbekend | 04-08-2009 | 19,4 jaar |
| MV-SH-97 | Suzuki | SV 650 | Onbekend | 07-08-2009 | 25 jaar |
| MV-SH-98 | Honda | CBR1000RR | Onbekend | 11-07-2009 | 18,9 jaar |
| MV-SH-99 | Yamaha | F26 | Onbekend | 11-07-2009 | 19,1 jaar |
| MV-SJ-95 | Kawasaki | Ninja ZX-6R | Onbekend | 03-04-2010 | 22,9 jaar |
| MV-SL-95 | Ducati | 749 | Onbekend | 09-07-2009 | 22,4 jaar |
| MV-SN-95 | BMW | R 1200 | Onbekend | 17-07-2009 | 16,9 jaar |
| MV-ST-95 | Harley-Davidson | Flhrsi | Onbekend | 22-07-2009 | 21,3 jaar |
| MV-SV-95 | Suzuki | GSF 1250 | Onbekend | 16-07-2009 | 18,9 jaar |
| MV-SZ-95 | BMW | K 1300 | Onbekend | 24-07-2009 | 16,9 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.