74-MB-SL
Er rijden momenteel 151 KTM Duke II's rond in Nederland. Deze Duke II komt uit het jaar 2002 en is nu 23 jaren, 10 maanden en 10 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 april 2026, dus sinds 1 maand en 23 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze KTM Duke II rijden er in dezelfde variant (N/A) nog 131 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 1999 en augustus 2008. De nieuwwaarde ligt tussen de € 1.070 en € 1.140, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 1.105 uitkomt. De nieuwwaarde van deze KTM Duke II is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 16 juli 2012. Het voertuig was toen 10 jaren en 1 dag oud.
Bekijk ook alle KTM Duke II voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
KTM Duke II | 2002
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | KTM |
| Handelsbenaming | Duke II |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.140 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 40 kW (54 pk) |
| Continue vermogen | 40 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 584 |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 625cc (0,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 juli 2002 |
| Leeftijd | 23 jaren, 10 maanden en 10 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 23 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 16 juli 2012. Het voertuig was toen 10 jaren en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 146 kg |
| Massa rijklaar | 161 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 189 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 350 kg |
| Technische max massa voertuig | 350 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,45 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant N/A | |
| Uitvoering B | |
| Typegoedkeuringsnummer e1-92/61-00048/01 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2013 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle KTM Duke II voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 74-MB-SL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
74-MB-SL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 74-MB-SB | Honda | CBR600 F | Onbekend | 11-07-2012 | 26,2 jaar |
| 74-MB-SF | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 30-07-2012 | 19,1 jaar |
| 74-MB-SG | Suzuki | GSX 650 | € 6.999 | 14-07-2012 | 13,9 jaar |
| 74-MB-SH | BMW | R 1200 | € 20.128 | 13-07-2012 | 13,9 jaar |
| 74-MB-SJ | BMW | R 1200 | Onbekend | 09-03-2013 | 17 jaar |
| 74-MB-SK | Yamaha | TDM 850 | Onbekend | 11-05-2013 | 24,8 jaar |
| 74-MB-SL | KTM | Duke II | Onbekend | 16-07-2012 | 23,9 jaar |
| 74-MB-SN | Harley-Davidson | Vrscdx Night Rod Special | € 19.170 | 21-07-2012 | 13,9 jaar |
| 74-MB-SP | Ducati | Diavel | € 23.090 | 21-07-2012 | 13,9 jaar |
| 74-MB-SR | BMW | C 600 | € 12.838 | 24-07-2012 | 13,8 jaar |
| 74-MB-SV | Harley-Davidson | Low Rider S | Onbekend | 25-07-2012 | 37,7 jaar |
| 74-MB-SX | Honda | WW150 | € 2.699 | 08-09-2012 | 13,7 jaar |
| 74-MD-SL | Yamaha | MT 09 | € 9.499 | 21-02-2014 | 12,3 jaar |
| 74-MF-SL | KTM | 1290 Superduke R | € 17.952 | 22-04-2015 | 11,1 jaar |
| 74-MG-SL | Suzuki | GSR 600 | Onbekend | 27-05-2016 | 20 jaar |
| 74-MH-SL | BMW | K 1600 | € 31.507 | 09-06-2017 | 9 jaar |
| 74-MJ-SL | Yamaha | RN11 | Onbekend | 13-06-2018 | 21 jaar |
| 74-ML-SL | Triumph | Tiger 900 Gt PRO | € 16.900 | 01-05-2020 | 6,1 jaar |
| 74-MN-SL | Kawasaki | Z1000 SX | € 14.499 | 27-10-2022 | 11,1 jaar |
| 74-MP-SL | Indian Motorcycle | Scout | € 17.036 | 26-10-2021 | 5,2 jaar |
| 74-MR-SL | Harley-Davidson | Road Glide | € 40.495 | 18-02-2023 | 3,3 jaar |
| 74-MS-SL | KTM | 890 Adventure | € 17.200 | 05-05-2023 | 3,1 jaar |
| 74-MT-SL | Honda | NT1100A | € 16.850 | 03-07-2024 | 1,9 jaar |
| 74-MV-SL | BMW | G 310 | € 6.499 | 21-09-2024 | 8,5 jaar |
| 74-MX-SL | Harley-Davidson | Ultra Limited | € 13.830 | 24-05-2025 | 6,4 jaar |
| 74-MZ-SL | Honda | NC750XA | € 9.699 | 11-02-2026 | 2,4 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.