MZ-PL-70
Er rijden momenteel 933 KTM 990 Supermoto's rond in Nederland. Deze 990 Supermoto komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 1 maand en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 juli 2024, dus sinds 1 jaar, 10 maanden en 16 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze KTM 990 Supermoto T (85kw) rijden er in dezelfde variant (C2) nog 526 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2009 en juni 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 5.187 en € 19.584, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 14.020 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 990 Supermoto T (85kw) bedraagt € 13.699 incl. BTW en BPM, deze KTM 990 Supermoto T (85kw) is daardoor € 321 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle KTM 990 Supermoto voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
KTM 990 Supermoto T (85kw) | 2011
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | KTM |
| Handelsbenaming | 990 Supermoto T (85kw) |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 220 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 13.699 |
| Bruto BPM | € 1.740 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 85 kW (116 pk) |
| Continue vermogen | 85 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 626 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1000cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 april 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 1 maand en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 juli 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 10 maanden en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 191 kg |
| Massa rijklaar | 205 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 195 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 400 kg |
| Technische max massa voertuig | 400 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,51 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type KTM LC8 SM | |
| Variant C2 | |
| Uitvoering N/A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0249*05 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle KTM 990 Supermoto voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MZ-PL-70 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MZ-PL-70
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MZ-PB-70 | Triumph | Street Triple R | € 9.990 | 28-07-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-PD-70 | Kawasaki | ZRX 1100 | Onbekend | 11-04-2011 | 25,4 jaar |
| MZ-PF-70 | BMW | F 800 | Onbekend | 01-12-2011 | 17 jaar |
| MZ-PG-70 | BMW | R 1200 | € 20.931 | 14-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PH-70 | Piaggio | M45 | Onbekend | 05-06-2012 | 14 jaar |
| MZ-PL-70 | KTM | 990 Supermoto | € 13.699 | 22-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PL-72 | Ducati | Monster 696 | € 9.790 | 04-05-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PL-73 | Ducati | Diavel | € 22.290 | 28-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PL-74 | Ducati | Multistrada 1200 | € 21.690 | 21-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PL-75 | Ducati | Multistrada 1200 | € 22.690 | 22-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PL-76 | Ducati | Multistrada 1200 | € 22.690 | 29-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PL-77 | Ducati | Monster 1100 | € 13.090 | 21-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PL-78 | Ducati | Monster 1100 | € 13.090 | 26-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PL-79 | Ducati | 848 | Onbekend | 13-05-2011 | 15,7 jaar |
| MZ-PN-70 | KTM | 950 Superenduro 72 KW | Onbekend | 15-04-2011 | 19,5 jaar |
| MZ-PR-70 | Kawasaki | ER - 6 F | Onbekend | 14-06-2011 | 17,6 jaar |
| MZ-PS-70 | Aprilia | Scarabeo | Onbekend | 19-04-2011 | 22,6 jaar |
| MZ-PT-70 | Harley-Davidson | Flstfb Fat Boy Special | € 23.695 | 11-05-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PV-70 | BMW | R 1200 | € 22.248 | 27-05-2011 | 15 jaar |
| MZ-PX-70 | Honda | VFR1200F | € 16.990 | 22-10-2011 | 16,2 jaar |
| MZ-PZ-70 | Honda | GL 1800 | Onbekend | 25-06-2011 | 21,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 14.020 en/of een gewicht van ± 191 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW F 800 | € 13.500 | 231 cm | 89 cm | 210 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 13.000 | 237 cm | 94 cm | 200 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 13.200 | - | - | 210 kg |
| Yamaha FZ 1 | € 13.200 | 214 cm | 77 cm | 210 kg |
| Triumph Speed Triple | € 14.000 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT850 | € 13.400 | 216 cm | 85 cm | 210 kg |
| Ducati Monster | € 13.900 | 213 cm | 82 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 14.200 | 213 cm | 84 cm | 210 kg |
| Aprilia RR | € 13.700 | - | - | 200 kg |
| Honda CB1000RA | € 13.200 | 211 cm | 80 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 14.100 | 210 cm | 87 cm | 210 kg |
| Triumph Street Triple RS | € 13.900 | 207 cm | 79 cm | 180 kg |
| Yamaha MTN1000 | € 15.200 | 210 cm | 81 cm | 200 kg |
| Honda CB1000R | € 13.000 | 211 cm | 81 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 14.800 | - | - | 180 kg |
| Aprilia RS 660 | € 13.500 | 200 cm | 77 cm | 180 kg |
| Aprilia RP | € 14.200 | 206 cm | 74 cm | 210 kg |
| Ducati Streetfighter | € 14.300 | 215 cm | 78 cm | 190 kg |
| Yamaha MTT890 | € 13.000 | 218 cm | 89 cm | 210 kg |
| Yamaha MTN890 | € 13.800 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 13.100 | 203 cm | 71 cm | 190 kg |
| Ducati Monster 1100 | € 13.500 | - | - | 180 kg |
| Yamaha XP 530 | € 13.500 | 220 cm | 77 cm | 210 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 14.400 | 209 cm | 74 cm | 200 kg |
| Aprilia Tuareg | € 13.600 | 222 cm | 97 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.