MZ-JF-18
Er rijden momenteel 933 KTM 990 Supermoto's rond in Nederland. Deze 990 Supermoto komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 2 maanden en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 augustus 2019, dus sinds 6 jaren, 9 maanden en 20 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze KTM 990 Supermoto T (85kw) rijden er in dezelfde variant (C2) nog 526 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2009 en juni 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 5.187 en € 19.584, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 14.020 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 990 Supermoto T (85kw) bedraagt € 13.699 incl. BTW en BPM, deze KTM 990 Supermoto T (85kw) is daardoor € 321 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle KTM 990 Supermoto voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
KTM 990 Supermoto T (85kw) | 2011
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | KTM |
| Handelsbenaming | 990 Supermoto T (85kw) |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 220 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 13.699 |
| Bruto BPM | € 1.740 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 85 kW (116 pk) |
| Continue vermogen | 85 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 626 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1000cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 maart 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 2 maanden en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 augustus 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 9 maanden en 20 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 191 kg |
| Massa rijklaar | 205 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 195 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 400 kg |
| Technische max massa voertuig | 400 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,51 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type KTM LC8 SM | |
| Variant C2 | |
| Uitvoering N/A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0249*05 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2021 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle KTM 990 Supermoto voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MZ-JF-18 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MZ-JF-18
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MZ-JB-18 | Honda | CB1000RA | € 13.199 | 25-02-2011 | 15,3 jaar |
| MZ-JD-18 | BMW | R 1200 | Onbekend | 30-06-2011 | 17,2 jaar |
| MZ-JF-10 | BMW | R 1150 | Onbekend | 19-03-2011 | 23,2 jaar |
| MZ-JF-11 | Harley-Davidson | Xlh 1200 | Onbekend | 30-09-2011 | 28,5 jaar |
| MZ-JF-12 | Ducati | 848 | Onbekend | 28-05-2011 | 17,5 jaar |
| MZ-JF-13 | Kymco | Downtown | € 4.499 | 02-04-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-JF-14 | Kawasaki | Z750R ABS | € 7.375 | 04-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-JF-15 | Yamaha | FJR 1300 | Onbekend | 28-02-2011 | 25 jaar |
| MZ-JF-16 | Husqvarna | SMR 510 | Onbekend | 28-02-2011 | 18,2 jaar |
| MZ-JF-18 | KTM | 990 Supermoto | € 13.699 | 19-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-JG-18 | Suzuki | SV 650 | Onbekend | 20-05-2011 | 22,4 jaar |
| MZ-JJ-18 | Harley-Davidson | Flstc Heritage Softail Classic | € 24.195 | 25-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-JN-18 | Suzuki | GSX 1300 | Onbekend | 21-04-2011 | 18 jaar |
| MZ-JP-18 | Harley-Davidson | XL 883N Iron | € 9.395 | 11-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-JR-18 | Suzuki | Burgman | Onbekend | 13-04-2011 | 25,9 jaar |
| MZ-JS-18 | Yamaha | RJ07 | Onbekend | 19-03-2011 | 21,7 jaar |
| MZ-JV-18 | Suzuki | 1500 Intruder LC | Onbekend | 22-04-2011 | 27,1 jaar |
| MZ-JX-18 | Kawasaki | Z1000SX ABS | € 10.266 | 02-04-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-JZ-18 | Suzuki | GSF 650 | € 8.499 | 16-03-2011 | 15,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 14.020 en/of een gewicht van ± 191 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW F 800 | € 13.500 | 231 cm | 89 cm | 210 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 13.000 | 237 cm | 94 cm | 200 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 13.200 | - | - | 210 kg |
| Yamaha FZ 1 | € 13.200 | 214 cm | 77 cm | 210 kg |
| Triumph Speed Triple | € 14.000 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT850 | € 13.400 | 216 cm | 85 cm | 210 kg |
| Ducati Monster | € 13.900 | 213 cm | 82 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 14.200 | 213 cm | 84 cm | 210 kg |
| Aprilia RR | € 13.700 | - | - | 200 kg |
| Honda CB1000RA | € 13.200 | 211 cm | 80 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 14.100 | 210 cm | 87 cm | 210 kg |
| Triumph Street Triple RS | € 13.900 | 207 cm | 79 cm | 180 kg |
| Yamaha MTN1000 | € 15.200 | 210 cm | 81 cm | 200 kg |
| Honda CB1000R | € 13.000 | 211 cm | 81 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 14.800 | - | - | 180 kg |
| Aprilia RS 660 | € 13.500 | 200 cm | 77 cm | 180 kg |
| Aprilia RP | € 14.200 | 206 cm | 74 cm | 210 kg |
| Ducati Streetfighter | € 14.300 | 215 cm | 78 cm | 190 kg |
| Yamaha MTT890 | € 13.000 | 218 cm | 89 cm | 210 kg |
| Yamaha MTN890 | € 13.800 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 13.100 | 203 cm | 71 cm | 190 kg |
| Ducati Monster 1100 | € 13.500 | - | - | 180 kg |
| Yamaha XP 530 | € 13.500 | 220 cm | 77 cm | 210 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 14.400 | 209 cm | 74 cm | 200 kg |
| Aprilia Tuareg | € 13.600 | 222 cm | 97 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.