MX-RJ-07
Er rijden momenteel 933 KTM 990 Supermoto's rond in Nederland. Deze 990 Supermoto komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 april 2018, dus sinds 8 jaren en 27 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze KTM 990 Supermoto (85kw) rijden er in dezelfde variant (B2) nog 301 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2007 en mei 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.490 en € 20.550, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 13.468 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 990 Supermoto (85kw) bedraagt € 15.000 incl. BTW en BPM, daardoor is deze KTM 990 Supermoto (85kw) € 1.532 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle KTM 990 Supermoto voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
KTM 990 Supermoto (85kw) | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | KTM |
| Handelsbenaming | 990 Supermoto (85kw) |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 220 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 15.000 |
| Bruto BPM | € 1.922 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 85 kW (116 pk) |
| Continue vermogen | 85 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 626 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1000cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 mei 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 april 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 191 kg |
| Massa rijklaar | 205 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 195 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 400 kg |
| Technische max massa voertuig | 400 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,51 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type KTM LC8 SM | |
| Variant B2 | |
| Uitvoering N/A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0249*04 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2011 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle KTM 990 Supermoto voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-RJ-07 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-RJ-07
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-RB-07 | Ducati | Hypermotard 796 | € 10.150 | 22-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RF-07 | Kawasaki | Kcx 450 R | € 7.998 | 12-02-2011 | 16,2 jaar |
| MX-RG-07 | Honda | NC30 | Onbekend | 12-05-2010 | 34,8 jaar |
| MX-RH-07 | Harley-Davidson | Xlh 883 Hugger | Onbekend | 27-05-2010 | 25 jaar |
| MX-RJ-01 | Kawasaki | ZX 600 | Onbekend | 09-10-2010 | 18,4 jaar |
| MX-RJ-02 | Triumph | Tiger | € 13.990 | 24-06-2010 | 15,9 jaar |
| MX-RJ-03 | Honda | SC 35 | Onbekend | 06-05-2011 | 26 jaar |
| MX-RJ-04 | Triumph | Tiger | € 14.490 | 05-08-2010 | 15,8 jaar |
| MX-RJ-05 | Triumph | Bonneville T100 | € 10.290 | 02-08-2010 | 15,8 jaar |
| MX-RJ-06 | KTM | 990 Supermoto | € 10.490 | 22-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RJ-07 | KTM | 990 Supermoto | € 15.000 | 22-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RJ-08 | Triumph | Street Triple | € 8.990 | 20-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RJ-09 | Ducati | Multistrada 1200 | € 21.300 | 22-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RN-07 | Yamaha | Fazer | Onbekend | 18-05-2010 | 24 jaar |
| MX-RP-07 | Honda | VTR 1000 | Onbekend | 16-06-2012 | 29,1 jaar |
| MX-RR-07 | Honda | ST1300A | € 19.770 | 26-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RT-07 | Yamaha | N501E | Onbekend | 20-05-2010 | 27 jaar |
| MX-RX-07 | Harley-Davidson | Vrscf V-rod Muscle | € 21.475 | 03-06-2010 | 16 jaar |
| MX-RZ-07 | Triumph | Street Triple R | € 9.990 | 07-06-2010 | 16 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 13.468 en/of een gewicht van ± 191 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW F 800 | € 13.300 | 231 cm | 89 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 13.100 | 219 cm | 71 cm | 210 kg |
| Yamaha YZF R6 | € 12.400 | 204 cm | 70 cm | 190 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 12.900 | 237 cm | 94 cm | 200 kg |
| Yamaha FZ 1 | € 13.200 | 214 cm | 77 cm | 210 kg |
| Triumph Speed Triple | € 14.000 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT850 | € 13.400 | 216 cm | 85 cm | 210 kg |
| Ducati Monster | € 13.800 | 213 cm | 82 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 14.200 | 213 cm | 84 cm | 210 kg |
| Aprilia RR | € 13.700 | - | - | 200 kg |
| Yamaha MTN890 | € 13.100 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Honda CB1000RA | € 13.200 | 211 cm | 80 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 13.600 | 210 cm | 87 cm | 210 kg |
| Honda XL750 | € 12.200 | 233 cm | 84 cm | 200 kg |
| Honda CB1000R | € 13.000 | 211 cm | 81 cm | 200 kg |
| Triumph Street Triple RS | € 13.700 | 207 cm | 79 cm | 180 kg |
| Honda CBR600RR | € 12.300 | - | - | 190 kg |
| Ducati Monster 821 | € 12.900 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 14.800 | - | - | 180 kg |
| Ducati Monster 1100 | € 13.100 | - | - | 180 kg |
| Yamaha XP 530 | € 13.100 | 220 cm | 77 cm | 210 kg |
| Aprilia RP | € 14.200 | 206 cm | 74 cm | 210 kg |
| Aprilia RS 660 | € 13.000 | 200 cm | 77 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 12.700 | 211 cm | 72 cm | 200 kg |
| Triumph Daytona 675 | € 13.100 | 205 cm | 71 cm | 170 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.