MX-NP-77
Er rijden momenteel 933 KTM 990 Supermoto's rond in Nederland. Deze 990 Supermoto komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 1 maand en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 maart 2020, dus sinds 6 jaren, 2 maanden en 6 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze KTM 990 Supermoto T (85kw) rijden er in dezelfde variant (C2) nog 526 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2009 en juni 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 5.187 en € 19.584, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 14.020 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 990 Supermoto T (85kw) bedraagt € 13.600 incl. BTW en BPM, deze KTM 990 Supermoto T (85kw) is daardoor € 420 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle KTM 990 Supermoto voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
KTM 990 Supermoto T (85kw) | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | KTM |
| Handelsbenaming | 990 Supermoto T (85kw) |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 220 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 13.600 |
| Bruto BPM | € 1.726 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 85 kW (116 pk) |
| Continue vermogen | 85 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 626 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1000cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 april 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 1 maand en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 maart 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 2 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 191 kg |
| Massa rijklaar | 205 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 195 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 400 kg |
| Technische max massa voertuig | 400 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,51 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type KTM LC8 SM | |
| Variant C2 | |
| Uitvoering N/A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0249*04 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle KTM 990 Supermoto voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-NP-77 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-NP-77
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-NB-77 | Yamaha | XTZ 660 | Onbekend | 12-04-2010 | 31,9 jaar |
| MX-ND-77 | BMW | R 1200 | € 20.368 | 16-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NF-77 | Yamaha | RJ07 | Onbekend | 17-04-2010 | 20,9 jaar |
| MX-NG-77 | Kawasaki | 1400 GTR | € 12.433 | 16-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NH-77 | Harley-Davidson | Wideglide | Onbekend | 15-04-2010 | 24,3 jaar |
| MX-NJ-77 | BMW | C1 | Onbekend | 30-04-2010 | 23,8 jaar |
| MX-NL-77 | Suzuki | Intruder | Onbekend | 21-06-2011 | 21,1 jaar |
| MX-NN-77 | BMW | F 800 | € 12.733 | 21-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NP-70 | Kawasaki | Z750 ABS | € 6.436 | 21-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NP-71 | Kawasaki | 1400 GTR | € 12.433 | 29-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NP-72 | Triumph | Bonneville | Onbekend | 18-02-2011 | 23,1 jaar |
| MX-NP-73 | Yamaha | TDM 900 | Onbekend | 08-05-2010 | 17,6 jaar |
| MX-NP-74 | Piaggio | M45 | € 5.499 | 23-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NP-75 | Piaggio | M34 | € 7.259 | 23-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NP-76 | Victory | 8 Ball | Onbekend | 28-08-2010 | 17,7 jaar |
| MX-NP-77 | KTM | 990 Supermoto | € 13.600 | 22-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NP-78 | Honda | CBF600SA | € 8.550 | 21-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NP-79 | Honda | NT700VA | € 11.290 | 28-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NR-77 | Suzuki | GSX-R 1000 | € 17.490 | 23-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NS-77 | Honda | Fireblade | Onbekend | 24-04-2010 | 29,2 jaar |
| MX-NT-77 | Yamaha | TDM 900 | € 9.891 | 27-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NX-77 | BMW | R 1200 | € 18.792 | 28-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NZ-77 | Honda | CBF600 | Onbekend | 03-05-2010 | 21,4 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 14.020 en/of een gewicht van ± 191 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW F 800 | € 13.500 | 231 cm | 89 cm | 210 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 13.000 | 237 cm | 94 cm | 200 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 13.200 | - | - | 210 kg |
| Yamaha FZ 1 | € 13.200 | 214 cm | 77 cm | 210 kg |
| Triumph Speed Triple | € 14.000 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT850 | € 13.400 | 216 cm | 85 cm | 210 kg |
| Ducati Monster | € 13.900 | 213 cm | 82 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 14.200 | 213 cm | 84 cm | 210 kg |
| Aprilia RR | € 13.700 | - | - | 200 kg |
| Honda CB1000RA | € 13.200 | 211 cm | 80 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 14.100 | 210 cm | 87 cm | 210 kg |
| Triumph Street Triple RS | € 13.900 | 207 cm | 79 cm | 180 kg |
| Yamaha MTN1000 | € 15.200 | 210 cm | 81 cm | 200 kg |
| Honda CB1000R | € 13.000 | 211 cm | 81 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 14.800 | - | - | 180 kg |
| Aprilia RS 660 | € 13.500 | 200 cm | 77 cm | 180 kg |
| Aprilia RP | € 14.200 | 206 cm | 74 cm | 210 kg |
| Ducati Streetfighter | € 14.300 | 215 cm | 78 cm | 190 kg |
| Yamaha MTT890 | € 13.000 | 218 cm | 89 cm | 210 kg |
| Yamaha MTN890 | € 13.800 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 13.100 | 203 cm | 71 cm | 190 kg |
| Ducati Monster 1100 | € 13.500 | - | - | 180 kg |
| Yamaha XP 530 | € 13.500 | 220 cm | 77 cm | 210 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 14.400 | 209 cm | 74 cm | 200 kg |
| Aprilia Tuareg | € 13.600 | 222 cm | 97 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.