73-MF-BS
Er rijden momenteel 408 Honda WW125EX2's rond in Nederland. Deze WW125EX2 komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 januari 2025, dus sinds 1 jaar, 4 maanden en 18 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda Ww125ex2 rijden er in dezelfde variant (1) nog 407 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2010 en november 2019. De nieuwwaarde ligt tussen de € 1.897 en € 5.066, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 2.641 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ww125ex2 bedraagt € 2.799 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Honda Ww125ex2 € 158 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Honda WW125EX2 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda Ww125ex2 | 2014
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | Ww125ex2 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 94 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 2.799 |
| Bruto BPM | € 205 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 8.6 kW (11.7 pk) |
| Continue vermogen | 8.6 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | JF57E |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 125cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 mei 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 januari 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 4 maanden en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja. Zie terugroepactie uit het verleden. |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 124 kg |
| Massa rijklaar | 130 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 180 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 310 kg |
| Technische max massa voertuig | 310 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,32 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type JF57 | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*3061*01 | |
| Plaats chassisnummer r. frame onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Terugroep actie
Motorrijtuigen en aanhangwagens - lichten, lichtsignalen en retroreflectie
Openstaande terugroepactie
Honda Motor Europe Ltd Netherlands Branche30 januari 2019
Referentiecode RDW: MGP190171
Referentiecode producent: 3KN
Aantal getroffen voertuigen in Nederland: 448
Totaal aantal voertuigen terugroepactie wereldwijd: 57.196
De LED-regeleenheid kan kapot gaan. Niet werken van de verlichting, richtingaanwijzers en de alarmknipperlichten. De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De merkdealer zal de LED-regeleenheid vervangen voor een verbeterde uitvoering.
Meer informatie via: 020-7070000 of http://www.honda.nl/motorcycles/owners/maintenance/recalls-and-updates.html.
Vergeet ook niet alle Honda WW125EX2 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 73-MF-BS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
73-MF-BS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 73-MB-BS | Yamaha | TDM 900 | Onbekend | 17-09-2011 | 18,2 jaar |
| 73-MD-BS | Harley-Davidson | Flhtcui | Onbekend | 02-03-2013 | 21,3 jaar |
| 73-MF-BB | Yamaha | XJ 6 | Onbekend | 30-04-2014 | 17,1 jaar |
| 73-MF-BD | Kawasaki | Z750R | Onbekend | 21-02-2015 | 15,1 jaar |
| 73-MF-BF | Yamaha | MT 07 | € 6.999 | 09-05-2014 | 12,1 jaar |
| 73-MF-BG | BMW | R 1200 | Onbekend | 30-08-2014 | 17,9 jaar |
| 73-MF-BH | Honda | SH300A | € 5.599 | 15-05-2014 | 12,1 jaar |
| 73-MF-BJ | Husaberg | FE 450 | € 6.595 | 19-05-2014 | 12 jaar |
| 73-MF-BK | Harley-Davidson | 1200 Custom Limited B | € 13.680 | 16-05-2014 | 12 jaar |
| 73-MF-BL | Kawasaki | Versys ABS | Onbekend | 14-05-2014 | 16 jaar |
| 73-MF-BR | Harley-Davidson | Flhx Street Glide | Onbekend | 17-05-2014 | 13,9 jaar |
| 73-MF-BS | Honda | WW125EX2 | € 2.799 | 24-05-2014 | 12 jaar |
| 73-MF-BT | Piaggio | M45 | € 5.359 | 30-05-2014 | 12 jaar |
| 73-MF-BX | Honda | PC36 | Onbekend | 06-06-2014 | 22,3 jaar |
| 73-MF-BZ | Yamaha | FJR 1300 | Onbekend | 21-05-2014 | 19,2 jaar |
| 73-MG-BS | Yamaha | MT 09 | € 10.998 | 11-08-2015 | 10,8 jaar |
| 73-MH-BS | BMW | R 1200 | € 23.244 | 22-09-2016 | 9,7 jaar |
| 73-MJ-BS | Piaggio | Vespa GTS | € 5.929 | 24-10-2018 | 7,6 jaar |
| 73-MK-BS | Suzuki | DL 650 | € 9.499 | 22-09-2018 | 7,7 jaar |
| 73-ML-BS | Honda | CB1000R | Onbekend | 02-08-2019 | 17,7 jaar |
| 73-MN-BS | BMW | R 1250 | € 26.989 | 17-07-2020 | 5,9 jaar |
| 73-MP-BS | Harley-Davidson | Roadster | € 14.506 | 05-03-2022 | 9,6 jaar |
| 73-MR-BS | Yamaha | MT 07 | € 7.198 | 13-03-2022 | 10,6 jaar |
| 73-MS-BS | Triumph | Tiger 900 Gt PRO | € 17.200 | 05-11-2022 | 3,6 jaar |
| 73-MT-BS | Piaggio | Gilera Runner | Onbekend | 05-07-2023 | 28 jaar |
| 73-MV-BS | Triumph | Explorer 1200 XC | € 18.098 | 11-07-2024 | 9,2 jaar |
| 73-MX-BS | KTM | 350 EXC | € 12.897 | 07-01-2025 | 4,6 jaar |
| 73-MZ-BS | Ducati | Multistrada V2 S | € 21.460 | 18-07-2025 | 0,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 2.641 en/of een gewicht van ± 124 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Benelli Tornado | € 2.700 | 177 cm | 76 cm | 120 kg |
| SYM Jet 14 | € 2.700 | 202 cm | 75 cm | 130 kg |
| Piaggio M57 | € 2.400 | - | - | 110 kg |
| Kymco New Agility City 200I | € 2.500 | - | - | 130 kg |
| Yamaha Cygnus-x | € 2.800 | - | - | 120 kg |
| Kymco Agility 16+ 150 | € 2.900 | 205 cm | 74 cm | 120 kg |
| Kymco Like | € 2.600 | - | - | 120 kg |
| Kymco People One | € 2.500 | - | - | 120 kg |
| SYM Symphony ST | € 2.400 | 200 cm | 73 cm | 120 kg |
| Yamaha BW S | € 2.500 | - | - | 120 kg |
| SYM HA15A | € 2.600 | - | - | 130 kg |
| SYM Symphony | € 2.500 | 200 cm | 73 cm | 110 kg |
| Kymco People S | € 2.700 | - | - | 120 kg |
| Peugeot Tweet | € 2.500 | 200 cm | 69 cm | 110 kg |
| Derbi Boulevard 125 | € 2.500 | - | - | 120 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.