MT-HH-64
Er rijden momenteel 75 Honda Varadero's rond in Nederland. Deze Varadero komt uit het jaar 2000 en is nu 26 jaren en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 juni 2018, dus sinds 7 jaren, 10 maanden en 29 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda Varadero rijden er nog 75 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1999 en september 2005. De nieuwwaarde ligt tussen de € 11.372 en € 12.633, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 12.003 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Honda Varadero is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 juli 2008. Het voertuig was toen 8 jaren, 1 maand en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda Varadero voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda Varadero | 2000
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | Varadero |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.518 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 69 kW (94 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 996cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 mei 2000 |
| Leeftijd | 26 jaren en 7 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 juni 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 10 maanden en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 juli 2008. Het voertuig was toen 8 jaren, 1 maand en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 248 kg |
| Massa rijklaar | 255 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,58 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2012 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Honda Varadero voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MT-HH-64 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MT-HH-64
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MT-HB-64 | BMW | R 1100 | Onbekend | 14-06-2008 | 27,9 jaar |
| MT-HD-64 | BMW | R 1200 | Onbekend | 24-06-2008 | 17,9 jaar |
| MT-HF-64 | Suzuki | VL 800 | Onbekend | 23-03-2010 | 20,3 jaar |
| MT-HG-64 | Harley-Davidson | Flhpi | Onbekend | 24-06-2008 | 24,3 jaar |
| MT-HH-60 | Yamaha | RJ09 | Onbekend | 26-09-2008 | 21,9 jaar |
| MT-HH-63 | Honda | VT 100 C3 | Onbekend | 09-06-2008 | 28 jaar |
| MT-HH-64 | Honda | Varadero | Onbekend | 04-07-2008 | 26 jaar |
| MT-HH-67 | Honda | Gold Wing | Onbekend | 20-05-2009 | 21,3 jaar |
| MT-HH-68 | Yamaha | RJ 03 | Onbekend | 07-03-2009 | 26,2 jaar |
| MT-HH-69 | Suzuki | DL 650 | Onbekend | 13-06-2008 | 21 jaar |
| MT-HL-64 | Harley-Davidson | Fxdf Dyna Fat BOB | Onbekend | 13-06-2008 | 18 jaar |
| MT-HN-64 | KTM | 990 Supermoto | Onbekend | 16-06-2008 | 18 jaar |
| MT-HP-64 | Triumph | America | Onbekend | 15-06-2010 | 16 jaar |
| MT-HR-64 | Kawasaki | Ninja ZX-10R | Onbekend | 11-06-2008 | 20 jaar |
| MT-HT-64 | Yamaha | RN09 | Onbekend | 22-08-2008 | 24,1 jaar |
| MT-HV-64 | Yamaha | XV 1700 | Onbekend | 24-04-2009 | 20,4 jaar |
| MT-HX-64 | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 26-06-2008 | 17,9 jaar |
| MT-HZ-64 | Triumph | Daytona 675 | Onbekend | 20-06-2008 | 17,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 12.003 en/of een gewicht van ± 248 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki AN 650 | € 11.400 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson Iron 883 | € 11.200 | 219 cm | 86 cm | 250 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | € 12.700 | 226 cm | 90 cm | 240 kg |
| BMW R 1100 | € 11.400 | - | - | 240 kg |
| BMW R 1150 | € 12.400 | 217 cm | 82 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 11.800 | 208 cm | 77 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 1200C Sportster 1200 Custom | € 12.300 | 228 cm | 83 cm | 260 kg |
| BMW C 650 | € 13.100 | 218 cm | 78 cm | 250 kg |
| Cfmoto 800MT | € 12.600 | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 13.000 | - | - | 230 kg |
| Triumph Sprint ST | € 12.200 | - | - | 230 kg |
| Harley-Davidson XL 1200X Forty-eight | € 12.600 | 226 cm | 82 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200N Nightster | € 11.400 | 216 cm | 90 cm | 250 kg |
| Yamaha XJR 1300 | € 11.200 | 219 cm | 80 cm | 230 kg |
| Suzuki GSX 1250 | € 11.900 | - | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 1200 C | € 12.800 | 223 cm | 84 cm | 250 kg |
| BMW C 600 | € 13.000 | 218 cm | 83 cm | 240 kg |
| Kymco AK 550 | € 10.800 | 222 cm | 80 cm | 220 kg |
| Harley-Davidson XR1200 | € 12.400 | 220 cm | 93 cm | 250 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 12.900 | 217 cm | 76 cm | 240 kg |
| Moto Guzzi LY | € 12.000 | - | - | 220 kg |
| Harley-Davidson Forty-eight | € 12.000 | - | - | 250 kg |
| Yamaha XVS 950 | € 10.900 | 226 cm | 90 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson Superlow | € 11.300 | 223 cm | 85 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200V Seventy-two | € 12.600 | - | - | 250 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.