72-MF-BB
Er rijden momenteel 75 Honda Varadero's rond in Nederland. Deze Varadero komt uit het jaar 2001 en is nu 24 jaren, 10 maanden en 19 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 juli 2014, dus sinds 11 jaren, 10 maanden en 4 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda XL 1000 V Varadero rijden er nog 75 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1999 en september 2005. De nieuwwaarde ligt tussen de € 11.372 en € 12.633, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 12.003 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Honda XL 1000 V Varadero is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 30 april 2014. Het voertuig was toen 12 jaren, 9 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda Varadero voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda XL 1000 V Varadero | 2001
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | XL 1000 V Varadero |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.778 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 69 kW (94 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 996cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 juli 2001 |
| Leeftijd | 24 jaren, 10 maanden en 19 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 juli 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren, 10 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 30 april 2014. Het voertuig was toen 12 jaren, 9 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 231 kg |
| Massa rijklaar | 250 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,57 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type SD01 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2015 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda Varadero voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 72-MF-BB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
72-MF-BB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 72-MD-BB | Triumph | Sprint GT | € 15.700 | 11-02-2013 | 13,3 jaar |
| 72-MF-BB | Honda | Varadero | Onbekend | 30-04-2014 | 24,9 jaar |
| 72-MF-BD | Ducati | Monster | Onbekend | 24-12-2014 | 30 jaar |
| 72-MF-BF | Yamaha | MT 07 | € 6.999 | 10-05-2014 | 12,1 jaar |
| 72-MF-BH | Husqvarna | Nuda 900R | € 10.999 | 10-05-2014 | 12,1 jaar |
| 72-MF-BJ | Yamaha | MT 09 | € 9.499 | 15-05-2014 | 12 jaar |
| 72-MF-BK | Yamaha | RN11 | Onbekend | 15-05-2014 | 21,2 jaar |
| 72-MF-BL | Suzuki | GSR 750 | Onbekend | 21-05-2014 | 15,2 jaar |
| 72-MF-BN | Triumph | Street Triple | Onbekend | 30-01-2016 | 17,2 jaar |
| 72-MF-BS | Honda | VFR800F | € 13.999 | 22-05-2014 | 12 jaar |
| 72-MF-BT | Harley-Davidson | 1200 Custom | € 14.035 | 23-05-2014 | 12 jaar |
| 72-MF-BV | Triumph | Tiger 800 | € 10.890 | 22-05-2014 | 12 jaar |
| 72-MF-BX | Triumph | Daytona 675 | Onbekend | 20-06-2014 | 16 jaar |
| 72-MF-BZ | Harley-Davidson | Heritage | Onbekend | 21-05-2014 | 34 jaar |
| 72-MG-BB | BMW | S 1000 | € 21.266 | 25-07-2015 | 10,9 jaar |
| 72-MJ-BB | Yamaha | XP 530 | € 14.298 | 23-09-2017 | 8,7 jaar |
| 72-MK-BB | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 20-07-2019 | 23,1 jaar |
| 72-ML-BB | Kawasaki | Z1000 ABS | € 13.297 | 01-08-2019 | 10,8 jaar |
| 72-MN-BB | Honda | Z125MA | € 4.499 | 09-07-2020 | 5,9 jaar |
| 72-MP-BB | Kawasaki | 1400 GTR ABS | € 18.999 | 05-05-2021 | 9,7 jaar |
| 72-MR-BB | BMW | R 1250 | € 28.489 | 16-02-2022 | 4,3 jaar |
| 72-MT-BB | Kawasaki | Z900 ABS | € 9.599 | 28-06-2023 | 9,2 jaar |
| 72-MV-BB | BMW | F 800 | Onbekend | 10-07-2024 | 16,8 jaar |
| 72-MX-BB | Kawasaki | Ninja Zx-4R | € 10.499 | 27-12-2024 | 1,4 jaar |
| 72-MZ-BB | Honda | NC750XD | € 10.200 | 12-07-2025 | 0,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 12.003 en/of een gewicht van ± 231 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Z 1000 | € 11.900 | 209 cm | 78 cm | 240 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 12.900 | 229 cm | 87 cm | 230 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | € 12.400 | 226 cm | 90 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z1000 ABS | € 11.200 | 210 cm | 80 cm | 220 kg |
| Yamaha XP 500 | € 11.300 | 220 cm | 78 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 800 | € 12.100 | 231 cm | 95 cm | 220 kg |
| Harley-Davidson Iron 883 | € 11.200 | 219 cm | 86 cm | 250 kg |
| BMW R 1100 | € 11.400 | - | - | 240 kg |
| Kawasaki Z1000SX ABS | € 11.900 | 211 cm | 79 cm | 220 kg |
| Aprilia RP | € 13.000 | - | - | 210 kg |
| BMW R 1150 | € 12.400 | 217 cm | 82 cm | 240 kg |
| BMW F 750 | € 12.800 | 226 cm | 85 cm | 220 kg |
| Cfmoto 800MT | € 12.100 | 229 cm | 95 cm | 220 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 12.700 | - | - | 210 kg |
| BMW C 650 | € 13.100 | 218 cm | 78 cm | 250 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 12.900 | 210 cm | 86 cm | 210 kg |
| BMW C 400 | € 10.800 | 221 cm | 79 cm | 210 kg |
| Triumph Sprint ST | € 12.200 | - | - | 230 kg |
| Harley-Davidson XL 1200X Forty-eight | € 12.600 | 226 cm | 82 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200N Nightster | € 11.400 | 216 cm | 90 cm | 250 kg |
| Moto Guzzi V 7 | € 12.200 | 217 cm | 82 cm | 220 kg |
| Moto Guzzi V7 Stone | € 11.500 | 217 cm | 83 cm | 210 kg |
| Triumph Bonneville T100 | € 12.200 | 225 cm | 79 cm | 220 kg |
| Yamaha XJR 1300 | € 11.200 | 219 cm | 80 cm | 230 kg |
| Yamaha XP 530 | € 13.100 | 220 cm | 77 cm | 210 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.