MR-42-PB
Er rijden momenteel 1.724 Honda VT 700 C's rond in Nederland. Deze VT 700 C komt uit het jaar 1987 en is nu 39 jaren, 2 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 maart 2010, dus sinds 16 jaren, 2 maanden en 6 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Honda VT 700 C rijden er nog 1.724 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1983 en maart 1993. De nieuwwaarde van deze Honda VT 700 C is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 2 juli 1993. Het voertuig was toen 6 jaren, 4 maanden en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda VT 700 C voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda VT 700 C | 1987
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | VT 700 C |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 619 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 46 kW (63 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 694cc (0,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 februari 1987 |
| Leeftijd | 39 jaren, 2 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 39 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 maart 2010 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 jaren, 2 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 2 juli 1993. Het voertuig was toen 6 jaren, 4 maanden en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 220 kg |
| Massa rijklaar | 227 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,53 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2008 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Honda VT 700 C voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MR-42-PB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MR-42-PB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MR-40-PB | Honda | VT 1100 | Onbekend | 21-09-1993 | 32,7 jaar |
| MR-42-PB | Honda | VT 700 C | Onbekend | 02-07-1993 | 39,3 jaar |
| MR-42-PH | Suzuki | LS 650 | Onbekend | 27-04-1993 | 33,1 jaar |
| MR-42-PK | Honda | Transalp | Onbekend | 12-05-1993 | 33,1 jaar |
| MR-42-PL | Moto Guzzi | 850 T3 | Onbekend | 28-04-1993 | 46,9 jaar |
| MR-42-PN | Yamaha | XV 250 | Onbekend | 28-04-1993 | 33,1 jaar |
| MR-42-PP | Suzuki | GN 250 | Onbekend | 27-04-1993 | 33,1 jaar |
| MR-42-PR | Yamaha | XJ 650 | Onbekend | 28-04-1993 | 44,3 jaar |
| MR-42-PS | Kawasaki | 1000 GTR | Onbekend | 29-04-1993 | 33,1 jaar |
| MR-42-PT | Honda | VT 600 | Onbekend | 02-07-1993 | 38,3 jaar |
| MR-42-PY | Yamaha | FZR 600 | Onbekend | 09-06-1993 | 36,3 jaar |
| MR-42-PZ | Honda | Cmx 450 C | Onbekend | 13-05-1993 | 38,9 jaar |
| MR-43-PB | Yamaha | XS 650 | Onbekend | 18-05-1993 | 46,3 jaar |
| MR-45-PB | Kawasaki | LTD 450 | Onbekend | 24-04-1993 | 40,3 jaar |
| MR-46-PB | Yamaha | XV 750 | Onbekend | 23-04-1993 | 44,3 jaar |
| MR-47-PB | Yamaha | SRX 6 | Onbekend | 21-04-1993 | 35 jaar |
| MR-48-PB | Moto Guzzi | V 35 | Onbekend | 11-06-1993 | 48,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 220 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 226 cm | 100 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 240 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| BMW R 1100 | 221 cm | 77 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 219 cm | 91 cm | 240 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| BMW R 1250 | 221 cm | 90 cm | 240 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 210 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 240 kg |
| BMW R 100 | - | - | 230 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 220 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| Suzuki DL 1000 | 230 cm | 93 cm | 230 kg |
| BMW S 1000 | 225 cm | 94 cm | 220 kg |
| BMW F 900 | 231 cm | 94 cm | 240 kg |
| Yamaha MTT890 | 218 cm | 90 cm | 230 kg |
| BMW R 1150 | 226 cm | 94 cm | 240 kg |
| Yamaha XV 750 | - | - | 240 kg |
| Suzuki GSX 750 | - | - | 230 kg |
| KTM 1290 Super Adventure | 235 cm | 98 cm | 240 kg |
| Kawasaki Vulcan S | 231 cm | 88 cm | 220 kg |
| Suzuki GSF 600 | - | - | 230 kg |
| BMW K 75 | - | - | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.