MZ-ZR-59
Er rijden momenteel 596 Honda CBF500A's rond in Nederland. Deze CBF500A komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren, 1 maand en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 juni 2025, dus sinds 10 maanden en 27 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda Cbf500a rijden er in dezelfde variant (1) nog 422 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2004 en april 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 620 en € 791, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 704 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Honda Cbf500a is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 9 augustus 2011. Het voertuig was toen 6 jaren, 4 maanden en 10 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda CBF500A voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda Cbf500a | 2005
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | Cbf500a |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.010 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 42 kW (57 pk) |
| Continue vermogen | 42 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | PC26E |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 499cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 31 maart 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren, 1 maand en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 juni 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 maanden en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 9 augustus 2011. Het voertuig was toen 6 jaren, 4 maanden en 10 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 195 kg |
| Massa rijklaar | 206 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 183 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 389 kg |
| Technische max massa voertuig | 389 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type PC39 | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0244*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2017 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda CBF500A voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MZ-ZR-59 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MZ-ZR-59
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MZ-ZB-59 | Kawasaki | Versys ABS | € 6.364 | 28-07-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-ZD-59 | Yamaha | XJ 6 | € 8.498 | 28-07-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-ZF-59 | Honda | WW125EX2 | € 2.590 | 29-07-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-ZG-59 | Triumph | Bonneville | Onbekend | 28-07-2011 | 18,4 jaar |
| MZ-ZH-59 | Piaggio | M45 | € 5.499 | 16-08-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-ZJ-59 | KTM | 1190 RC8 | Onbekend | 22-11-2011 | 18,2 jaar |
| MZ-ZL-59 | Moto Guzzi | Breva 750 | € 8.990 | 10-08-2011 | 21,1 jaar |
| MZ-ZN-59 | Harley-Davidson | Vrscf V-rod Muscle | € 21.195 | 09-09-2011 | 14,7 jaar |
| MZ-ZP-59 | Harley-Davidson | Fxdli | Onbekend | 13-09-2011 | 21,3 jaar |
| MZ-ZR-51 | Beta | RR4T | € 8.790 | 19-08-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-ZR-52 | Beta | RR4T | € 8.990 | 11-08-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-ZR-53 | Honda | NT700VA | € 11.490 | 12-08-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-ZR-54 | Honda | CBF1000A | € 10.110 | 18-08-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-ZR-55 | Honda | CBF1000A | € 10.110 | 12-08-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-ZR-56 | Honda | XL700VA | € 8.790 | 17-08-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-ZR-57 | Honda | VFR800X | € 12.499 | 12-08-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-ZR-58 | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 09-08-2011 | 16,8 jaar |
| MZ-ZR-59 | Honda | CBF500A | Onbekend | 09-08-2011 | 21,2 jaar |
| MZ-ZS-59 | MV Agusta | F4 | € 25.900 | 20-08-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-ZT-59 | Kawasaki | ER 500 A | Onbekend | 26-09-2011 | 24,6 jaar |
| MZ-ZV-59 | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 20-08-2011 | 19 jaar |
| MZ-ZX-59 | Skyteam | 05 | € 1.094 | 20-08-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-ZZ-59 | BMW | K 1100 | Onbekend | 18-08-2011 | 34,1 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.