MX-XG-25
Er rijden momenteel 596 Honda CBF500A's rond in Nederland. Deze CBF500A komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren, 1 maand en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 februari 2019, dus sinds 7 jaren, 3 maanden en 14 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda Cbf500a rijden er in dezelfde variant (1) nog 422 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2004 en april 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 620 en € 791, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 704 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Honda Cbf500a is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 17 juli 2010. Het voertuig was toen 5 jaren, 2 maanden en 21 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda CBF500A voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda Cbf500a | 2005
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | Cbf500a |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 798 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 42 kW (57 pk) |
| Continue vermogen | 42 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | PC26E |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 499cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 april 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren, 1 maand en 1 dag |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 februari 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 3 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 17 juli 2010. Het voertuig was toen 5 jaren, 2 maanden en 21 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 200 kg |
| Massa rijklaar | 209 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 180 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 389 kg |
| Technische max massa voertuig | 389 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0244*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2019 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda CBF500A voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-XG-25 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-XG-25
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-XB-25 | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 09-07-2010 | 18,9 jaar |
| MX-XF-25 | Yamaha | XG 250 | Onbekend | 13-07-2010 | 20,8 jaar |
| MX-XG-21 | Suzuki | AN 400 | Onbekend | 20-07-2010 | 22,2 jaar |
| MX-XG-22 | Honda | CB600F | Onbekend | 22-03-2012 | 21 jaar |
| MX-XG-23 | Piaggio | Vespa Nuova 125 | Onbekend | 14-07-2010 | 29 jaar |
| MX-XG-24 | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 30-09-2011 | 19 jaar |
| MX-XG-25 | Honda | CBF500A | Onbekend | 17-07-2010 | 21,1 jaar |
| MX-XG-26 | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 14-07-2010 | 21,9 jaar |
| MX-XG-27 | Ducati | 999 | Onbekend | 03-09-2010 | 23 jaar |
| MX-XG-28 | Yamaha | RJ05 | Onbekend | 20-10-2011 | 22,1 jaar |
| MX-XG-29 | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 23-04-2014 | 19,3 jaar |
| MX-XH-25 | Ducati | Monster 1100 | € 13.290 | 28-07-2010 | 15,8 jaar |
| MX-XJ-25 | Honda | ST1300A | Onbekend | 30-07-2010 | 21,2 jaar |
| MX-XR-25 | Yamaha | FZ 6 | € 6.998 | 29-07-2010 | 15,8 jaar |
| MX-XS-25 | Kawasaki | ER-6F ABS | € 6.147 | 30-07-2010 | 15,8 jaar |
| MX-XT-25 | Znen | ZN125T-e | Onbekend | 30-07-2010 | 15,8 jaar |
| MX-XV-25 | Harley-Davidson | Fxcw | Onbekend | 28-07-2010 | 17,3 jaar |
| MX-XX-25 | BMW | R 1150 | Onbekend | 12-08-2011 | 23 jaar |
| MX-XZ-25 | Yamaha | FZ 1 | Onbekend | 05-03-2011 | 19,9 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.