MT-DF-24
Er rijden momenteel 596 Honda CBF500A's rond in Nederland. Deze CBF500A komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 april 2017, dus sinds 9 jaren, 1 maand en 14 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda Cbf500a rijden er in dezelfde variant (1) nog 422 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2004 en april 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 620 en € 791, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 704 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Honda Cbf500a is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 april 2008. Het voertuig was toen 1 jaar, 11 maanden en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda CBF500A voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda Cbf500a | 2006
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | Cbf500a |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 791 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 42 kW (57 pk) |
| Continue vermogen | 42 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | PC26E |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 499cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 mei 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren en 3 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 april 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren, 1 maand en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 april 2008. Het voertuig was toen 1 jaar, 11 maanden en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 202 kg |
| Massa rijklaar | 209 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 180 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 389 kg |
| Technische max massa voertuig | 389 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type PC39 | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0244*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda CBF500A voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MT-DF-24 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MT-DF-24
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MT-DB-24 | BMW | R 1100 | Onbekend | 22-04-2008 | 22,3 jaar |
| MT-DF-22 | Yamaha | RJ07 | Onbekend | 17-06-2008 | 22,1 jaar |
| MT-DF-24 | Honda | CBF500A | Onbekend | 23-04-2008 | 20 jaar |
| MT-DF-25 | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 07-05-2008 | 22 jaar |
| MT-DF-26 | Ducati | M1 | Onbekend | 29-04-2008 | 27,9 jaar |
| MT-DF-27 | Kreidler | Floret RS | Onbekend | 23-04-2008 | 53,3 jaar |
| MT-DF-28 | Kawasaki | ZX750P | Onbekend | 23-04-2008 | 27,2 jaar |
| MT-DG-24 | BMW | 259 | Onbekend | 29-04-2008 | 27,3 jaar |
| MT-DH-24 | Honda | CBR1000RR | Onbekend | 25-04-2008 | 18,1 jaar |
| MT-DN-24 | Harley-Davidson | Fxdc Dyna Super Glide Custom | Onbekend | 06-05-2008 | 18,1 jaar |
| MT-DP-24 | Suzuki | VZR 1800 | Onbekend | 03-05-2008 | 18,1 jaar |
| MT-DR-24 | Harley-Davidson | Electra Glide | Onbekend | 29-04-2008 | 18,5 jaar |
| MT-DS-24 | Suzuki | GSX-R1300 | Onbekend | 13-04-2013 | 20,2 jaar |
| MT-DT-24 | M.v. Agusta | Brutale 910 | Onbekend | 09-05-2008 | 18,1 jaar |
| MT-DV-24 | Honda | NT700V | Onbekend | 20-02-2009 | 20 jaar |
| MT-DZ-24 | Honda | CBR1000RR | Onbekend | 06-05-2008 | 20 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.