MS-BD-43
Er rijden momenteel 596 Honda CBF500A's rond in Nederland. Deze CBF500A komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren, 2 maanden en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 april 2018, dus sinds 8 jaren en 27 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda Cbf500a rijden er in dezelfde variant (1) nog 422 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2004 en april 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 620 en € 791, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 704 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Honda Cbf500a is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 15 juni 2007. Het voertuig was toen 1 jaar, 2 maanden en 22 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda CBF500A voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda Cbf500a | 2006
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | Cbf500a |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 844 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 42 kW (57 pk) |
| Continue vermogen | 42 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | PC26E |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 499cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 maart 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren, 2 maanden en 2 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 april 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 juni 2007. Het voertuig was toen 1 jaar, 2 maanden en 22 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 199 kg |
| Massa rijklaar | 206 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 183 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 389 kg |
| Technische max massa voertuig | 389 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type PC39 | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0244*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2019 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda CBF500A voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MS-BD-43 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MS-BD-43
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MS-BB-43 | Honda | RC 46 | Onbekend | 16-06-2007 | 24,2 jaar |
| MS-BD-40 | Honda | Fireblade | Onbekend | 12-06-2007 | 31,2 jaar |
| MS-BD-41 | Yamaha | R1 | Onbekend | 12-06-2007 | 23 jaar |
| MS-BD-42 | BMW | K 1100 | Onbekend | 12-06-2007 | 33,3 jaar |
| MS-BD-43 | Honda | CBF500A | Onbekend | 15-06-2007 | 20,2 jaar |
| MS-BD-44 | KTM | 640 LC 4 | Onbekend | 08-12-2007 | 23,2 jaar |
| MS-BD-45 | Yamaha | RP11 | Onbekend | 15-02-2008 | 22,1 jaar |
| MS-BD-46 | Triumph | T 309 RT | Onbekend | 12-06-2007 | 26,2 jaar |
| MS-BD-47 | Suzuki | Intruder | Onbekend | 12-06-2007 | 28,2 jaar |
| MS-BD-48 | BMW | R 1150 | Onbekend | 12-06-2007 | 22 jaar |
| MS-BG-43 | Ducati | 1098S | Onbekend | 16-06-2007 | 19 jaar |
| MS-BH-43 | Ducati | 1098 | Onbekend | 20-06-2007 | 18,9 jaar |
| MS-BJ-43 | BMW | R 1200 | Onbekend | 21-07-2007 | 18,9 jaar |
| MS-BL-43 | Yamaha | VP08 | Onbekend | 22-06-2007 | 24,8 jaar |
| MS-BP-43 | BMW | 259 | Onbekend | 02-04-2008 | 27,1 jaar |
| MS-BR-43 | Harley-Davidson | FD1 | Onbekend | 28-06-2007 | 22,6 jaar |
| MS-BS-43 | Piaggio | M45 | Onbekend | 18-07-2007 | 18,9 jaar |
| MS-BT-43 | Suzuki | UH 125 | Onbekend | 05-07-2007 | 18,9 jaar |
| MS-BV-43 | Suzuki | DL650A | Onbekend | 12-07-2007 | 18,9 jaar |
| MS-BX-43 | Yamaha | RJ07 | Onbekend | 28-06-2007 | 18,9 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.