86-MB-FG
Er rijden momenteel 596 Honda CBF500A's rond in Nederland. Deze CBF500A komt uit het jaar 2005 en is nu 20 jaren en 10 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 november 2011, dus sinds 14 jaren, 6 maanden en 25 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda Cbf500a rijden er in dezelfde variant (1) nog 422 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2004 en april 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 620 en € 791, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 704 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Honda Cbf500a is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 1 november 2011. Het voertuig was toen 6 jaren, 3 maanden en 8 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda CBF500A voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda Cbf500a | 2005
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | Cbf500a |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.522 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 25 kW (34 pk) |
| Continue vermogen | 42 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | PC26E |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 499cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 juli 2005 |
| Leeftijd | 20 jaren en 10 maanden |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 1 november 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren, 6 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 1 november 2011. Het voertuig was toen 6 jaren, 3 maanden en 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 200 kg |
| Massa rijklaar | 209 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0244*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2011 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda CBF500A voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 86-MB-FG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
86-MB-FG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 86-MB-FD | Harley-Davidson | XL 1200 C | Onbekend | 16-03-2012 | 24,8 jaar |
| 86-MB-FF | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 21-04-2012 | 18 jaar |
| 86-MB-FG | Honda | CBF500A | Onbekend | 01-11-2011 | 20,8 jaar |
| 86-MB-FH | BMW | S 1000 | € 20.094 | 04-01-2012 | 14,4 jaar |
| 86-MB-FJ | Harley-Davidson | Flhr Road King | Onbekend | 08-11-2011 | 20,9 jaar |
| 86-MB-FK | Harley-Davidson | XL 1200C Sportster 1200 Custom | € 12.555 | 05-11-2011 | 14,6 jaar |
| 86-MB-FL | Super | CUB | € 1.399 | 18-11-2011 | 14,5 jaar |
| 86-MB-FN | Piaggio | M68 | € 3.499 | 11-11-2011 | 15,9 jaar |
| 86-MB-FR | Yamaha | FZ 1 | € 12.889 | 25-11-2011 | 14,5 jaar |
| 86-MB-FS | KTM | 300 EXC | Onbekend | 22-11-2011 | 17,2 jaar |
| 86-MB-FT | Aprilia | Tuono | Onbekend | 05-12-2011 | 19 jaar |
| 86-MB-FV | Harley-Davidson | Flstsb | Onbekend | 30-11-2011 | 18,3 jaar |
| 86-MB-FX | Honda | SC48 | Onbekend | 05-12-2011 | 23,2 jaar |
| 86-MB-FZ | BMW | R 850 | Onbekend | 24-02-2012 | 22,5 jaar |
| 86-MD-FG | BMW | R 1200 | € 19.225 | 30-03-2013 | 13,2 jaar |
| 86-MF-FG | Kawasaki | ZRT00AA2A | Onbekend | 18-06-2014 | 20,2 jaar |
| 86-MG-FG | Harley-Davidson | Fltrx | Onbekend | 17-09-2015 | 13,9 jaar |
| 86-MK-FG | BMW | K 1200 | Onbekend | 02-11-2018 | 21 jaar |
| 86-ML-FG | Honda | SC 35 | Onbekend | 02-09-2019 | 19 jaar |
| 86-MN-FG | Suzuki | GSF 650 | Onbekend | 05-08-2020 | 17,3 jaar |
| 86-MP-FG | Kawasaki | ZR-7S | Onbekend | 16-09-2021 | 23,2 jaar |
| 86-MR-FG | BMW | R 1250 | € 27.647 | 19-03-2022 | 4,2 jaar |
| 86-MS-FG | KTM | 1190 Adventure | € 16.299 | 18-02-2023 | 12,9 jaar |
| 86-MT-FG | Honda | CRF1000D2 | € 17.097 | 06-05-2024 | 5,1 jaar |
| 86-MV-FG | BMW | R 1250 | € 31.083 | 01-06-2024 | 2 jaar |
| 86-MX-FG | Aprilia | RS 125 | € 5.999 | 13-02-2025 | 1,3 jaar |
| 86-MZ-FG | Kawasaki | Versys 1100 | € 16.649 | 19-08-2025 | 0,8 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.