06-MD-HF
Er rijden momenteel 596 Honda CBF500A's rond in Nederland. Deze CBF500A komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 augustus 2019, dus sinds 6 jaren, 9 maanden en 29 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda Cbf500a rijden er in dezelfde variant (1) nog 422 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2004 en april 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 620 en € 791, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 704 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Honda Cbf500a is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 mei 2013. Het voertuig was toen 6 jaren, 11 maanden en 12 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda CBF500A voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda Cbf500a | 2006
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | Cbf500a |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 791 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 25 kW (34 pk) |
| Continue vermogen | 42 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | PC26E |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 499cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 mei 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren en 8 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 1 augustus 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 9 maanden en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 mei 2013. Het voertuig was toen 6 jaren, 11 maanden en 12 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 200 kg |
| Massa rijklaar | 209 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 180 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 389 kg |
| Technische max massa voertuig | 389 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type PC39 | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0244*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda CBF500A voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 06-MD-HF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
06-MD-HF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 06-MB-HF | Ducati | Monster 696 | Onbekend | 24-02-2012 | 16,4 jaar |
| 06-MD-HB | Suzuki | SV 650 | Onbekend | 10-06-2013 | 22,9 jaar |
| 06-MD-HD | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 22-05-2013 | 17,9 jaar |
| 06-MD-HF | Honda | CBF500A | Onbekend | 03-05-2013 | 20 jaar |
| 06-MD-HG | Honda | CB600FA | € 8.499 | 15-05-2013 | 13 jaar |
| 06-MD-HH | Kawasaki | Z800 ABS | € 7.484 | 17-05-2013 | 13 jaar |
| 06-MD-HJ | BMW | F 700 | € 11.811 | 15-05-2013 | 13 jaar |
| 06-MD-HK | Honda | CB500XA | € 6.699 | 06-06-2013 | 13 jaar |
| 06-MD-HL | BMW | R1150RT | Onbekend | 16-05-2013 | 23,2 jaar |
| 06-MD-HN | KTM | 125 Duke | € 4.449 | 16-05-2013 | 13 jaar |
| 06-MD-HR | Kawasaki | Z750 ABS | Onbekend | 09-09-2014 | 18,7 jaar |
| 06-MD-HS | BMW | R 100 | Onbekend | 28-05-2013 | 36,1 jaar |
| 06-MD-HT | BMW | R 1150 | Onbekend | 17-06-2013 | 25 jaar |
| 06-MD-HV | Ducati | Multistrada 1200 | € 18.690 | 24-05-2013 | 13 jaar |
| 06-MD-HX | Harley-Davidson | Flstf Fat Boy | Onbekend | 25-05-2013 | 13 jaar |
| 06-MF-HF | Suzuki | GSX 650 | Onbekend | 13-08-2014 | 15,5 jaar |
| 06-MH-HF | BMW | R 1200 | Onbekend | 01-02-2017 | 16,6 jaar |
| 06-MJ-HF | Kawasaki | ZZR 1400 | Onbekend | 15-02-2018 | 16,1 jaar |
| 06-MK-HF | Yamaha | XJ 6 | € 8.497 | 23-03-2019 | 16,2 jaar |
| 06-ML-HF | Moto Guzzi | V 9 | € 12.555 | 29-10-2019 | 6,6 jaar |
| 06-MN-HF | KTM | 1290 Super Adventure | € 21.207 | 08-09-2020 | 11 jaar |
| 06-MP-HF | Honda | CB650RA | € 9.399 | 30-06-2021 | 4,9 jaar |
| 06-MR-HF | Triumph | Tiger Explorer | € 16.888 | 28-10-2022 | 12,1 jaar |
| 06-MS-HF | Jawa | 300CL | € 6.950 | 26-01-2023 | 3,3 jaar |
| 06-MT-HF | Harley-Davidson | Ultra Limited | € 46.995 | 19-09-2023 | 2,7 jaar |
| 06-MV-HF | Piaggio | Runner | Onbekend | 25-05-2024 | 18,1 jaar |
| 06-MX-HF | Yamaha | MTN690 | € 7.599 | 08-03-2025 | 4,9 jaar |
| 06-MZ-HF | Kawasaki | Z 900 | € 10.999 | 10-09-2025 | 0,7 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.