MV-LH-96
Er rijden momenteel 112 Honda CBF500's rond in Nederland. Deze CBF500 komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 april 2017, dus sinds 9 jaren en 27 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda CBF500 rijden er in dezelfde variant (1) nog 68 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2004 en februari 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 694 en € 701, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 698 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Honda CBF500 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 26 mei 2009. Het voertuig was toen 5 jaren en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda CBF500 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda CBF500 | 2004
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | CBF500 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 701 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 42 kW (57 pk) |
| Continue vermogen | 42 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | PC26E |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 499cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 mei 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren en 6 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 april 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 26 mei 2009. Het voertuig was toen 5 jaren en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 199 kg |
| Massa rijklaar | 206 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 183 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 389 kg |
| Technische max massa voertuig | 389 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type PC39 | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 2 | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0244*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2012 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda CBF500 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MV-LH-96 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MV-LH-96
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MV-LB-96 | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 06-05-2009 | 19,2 jaar |
| MV-LD-96 | KTM | 450 EXC | Onbekend | 15-05-2009 | 17 jaar |
| MV-LF-96 | Harley-Davidson | Fxstbi Night Train | Onbekend | 12-05-2009 | 22,2 jaar |
| MV-LG-96 | Suzuki | VZ 800 | Onbekend | 14-05-2009 | 29,3 jaar |
| MV-LH-91 | Yamaha | RP05 | Onbekend | 22-05-2009 | 23,2 jaar |
| MV-LH-92 | BMW | C1 | Onbekend | 28-07-2009 | 22,9 jaar |
| MV-LH-93 | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 23-05-2009 | 21,9 jaar |
| MV-LH-94 | Honda | CBR600RR | Onbekend | 22-05-2009 | 23 jaar |
| MV-LH-95 | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 14-08-2009 | 20,7 jaar |
| MV-LH-96 | Honda | CBF500 | Onbekend | 26-05-2009 | 22 jaar |
| MV-LH-97 | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 30-05-2009 | 22,8 jaar |
| MV-LH-98 | Benelli | Tornado | Onbekend | 15-05-2009 | 22,9 jaar |
| MV-LJ-96 | BMW | R 1200 | Onbekend | 22-05-2009 | 17 jaar |
| MV-LL-96 | Honda | RD11 | Onbekend | 22-05-2009 | 23,5 jaar |
| MV-LN-96 | Honda | CBR1000RR | Onbekend | 22-05-2009 | 20,7 jaar |
| MV-LP-96 | BMW | R 1150 | Onbekend | 13-05-2009 | 21,9 jaar |
| MV-LR-96 | Honda | SH150 | Onbekend | 20-05-2009 | 17 jaar |
| MV-LS-96 | Honda | CBF600SA | Onbekend | 20-05-2009 | 22,1 jaar |
| MV-LT-96 | BMW | C1 | Onbekend | 22-08-2009 | 25,2 jaar |
| MV-LV-96 | Ducati | 1198S | Onbekend | 28-05-2009 | 17 jaar |
| MV-LX-96 | Triumph | Tiger | Onbekend | 18-05-2009 | 19,3 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.