76-MG-GS
Er rijden momenteel 112 Honda CBF500's rond in Nederland. Deze CBF500 komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 april 2020, dus sinds 6 jaren, 1 maand en 4 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda CBF500 rijden er in dezelfde variant (1) nog 68 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2004 en februari 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 694 en € 701, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 698 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Honda CBF500 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 19 november 2015. Het voertuig was toen 9 jaren en 6 maanden oud.
Bekijk ook alle Honda CBF500 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda CBF500 | 2006
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | CBF500 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 791 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 42 kW (57 pk) |
| Continue vermogen | 42 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | PC26E |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 499cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 mei 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren en 6 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 april 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 1 maand en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 19 november 2015. Het voertuig was toen 9 jaren en 6 maanden oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 192 kg |
| Massa rijklaar | 206 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 183 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 389 kg |
| Technische max massa voertuig | 389 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type PC39 | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 2 | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0244*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda CBF500 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 76-MG-GS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
76-MG-GS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 76-MB-GS | Ossa | TR 280i | € 7.512 | 24-01-2012 | 14,4 jaar |
| 76-MF-GS | Harley-Davidson | Ultra Class.elect.gli.efi | Onbekend | 07-08-2014 | 23,9 jaar |
| 76-MG-GB | Honda | VFR1200XD | Onbekend | 23-10-2015 | 13,2 jaar |
| 76-MG-GD | Triumph | Speed Triple | € 14.340 | 24-10-2015 | 10,6 jaar |
| 76-MG-GF | Kawasaki | ER-6N ABS | Onbekend | 28-04-2016 | 16,1 jaar |
| 76-MG-GG | KTM | 450 EXC | € 11.520 | 04-11-2015 | 10,6 jaar |
| 76-MG-GJ | Harley-Davidson | Forty-eight | € 14.280 | 07-11-2015 | 10,6 jaar |
| 76-MG-GL | Harley-Davidson | Heritage Softail Classic | € 25.900 | 30-01-2016 | 10,3 jaar |
| 76-MG-GN | Ducati | 899 Panigale | Onbekend | 09-11-2015 | 11,8 jaar |
| 76-MG-GP | Harley-Davidson | Street BOB | € 17.550 | 28-11-2015 | 10,5 jaar |
| 76-MG-GS | Honda | CBF500 | Onbekend | 19-11-2015 | 20 jaar |
| 76-MG-GT | Yamaha | DM01 | Onbekend | 11-02-2016 | 21,1 jaar |
| 76-MG-GV | Triumph | Rocket III | Onbekend | 25-11-2015 | 14,2 jaar |
| 76-MG-GZ | Harley-Davidson | Fxdb | Onbekend | 12-12-2015 | 18,9 jaar |
| 76-MH-GS | Kawasaki | Versys 650 | € 5.918 | 19-01-2017 | 9,4 jaar |
| 76-MJ-GS | Yamaha | FZ 8 | Onbekend | 06-04-2018 | 14,6 jaar |
| 76-MK-GS | Aprilia | € 17.795 | 05-01-2019 | 7,4 jaar | |
| 76-ML-GS | Kawasaki | Versys 1000 | € 14.299 | 12-10-2019 | 6,6 jaar |
| 76-MN-GS | Honda | NC700SA | € 6.370 | 17-10-2020 | 13,9 jaar |
| 76-MP-GS | Yamaha | CZD 300 | € 5.240 | 24-06-2021 | 8,8 jaar |
| 76-MR-GS | Moto Guzzi | € 9.743 | 22-11-2022 | 7,7 jaar | |
| 76-MS-GS | BMW | R 1150 | Onbekend | 08-03-2026 | 24,6 jaar |
| 76-MT-GS | Yamaha | MTN690 | € 8.599 | 26-08-2023 | 2,8 jaar |
| 76-MV-GS | Harley-Davidson | Fxbbs | € 28.446 | 23-05-2024 | 4,4 jaar |
| 76-MX-GS | Harley-Davidson | Street Glide | € 40.001 | 07-03-2025 | 1,2 jaar |
| 76-MZ-GS | Yamaha | MTT890 | € 15.598 | 29-08-2025 | 3,7 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.