92-MB-LS
Er rijden momenteel 212 Honda CBF1000FA's rond in Nederland. Deze CBF1000FA komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 april 2015, dus sinds 11 jaren, 1 maand en 5 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda Cbf1000fa rijden er in dezelfde variant (2) nog 194 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2010 en september 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 9.409 en € 16.988, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 11.977 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Cbf1000fa bedraagt € 12.250 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Honda Cbf1000fa € 273 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Honda CBF1000FA voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda Cbf1000fa | 2012
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | Cbf1000fa |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 230 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 12.250 |
| Bruto BPM | € 1.536 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 79 kW (107 pk) |
| Continue vermogen | 79 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | SC64E |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 998cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 april 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 april 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren, 1 maand en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 229 kg |
| Massa rijklaar | 245 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 195 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 440 kg |
| Technische max massa voertuig | 440 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,50 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type SC64 | |
| Variant 2 | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*2395*00 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda CBF1000FA voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 92-MB-LS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
92-MB-LS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 92-MB-LB | BMW | R 1200 | € 21.293 | 07-04-2012 | 14,1 jaar |
| 92-MB-LD | Yamaha | YP 400 | € 8.198 | 12-04-2012 | 14,1 jaar |
| 92-MB-LF | Yamaha | FJR 1300 | Onbekend | 03-05-2012 | 23,2 jaar |
| 92-MB-LG | Harley-Davidson | Softail | Onbekend | 05-04-2012 | 19,4 jaar |
| 92-MB-LH | SYM | Gts 125I EVO | € 4.899 | 01-09-2016 | 14,8 jaar |
| 92-MB-LJ | Honda | MB 8 | Onbekend | 10-04-2012 | 42,9 jaar |
| 92-MB-LK | Suzuki | GSR 600 | € 7.927 | 10-05-2012 | 20,2 jaar |
| 92-MB-LL | Ducati | Diavel | € 19.490 | 13-04-2012 | 14,1 jaar |
| 92-MB-LP | Kawasaki | ZR-7S | Onbekend | 12-04-2012 | 22,8 jaar |
| 92-MB-LR | KTM | 990 Supermoto | Onbekend | 08-05-2013 | 16,9 jaar |
| 92-MB-LS | Honda | CBF1000FA | € 12.250 | 20-04-2012 | 14,1 jaar |
| 92-MB-LT | Suzuki | GSR 750 | € 8.999 | 21-04-2012 | 14,1 jaar |
| 92-MB-LV | Harley-Davidson | Flhx Street Glide | € 26.970 | 21-04-2012 | 14,1 jaar |
| 92-MB-LX | Piaggio | M45 | € 5.739 | 08-05-2012 | 14,1 jaar |
| 92-MB-LZ | Harley-Davidson | XL 883N Iron | € 9.495 | 26-04-2012 | 14,1 jaar |
| 92-MD-LS | Honda | CBF1000A | Onbekend | 30-08-2013 | 19,4 jaar |
| 92-MG-LS | Aprilia | € 10.995 | 30-03-2016 | 10,2 jaar | |
| 92-MH-LS | Honda | CB1000R | Onbekend | 05-07-2017 | 17,9 jaar |
| 92-MJ-LS | Yamaha | MTN850 | € 10.299 | 12-04-2018 | 8,1 jaar |
| 92-MK-LS | Kawasaki | Versys-X 300 | € 6.399 | 29-03-2019 | 7,2 jaar |
| 92-ML-LS | Yamaha | MTN850 | € 8.727 | 19-02-2020 | 6,3 jaar |
| 92-MN-LS | Moto Guzzi | MGX-21 | € 26.294 | 22-08-2023 | 9,2 jaar |
| 92-MP-LS | Harley-Davidson | Flsts | Onbekend | 03-02-2022 | 29,2 jaar |
| 92-MR-LS | Harley-Davidson | Flhrci | Onbekend | 18-06-2022 | 23,1 jaar |
| 92-MS-LS | Suzuki | SV 650 | € 7.799 | 21-03-2023 | 3,2 jaar |
| 92-MT-LS | Kawasaki | Z300 ABS | € 8.214 | 20-11-2023 | 11 jaar |
| 92-MV-LS | Piaggio | Vespa GTS | € 7.599 | 16-07-2024 | 1,9 jaar |
| 92-MX-LS | Yamaha | MTT690 | € 9.699 | 12-04-2025 | 4,2 jaar |
| 92-MZ-LS | Yamaha | MTT850 | € 13.898 | 24-12-2025 | 5,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 11.977 en/of een gewicht van ± 229 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Z 1000 | € 11.900 | 209 cm | 78 cm | 240 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 12.900 | 229 cm | 87 cm | 230 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | € 12.400 | 226 cm | 90 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z1000 ABS | € 11.200 | 210 cm | 80 cm | 220 kg |
| Kawasaki Z 900 | € 11.400 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Yamaha XP 500 | € 11.300 | 220 cm | 78 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 800 | € 12.100 | 231 cm | 95 cm | 220 kg |
| Harley-Davidson Iron 883 | € 11.200 | 219 cm | 86 cm | 250 kg |
| BMW R 1100 | € 11.400 | - | - | 240 kg |
| Kawasaki Z1000SX ABS | € 11.900 | 211 cm | 79 cm | 220 kg |
| Aprilia RP | € 13.000 | - | - | 210 kg |
| BMW R 1150 | € 12.400 | 217 cm | 82 cm | 240 kg |
| BMW F 750 | € 12.800 | 226 cm | 85 cm | 220 kg |
| Cfmoto 800MT | € 12.100 | 229 cm | 95 cm | 220 kg |
| Yamaha MTT850 | € 11.900 | 216 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 12.700 | - | - | 210 kg |
| BMW C 650 | € 13.100 | 218 cm | 78 cm | 250 kg |
| Yamaha XP 530 | € 12.800 | 220 cm | 77 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT890 | € 13.000 | 218 cm | 89 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 12.900 | 210 cm | 86 cm | 210 kg |
| BMW C 400 | € 10.800 | 221 cm | 79 cm | 210 kg |
| Triumph Sprint ST | € 12.200 | - | - | 230 kg |
| Harley-Davidson XL 1200X Forty-eight | € 12.600 | 226 cm | 82 cm | 250 kg |
| Suzuki GSX-S950W | € 10.800 | 212 cm | 81 cm | 210 kg |
| Harley-Davidson XL 1200N Nightster | € 11.400 | 216 cm | 90 cm | 250 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.